Veza traje 3 meseca a devojka nevina... pogadjate?

Silent Bob:
Nista lepse od nevine devojke, cvetic prirode i srece koji se osmehnuo bas vama! Za razliku od vecine devojaka sa ovog foruma (cast izuzetcima) koje bi se yebale po krovovima i kamenjima, nevine devojke predstavljaju nesto lepo, bozansko, cisto... Ja zavidim momcima koji imaju nevine devojke (ili su bile nevine na pocetku njihove veze...)
A ako prodje ta veza, i one vise nisu nevine - tada spadaju u one koje bi na krovovima i kamenju?
 
majstoricav:
Evo, promenih temu :)

Kako se ponasati kada ste u vezi sa zrelom devojkom (mentalno i fizicni) a ona je pri tom nevina. Koliko daleko ici sa njom u mazenju, da li joj pruziti peting, sta sve raditi sa njom (ako ste voljni cekati je) a da je pri tom ne uplasite?

Zapamtite JAKO VAM JE STALO DO NjE, niakako ne bi ste je povredili, a opt bi zeleli spavati sa njom.... KAKO probuditi zelju u njoj?



oplevi ti to a ako neces onda ce neko drugi koji nece postavljati pitanja po forumu :D
 
Snezna_kraljica:
A ako prodje ta veza, i one vise nisu nevine - tada spadaju u one koje bi na krovovima i kamenju?
Pricali smo o pre i za vreme veze seksu i nevinost, a ne posle, zar ne? Kako se ko ponasa u situacij posle zavisi od karaktera i od "uzivanja" koje joj je partner pruzio. Prostim recima: Ako im se svidi da se yebu, nista ih nece zaustaviti posle...
 
More pre ce pakao da se smrzne nego sto ces ti da dobijes! Imao sam slicno takvo iskustvo, i bezi od toga. To je pogan. Nesto tu ne valaj debelo, tako da pakuj kofere i tutavela. A svi ovi koji ti pricaju da treba da budes strpljiv, da ides polako, nemaju pojma. Ona hoce verovatno da se sacuva do braka, a to batali. Pored nje, ima i ti da postanes frustriran.
 
Evo vam mog zakljucka... Momcima vise odgovaraju klinke koje se j*** sa 15, jer ih obrlate sa 5,6 slatkih reci, a jos ako ih provozaju nekim dobrim kolima, ima da zadovolje i drugove, a devojci u 24-oj godini je malo teze zamazati oci, jer ocigledno da je pametna, i da razmislja malo vise, i sigurno nece leci sa nekim posle par veceri, kad je vec cekala do 24! Nebitno koji je njen razlog sto je nevina, ali s moje strane gledano, to je samo kompliment i pohvala. Ne razumem kako vas nije sramota da je prozivate za psihijatrijski slucaj...???

I da..cak i devojka koja nije nevina ne znaci odmah da se j*** sa svakim! Naprotiv, ima devojke koje u svaki drugi sexualni odnos sa novim deckom stupaju bas kao da im je prvi, tj. posle odredjenog vremena kad steknu poverenje i kad zavole tu osobu.
 
Људи, имам другарицу која исто има 24 године (гле чуда) и још увек је невина. Јако је добро познајем, врло је лепа, висока, паметна, негована девојка, женствена, увек сређена. Апсолвент је, амбициозна, али на првом месту породица...Питате се шта јој фали...
Ништа, једноставно није хтела да спава са момцима за које није била сигурна да су прави. Пуно пута сам јој пребацивала да треба да се опусти, шта има везе , да није сташно ако се после не деси нека озбиљнија веза, али је она једноставно такав тип.
Не знам, можда је претерала, али како да осудим некога ко је, ако ћемо поштено, држао до правих вредности. Ја сам направила пар ''излета'' у животу и иако се тада нисам кајала, сада ми је помало криво, јер сам у озбиљној вези, са момком који је створен за мене и често помислим...да сам знала да постоји сачекала бих га....
 
Eto,poznajem i ja slicne slucajeve. I zaista puno cenim takvo razmisljanje, takve stavove, posebno karakterne osobe koje ne rade isto sto i njihovo drustvo...i po ceni da ne zele.
Ali isto tako..nemoj da se kajes..bzvz je da se vracas na nesto sto se ne moze izbrisati. A sem toga, najvaznije je da si ti uvidela prave vrednosti. Svaka cast.
 
Micotakis:
Eto,poznajem i ja slicne slucajeve. I zaista puno cenim takvo razmisljanje, takve stavove, posebno karakterne osobe koje ne rade isto sto i njihovo drustvo...i po ceni da ne zele.
Ali isto tako..nemoj da se kajes..bzvz je da se vracas na nesto sto se ne moze izbrisati. A sem toga, najvaznije je da si ti uvidela prave vrednosti. Svaka cast.

SVAKA CAST I SVE NAJBOLJE ZA SVE TRI...ZENE
 
Micotakis:
Evo vam mog zakljucka... Momcima vise odgovaraju klinke koje se j*** sa 15, jer ih obrlate sa 5,6 slatkih reci, a jos ako ih provozaju nekim dobrim kolima, ima da zadovolje i drugove, a devojci u 24-oj godini je malo teze zamazati oci, jer ocigledno da je pametna, i da razmislja malo vise, i sigurno nece leci sa nekim posle par veceri, kad je vec cekala do 24! Nebitno koji je njen razlog sto je nevina, ali s moje strane gledano, to je samo kompliment i pohvala. Ne razumem kako vas nije sramota da je prozivate za psihijatrijski slucaj...???

I da..cak i devojka koja nije nevina ne znaci odmah da se j*** sa svakim! Naprotiv, ima devojke koje u svaki drugi sexualni odnos sa novim deckom stupaju bas kao da im je prvi, tj. posle odredjenog vremena kad steknu poverenje i kad zavole tu osobu.

Baš je mnogo teže zamazati onu od 24.....Hahahahaha
 
Upravo tako..zenska ljubomora i plitko musko razmisljanje. Naravno, da se ne uvrede svi, cast izuzecima. Ono kao...ja sam dasa mogu da navucem i zenu od 30 godina da se razvede od muza zbog mene... a u sustini...ponekad i sami sebe ne vide kako su jadni i sta sve rade da bi dosli do najobicnijeg sexa...Neki i puze :-) Ne, ne... oni su pametni,frajeri... a sve ostale glupacice. Ma dajte,pogledajte malo istini u oci?
 
slatko volim :)):
pa ako imas 15 godina i sexas se, to je ok, a ako imas 24 i nevina si --to je nenormalno..:?

Mora da pricam arapski. NARAVNO da nije normalno seksati se u 15-toj. Ali cak i ako imas 15 vise nisi toliko mali da izbegavas posledice. Nikako nije trebala da se seksa u 15. Ako se vec seksala trebala je da koristi zastitu. A ako je vec sve to zaebala, pa ko te ebe sad radjaj. Abortus je veoma nezrela stvar. O nekim stvarima se razmislja na vreme.
I naravno da nije normalno biti nevin u 24, malo je cudno kako se covek do tih godina nije uopste nikad zaljubio, bar toliko da onih nekoliko trenutaka nema potpunu kontrolu.Koliko je ona muskih osoba mogla da upozna do 24? Barem neki solidan broj. Jer moguce da joj niko nije bio dovoljno dobar?To upucuje da je verovatnije problem u njoj nego u celom svetu oko nje.
I IZUZETNO je zalosno sto zene smatraju najvrednijim sto imaju da ponude muskarcu onu stvar. A opet ovo ne znaci da sam rekla da seks treba da bude ispijanje kafe, niti da se treba ebati sa svakom budalom, vec nesto sasvim prirodno, sto vremenom dodje samo od sebe. Cemu toliko filozofiranje oko toga.
 

Back
Top