Veza na daljinu

Хвала на питању али . . . и ово што сам до сад рекао је превише за јавност. Тако да не бих даље о томе. Ваља остати анониман колико је могуће.
Da da brate mene si pre neki dan ispitao od toga s kojim forumasicama se muvam, preko dubokoreligioznih intimnih stvari i sad kao ne bi da kazes jel si platio kartu nekoj devojci ili ne.
 
Da da brate mene si pre neki dan ispitao od toga s kojim forumasicama se muvam, preko dubokoreligioznih intimnih stvari i sad kao ne bi da kazes jel si platio kartu nekoj devojci ili ne.
Немој бре да завараваш људе који не прате наше дискусије :lol: Нисам ја тебе никада питао с којим се форумашицама муваш.

Али ако се већ навалио, карту сам плаћао себи, пошто сам тамо ишао из пословних разлога. Да не улазим у детаље.
 
Немој бре да завараваш људе који не прате наше дискусије :lol: Нисам ја тебе никада питао с којим се форумашицама муваш.

Али ако се већ навалио, карту сам плаћао себи, пошто сам тамо ишао из пословних разлога. Да не улазим у детаље.
Neka neka Svetozare, u redu je, sve je ok, Kriscanski je.
 
Jbte pa sto me utripova onako oko Boga i to?
Ja reko covek ce mi zvati popa da isteruju djavola iz mene jer volim seks kao prekretnicu intime i nije duhovno.
Па зато што није било "интеракције у оба смера" између нас двојице, Папо Торкемада Ајатола од Фемиквизиције.
 
Ne znam to stavovi bla bla, nego si lik koji ne balavi za zenskicama ovde i ceka da se neka pojavi pa je samo tada pristutan. Ima ovih pacenika sto sede ko krokodili i samo citiraju. Nerviraju me takvi likovi, naprave smor atmosferu.
A ja volim da budem drkos u tom slucaju da pokvarim uuziglu atmosferu. A cesto me potkaci kucni savet pa sam u modu Ajatole. Pokazem najgore-najbolje od sebe.
 
Ne znam to stavovi bla bla, nego si lik koji ne balavi za zenskicama ovde i ceka da se neka pojavi pa je samo tada pristutan. Ima ovih pacenika sto sede ko krokodili i samo citiraju. Nerviraju me takvi likovi, naprave smor atmosferu.
A ja volim da budem drkos u tom slucaju da pokvarim uuziglu atmosferu. A cesto me potkaci kucni savet pa sam u modu Ajatole. Pokazem najgore-najbolje od sebe.
"Својевремено" смо ја и Хармоника "терорисали" овај форум оптужбама да је превише окренут женама у намери да се путем жена привуку мушкарци те да се тиме гуши тј. отежава мушкарцима да воде мушке разговоре и женама да учествују у истим.

Беху то подугачки постови које је тада модератор а сада супермодератор Лагерта, или ко већ, све побрисао.
 
"Својевремено" смо ја и Хармоника "терорисали" овај форум оптужбама да је превише окренут женама у намери да се путем жена привуку мушкарци те да се тиме гуши тј. отежава мушкарцима да воде мушке разговоре и женама да учествују у истим.

Беху то подугачки постови које је тада модератор а сада супермодератор Лагерта, или ко већ, све побрисао.

Zahebavanje je efektivan odgovor na bezobrazluk.
Pokazes da to ne shvatas ozbiljno.
 
Mene neverovatno mrzi da kuckam. još kad vidim da neko iz BG gde sam i ja hoće da se kuckamo meni to neprihvatljivo. zašto se ne bi čuli?

Ali sam imala jedan odnos zasnovan na kuckanju gde me čovek zajebao. Naprosto, kad je trebalo da dođe da se upoznamo on je nestao, prekinuo svaku komunik. osećala sam se kao idiot. nikad više.

A u jednom odnosu na daljinu preko dana se nismo čuli ali uveče dugo bili na vajberu. zaspali tako puno puta. ali i to je mučenje bilo što sam želela dodir.

To sve nisu prave veze, više neka povremena viđanja. u principu, nemaš pojma ni šta radi partner, a bilo kakva pojačana online komunikacija je smor. tu si sam praktično sve vreme. i dodatni problem, intuitivno osećaš šta se dešava i kad ne priča. Ako ti baš neko znači, onda.

jedino što poznajem jedan brak na daljinu deluje da im je super, ali oni su naučnici i oboje tamo gde žive non stop rade.
 
Kakva su vaša iskustva?
Ne pričam o onim velikim daljinama, da čekam godinu dana da te poljubim
Deli nas 100km što je sat-dva vožnje, nije mnogo, ali opet nije ni blizu
Malo me je strah jer sam uvek volela sigurnost, da tačno znam ko je i ko su mu roditelji, prijatelji
Ovako ne znam ništa, ali pričamo mesec dana preko insta, nikada ni sa kim nisam imala toliko zajedničkih tema, hobija, isti smisao za humor.. Čini mi se kao dečko na mestu, vredan je, fin.. Možda vredi pokušati?
...da uvek vredi pokušati ali bezbednost na prvom mestu...
 

Back
Top