veza ili ne

just a girl:
Moje misljenje je Pilence da nikad se ne zna zasto su se vasi putevi ukrstili.Zato dobro razmisli sta ces uraditi.Nemoj samo da se kajes sto nesto nisi uradila,a htela si.I sve sto radis radi da ne povredis drugoga ili bar imaj te namere.Ako ga stvarno zelis,sto da ne.Ali nikad ga nemoj dozivljavati ozbiljno,on je tu da vreme brze proleti.Razonoda,razbibriga.Nemoj se vezivati,ni obmanjivati.Zapravi nemoj se upustati u to ako nisi kamen u emocijama.Nemoj dozvoliti da budes povredjena.Dozivi ga samo onako kako se takva vrsta muskaraca dozivljava.To ti je moj savet,a ti uradi kako zelis.Uzivaj u svakom slucaju. :P

Zaista sam impresioniran tonom koji just a girl forsira u ovom svom obracanju javnom mnjenju foruma. U svakom slucaju prijatna promena i osvezenje, nesto na sta nismo navikli.
Pitam se samo koji li se mucenik zrtvovao za uzitak svih nas...
 
Mislim da to i nije bas najbolji potez. Jer, ti tu ne dobijas mnogo.
Ali, ako se ipak odlucis na ovaj korak, ne dozvoli sebi da ga zavolis. Budi svesna da on nece ostaviti soju porodicu zbog tebe. A sve i da uradi to - sto je skoro nemoguce - koliko zelis da gradis svoju srecu na tudjoj nesreci? Velike su sanse da ces patiti na kraju. Najbolje je da budes iskrena sama sa sobom.
 
alexy:
Mislim da to i nije bas najbolji potez. Jer, ti tu ne dobijas mnogo.
Ali, ako se ipak odlucis na ovaj korak, ne dozvoli sebi da ga zavolis. Budi svesna da on nece ostaviti soju porodicu zbog tebe. A sve i da uradi to - sto je skoro nemoguce - koliko zelis da gradis svoju srecu na tudjoj nesreci? Velike su sanse da ces patiti na kraju. Najbolje je da budes iskrena sama sa sobom.
svakakvih ovde odgovora :evil: :evil: :evil:
daj ljudi (Jer, ti tu ne dobijas mnogo)....
a sta bi ti alexy??????
ti bi vilu,jahtu,auto.....
molim te nemoj biti . . . . . .
mali savet za devojku......
ma kresi se i uzivaj u zivotu......
ja sam to prosao 100 puta....
i opet sam srecan(zbog toga)....
svakakvih devojaka je bilo....
pa sta onda :twisted: :twisted: :twisted:
 
Ronni:
alexy:
Mislim da to i nije bas najbolji potez. Jer, ti tu ne dobijas mnogo.
Ali, ako se ipak odlucis na ovaj korak, ne dozvoli sebi da ga zavolis. Budi svesna da on nece ostaviti soju porodicu zbog tebe. A sve i da uradi to - sto je skoro nemoguce - koliko zelis da gradis svoju srecu na tudjoj nesreci? Velike su sanse da ces patiti na kraju. Najbolje je da budes iskrena sama sa sobom.
svakakvih ovde odgovora :evil: :evil: :evil:
daj ljudi (Jer, ti tu ne dobijas mnogo)....
a sta bi ti alexy??????
ti bi vilu,jahtu,auto.....
molim te nemoj biti . . . . . .
mali savet za devojku......
ma kresi se i uzivaj u zivotu......
ja sam to prosao 100 puta....
i opet sam srecan(zbog toga)....
svakakvih devojaka je bilo....
pa sta onda :twisted: :twisted: :twisted:

Nisam mislila o materijanim stvarima, vec emotivno. A sto se materijalnog tice, moze to i od ozenjenog da dobije, ali ne verujem da joj je to cilj. Razmisli malo pre nego sto pocnes da komentarises tudje postove.
 
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nemoj to nikako da radis...iz licnog iskustva pricam, u pocetku ce biti lepa igracka a posle nesrecna placka...Nema tu nicega zdravog i dobrog. Neko je lepo rekao...u sred najintimnijeg trenutka ce zvoniti telefon i slusaces kuknjavu sa druge strane. Bices uvek ta koja je druga u svemu. Cak i ako ne sedite po budzacima vec izlazite, druzite se, opet ces biti u zapecku.
NIKAKO ne pokusavaj ni kres varijantu i bezi od njega glavom bez obzira. Kajaces se kasnije ako probas zabranjeno voce....[/i][/b]
 
sad cu ja da budem sedomudi mudrac, ali ono najbolje sto imam da ti kazem vec je umesto mene rekao ivo andric:

"zivot nam nepogresivo vraca ono sto smo pruzili drugim ljudima" (ex ponto)

znaci, zamisli kako bi volela da tebi sutradan coveka kojeg volis odvuce neko pilence kao sto si ti, pa onda odluci da li ces to uraditi.
 
Ne može se reći da muškarca u preljubu odvuče neko pilence. Sve je do njega. Obično žene kažu da im se tamo neka (ovakva i onakva) umiješala u brak, tj. krivicu prebacuju na nekoga drugoga a ne vide pravog krivca - muža. Ne može niko nikoga protiv nečije volje natjerati u preljubu.
 
Pa sta ako ti se on stvarno svidja, nije on jedini koji ti se ili koji ce ti se stvarno svideti u zivotu (i meni se mnoge zene svidjaju pa nista)! To nije razlog zbog kojeg bi ti sebi naudila (jedino ako nisi mazohista). Tebi je izgleda uzbudljiva ta pomisao da je ozenjen (avanturicaaaa :P ) a ti si ga k'o bajagi oslobodila. Nego stani pred ogledalo, pogledaj se i reci sebi bar 10 razloga sto bi sebi naudila i bila sa njim. Ako ih bude 5 ali onih iskrenih onda te u potpunosti podrzavam.

ps
nezaboravi da ces i ti jednom biti supruga! :roll:
 
pilenca:
šta mislite o ovome? Sviđa mi se tip koji je oženjen. Što je još gore sviđam se i ja njemu. I šta sad? Upuštati se u neku vezu s njim ili ne. Naravno na kraju ću ja ostati sama i povređena, to znam, ali kako da odolim tome što mi se sviđa? Ako je neko dovoljno pametan, :wink: volela bi da čujem njegovo mišljenje ili iskustvo

Moja drugarica se smuvala sa ozenjenim tipom, citaj; SMUVALA, ne tucala, i njegova zena je za to saznala... Dosla je u kucu moj drugarice i napravila strasan haos!!! A moja drugarica ima 18 godina i mozes li zamisliti kako su joj roditelji poludeli?!
Nisam za veze sa ozenjenim tipovima i ne verujem da bih mogla da zivim sa sobom ako bih to uradila... Ti ako mozes i ako zelis to da uradis-samo napred, treba za to i hrabrosti. A, sto se odolevanja tice, tu dosta posla ima tvoj karakter. Jesi li ikada bila na dijeti pa si morala da odolis divnoj torti? Ili si mozda imala decka koji je trenutno daleko, a samo na dohvat ruke pored tebe se nalazi najsladji frajer na svetu kome se svidjas?
Ako si ikada odolela necemu zaista primamljivom, tada znas koje su tvoje granice i da li je to za tebe ili ne. A ako nisi, onda ti je ovo prava prilika da sebe upoznas jos vise.
Good luck, anyway...
 
-Eva-:
Ne može se reći da muškarca u preljubu odvuče neko pilence. Sve je do njega. Obično žene kažu da im se tamo neka (ovakva i onakva) umiješala u brak, tj. krivicu prebacuju na nekoga drugoga a ne vide pravog krivca - muža. Ne može niko nikoga protiv nečije volje natjerati u preljubu.


hvatas me za rec, a dobro znas sta sam hteo da kazem. da li si spremna da tebi sutradan neko "trosi" ili sasvim kidnapuje muskarca do kog ti je stalo?

Pravi krivac je svako po malo, ukljucujuci i zenu (suprugu). Ako je zena smarac, gundjalo ili prosto nezainteresovana, muz lako pada na svaki mali znak paznje, neznosti ili prosto zainteresovanosti kod druge zene. Naravno, stvari su dosta komplikovane, ali dokazano je da je prevari u braku skloniji muskarac-slabic, iliti mamina podsuknja.

Prevara je za mene pokazatelj slabosti karaktera obe strane koje u njoj ucestvuju.

Drugo, kod zena "presretacica" na delu je sindrom takmicarskog duha, naime, muskarac je zanimljiv tek onda kada je neciji i kada se oko njega vredi potruditi. Ova devojka je jos mlada za to pa je kod nje vise na delu neka romanticna fantazija, ali u principu je najcesce bas ovakav slucaj. Imam utisak da su u pitanju cesto zene-psihopate, na osnovu iskustava nekih poznanika.

Naravno, nemam uopste reci odbrane za muskarca koji se prepusta izletnickom duhu. To je nezrelo i glupo. Ali daleko od toga da je jedini krivac. Medjutim, po meni, muskarac kao u nacelu duhovno snaznije bice morao bi da bude i odgovorniji za svoje postupke i za ocuvanje svoje porodice.
 
pilenca:
šta mislite o ovome? Sviđa mi se tip koji je oženjen. Što je još gore sviđam se i ja njemu. I šta sad? Upuštati se u neku vezu s njim ili ne. Naravno na kraju ću ja ostati sama i povređena, to znam, ali kako da odolim tome što mi se sviđa? Ako je neko dovoljno pametan, :wink: volela bi da čujem njegovo mišljenje ili iskustvo
Vidim,ima dosta kontra pitanja tipa 'sta ces dobiti?'Pa,neces dobiti nista...Mozda par sati,par noci neceg novog...Ne kazem dobrog sex-a,kazem da je sve novo dobro...lep je i osecaj samo razmisljati o takvim susretima...I za par godina ces se samo secati toga u smislu sta sam ja radila...c,c,c..
A ja samo mislim da se kvalitet zivota meri kvalitetnim minutima u istom...Kao sto se svako osecanje meri ne lepotom ili necem drugom,vec intenzitetom...
 

Back
Top