Vestacko oplodjenje, banke sperme

Можда не траже сјеме познатих, већ успјешних.
Рецимо, жена би добро потопмство, па јој задјелује да је Сталоне носилац доброг генетског материјала (згодан, наочит, паметан, вриједан: )))))
Ако не сталоне, онда евентуално неки профи спортиста, композитор, посвећени научник... све оно шта не може да нађе у својој околини.

Ima uspesnih ljudi i dobrog genetskog materijala i medju onima koji nisu selebriti. :roll:
Klasicni idioti, ponavljam.

p.s.: rispekt Staloneu na ROCKY-u i sve to...ali on ako ga danas moze i baciti u nesvest ja secem vrsnjaka na komade po 20 senti. Realno... :mrgreen:
 
ma jeo sam ga u kafani, donijeli neki lovci..
pa onako, nije loshe, samo je prejako meso za moj ukus

Kladim se da poznajem neke od tih banjaluckih lovaca (tast i njegov surak su ti tipovi....lov, ribolov, pa onda kuvanje po kafanama itd.) ;)

Kako sam ja nedavno iskusno podvalio ukucanima neke konjske kobaje. Tek kad su pojeli sve i rekli kako je dobro, otkrio sam im tajnu o tome sta su ustvari jeli. :mrgreen: :hahaha:
 
Ima uspesnih ljudi i dobrog genetskog materijala i medju onima koji nisu selebriti. :roll:
Klasicni idioti, ponavljam.

p.s.: rispekt Staloneu na ROCKY-u i sve to...ali on ako ga danas moze i baciti u nesvest ja secem vrsnjaka na komade po 20 senti. Realno... :mrgreen:

Ево, ти си људескара, да ли би помогао некој да ти закуца на врата са молбом да је оплодиш?
 
Zavisi. Ne bih svakoj. :mrgreen:
Ali drugi problem je tu: zena na to ne bi pristala ni u snu. J*bes ga, takva je. Dzabe bi se trudio da joj objasnim da je to samo u dobrotvorne svrhe. :rotf:
Ти не би дао, шта ће онда жене него да траже код овијх који би. Спале су на селебритије:mrgreen:
Не знам откад је идиотлук жељети дијете, ако не упознаје никога са киме би и пришла браку.
 
Ти не би дао, шта ће онда жене него да траже код овијх који би. Спале су на селебритије:mrgreen:
Не знам откад је идиотлук жељети дијете, ако не упознаје никога са киме би и пришла браку.

Nisam rekao da ne bih, pogledaj lepo sta sam ti odgovorio na tvoje pitanje.
Mislio sam da ti bolje kapiras. Nije to idiotluk, nego je idiotluk taj trip da je tamo neki poznati glumac bolji genetski materijal od nekog nepoznatog coveka (koji u svojoj profesiji moze biti mnogo uspesniji tj. moze generalno biti bolji genetski materijal od tamo nekog ko je igrom slucaja selebriti). :roll:
Uostalom, danas nista lakse od toga da postanes selebriti. Dovoljno neki idiotluk da napravis. To je danas trazeno u medijima i ovom nasem drustvu.
 
Poslednja izmena:
Ти не би дао, шта ће онда жене него да траже код овијх који би. Спале су на селебритије:mrgreen:
Не знам откад је идиотлук жељети дијете, ако не упознаје никога са киме би и пришла браку.

Pa niko nije rekao da je to idiotluk... msm, valjda nije.
Nije ni idiotluk birati donora po osobinama za koje se nadaš da će dete naslediti bar neke predispozicije.... ono, birati određeni nivo obrazovanja ili oblast, to je sve ok, al', brate, da tražiš donora da liči na omiljenog glumca, ebg, stvarno je glupavo.
 
Nisam rekao da ne bih, pogledaj lepo sta sam ti odgovorio na tvoje pitanje.
Mislio sam da ti bolje kapiras. Nije to isiotluk, nego je idiotluk taj trip da je tamo neki poznati glumac bolji genetski materijal od nekog nepoznatog coveka (koji u svojoj profesiji moze biti mnogo uspesniji tj. moze generalno biti bolji genetski materijal od tamo nekog ko je igrom slucaja selebriti). :roll:
Uostalom, danas nista lakse od toga da postanes selebriti. Dovoljno neki idiotluk da napravis. To je danas trazeno u medijima i ovom nasem drustvu.
Мислим да ћеш ми морати још једном објаснити:mrgreen:
Најбоље је узети материјал од неког непознатог човјека, нарочито ако то његова жена не би никако дозволила :lol:
 
Мислим да ћеш ми морати још једном објаснити:mrgreen:
Најбоље је узети материјал од неког непознатог човјека, нарочито ако то његова жена не би никако дозволила :lol:

Bemliga da li je najbolje, ali je sigurno najjeftinije, najčešće besplatno :mrgreen: :lol:
 
Pa niko nije rekao da je to idiotluk... msm, valjda nije.
Nije ni idiotluk birati donora po osobinama za koje se nadaš da će dete naslediti bar neke predispozicije.... ono, birati određeni nivo obrazovanja ili oblast, to je sve ok, al', brate, da tražiš donora da liči na omiljenog glumca, ebg, stvarno je glupavo.
Ма запео пивце за селбритије, као да не постоји шанса да те жене њих бирају и због чега другог сем чињенице да су познати.
Иако не знам због чега би другиг неко пожелио малог сталонеа, ахаха, јој ужаса:)))))
 
Мислим да ћеш ми морати још једном објаснити:mrgreen:
Најбоље је узети материјал од неког непознатог човјека, нарочито ако то његова жена не би никако дозволила :lol:

Pusti zenu, ne mora ona sve da zna. :mrgreen:

Bemliga da li je najbolje, ali je sigurno najjeftinije, najčešće besplatno :mrgreen: :lol:

Meda zna znanje. :super:
 
Fala lepo, Blajbi.

Samo što ovi linkovi ne sadrže nijedan od tih tvojih "HILJADA podataka".

Ovde se ne radi o bankama spermi poznatih ljudi, nego o fensi usluzi jedne banke da roditelj može da bira anonimnog davaoca na osnovu sličnosti sa nekom slavnom ličnošću, a što procenjuje osoblje banke.
Kažeš da hoćeš davaoca koji liči na Kolina Farela, osoblje koje ima pristup fotografijama i svim podacima ti isuče šifru donora i kaže "Evo, izvolte, pljunuti Kolin".

Neću da guglam, hoću da mi ti daš link ka info na osnovu koje postavljaš temu kako žene birkaju koji od stotine najvećih selebritija će da ih oplodi, i to bez znanja muža.

Na bilo kojem jeziku, ne pravim pitanje.

Stvarno ste vi Srbi neveroivatno NAIVAN NAROD!

Nikada necete razumeti Zapad i njihove SMICALICE...


NORMALNO je da ce banke sperme reci da ce dete samo da "LICI" recimo na Mika Dzegera, jer ako bi rekli direktno da je to Mikovo dete - onda bi majke mogle da tuze jadnog Mika za izdrzavanje, da ga progone, da mu vrete dete i ko zna sta jos!? A i Mikovoj zeni mozda ne bi bilo pravo...


Veoma je retka pojava da neko dete jako LICI NA NEKOG, a da NIJE NJEGOVO....... To je prakticno NEMOGUCE IZVESTI.


Ta igra sa "slicnoscu" je samo zato da se elegantno ZAOBIDJE ZAKON i njgove eventualne posledice.
.

Kao sto je recimo u zemlji gde sam ja drzava je zabranila "divlje" taksije, pa sada na "divljacima" ne pise vise "taksi" nego pise "libre".

I policija im nista ne moze dok se ne donese zakon koji ce zabraniti "libre".

A svi znaju da je to taksi....

Tako se to na zapadu RADI....
 
Ма запео пивце за селбритије, као да не постоји шанса да те жене њих бирају и због чега другог сем чињенице да су познати.
Иако не знам због чега би другиг неко пожелио малог сталонеа, ахаха, јој ужаса:)))))

Ma vi o nicemu pojma nemate....

Koliko zena po svetu bi dali SVE da im dete bude od neke poznate licnosti?


Koliko zena na svetu svojoj deci daje IMENA poznatih licnosti koja VEZE NEMAJU sa tradicijom, kulturom, porodicnim stablom i uopste imenima drzave u kojoj zive?

(U Srbiji je to jos relativno retka pojava, ali u svetu uoposte nije retka!)
 
Stvarno ste vi Srbi neveroivatno NAIVAN NAROD!

A sta si ti, ako sme da se zna?

Ma vi o nicemu pojma nemate....

Koliko zena po svetu bi dali SVE da im dete bude od neke poznate licnosti?


Koliko zena na svetu svojoj deci daje IMENA poznatih licnosti koja VEZE NEMAJU sa tradicijom, kulturom, porodicnim stablom i uopste imenima drzave u kojoj zive?

(U Srbiji je to jos relativno retka pojava, ali u svetu uoposte nije retka!)

Nemas pojma. Idi na DiP na temu o imenima za bebe....zaprepastices se. I u Srbiji krenulo odavno sa Dzastinima, Dzenama i sl. sprdnjama. :bljak:
 
Ma vi o nicemu pojma nemate....

Koliko zena po svetu bi dali SVE da im dete bude od neke poznate licnosti?


Koliko zena na svetu svojoj deci daje IMENA poznatih licnosti koja VEZE NEMAJU sa tradicijom, kulturom, porodicnim stablom i uopste imenima drzave u kojoj zive?

(U Srbiji je to jos relativno retka pojava, ali u svetu uoposte nije retka!)
Јесте, одједном неке Касандре умјесто Станиславе.
 
Stvarno ste vi Srbi neveroivatno NAIVAN NAROD!

Nikada necete razumeti Zapad i njihove SMICALICE...


NORMALNO je da ce banke sperme reci da ce dete samo da "LICI" recimo na Mika Dzegera, jer ako bi rekli direktno da je to Mikovo dete - onda bi majke mogle da tuze jadnog Mika za izdrzavanje, da ga progone, da mu vrete dete i ko zna sta jos!? A i Mikovoj zeni mozda ne bi bilo pravo...


Veoma je retka pojava da neko dete jako LICI NA NEKOG, a da NIJE NJEGOVO....... To je prakticno NEMOGUCE IZVESTI.


Ta igra sa "slicnoscu" je samo zato da se elegantno ZAOBIDJE ZAKON i njgove eventualne posledice.
.

Kao sto je recimo u zemlji gde sam ja drzava je zabranila "divlje" taksije, pa sada na "divljacima" ne pise vise "taksi" nego pise "libre".

I policija im nista ne moze dok se ne donese zakon koji ce zabraniti "libre".

A svi znaju da je to taksi....

Tako se to na zapadu RADI....

ernest-hemingway-look-a-like-contest.jpg

KWP04lg.jpg


..al je sejao hemingvejov cale, qq.. :eek:
 
Stvarno ste vi Srbi neveroivatno NAIVAN NAROD!

Nikada necete razumeti Zapad i njihove SMICALICE...


NORMALNO je da ce banke sperme reci da ce dete samo da "LICI" recimo na Mika Dzegera, jer ako bi rekli direktno da je to Mikovo dete - onda bi majke mogle da tuze jadnog Mika za izdrzavanje, da ga progone, da mu vrete dete i ko zna sta jos!? A i Mikovoj zeni mozda ne bi bilo pravo...


Veoma je retka pojava da neko dete jako LICI NA NEKOG, a da NIJE NJEGOVO....... To je prakticno NEMOGUCE IZVESTI.


Ta igra sa "slicnoscu" je samo zato da se elegantno ZAOBIDJE ZAKON i njgove eventualne posledice.
E, Blajbi.... može banka da priča šta hoće, te majke mogu Miku da pljunu pod prozor dok ne dobiju papir na kojem piše da je utrvđeno da je dotični otac.
Aj' mojne više. Nikakav problem nije da prodaješ ovde ono za bubrege da bi postavio temu koju smatraš provokativnom, ja samo pokušavam da ti kažem da si nekad bio veštiji u tome. Msm, ovo ti više ne liči na bubrege ni posle litra radže.
 

Back
Top