Vestacki rep ...

ma daj koja fora...fuj su ti umetci i te dzidza bidze...to je previshe...


"what i can stands....i can stands no more"


ma da...to za kosu...uf...i na poslu smaram koleginice...a sve starije zhene...imam druga bojana ima kosu do bulje...chupavac shto bi rekli pubovi...e njega to stvarno iritira...i gochu...retko ko voli da mu neko shljaka oko kose...mada ima i onih koje to uspavljuje...ma daj mogu bi o kosi do sutra
 
A kako u trenucima neke strasti, kad se dohvatite pa ne znas sta te snaslo, sta mu onda kazes?

" Eh, izvini, samo da odlozim moj repic ? " Zar nije zeznuto? :D


Sto ne ptas kod nekih frizera za savet oko pranja. Verovatno oni znaju!
 
ZILOT IZ CACKA:
Banshee:
ZILOT IZ CACKA:
shmeknuo sam the malo na photki ,pravo crno pile,sa british majicom :lol: :lol: :lol:

ne,nego treba da obucem maskirani prsluk i crnu haljinu kao one iz tvog profila,a?! :shock:
i da navucem kapuljacu na glavu,pa da plasim decu na ulici...
NE niposto,to su monahinje,mada iskreno imam vezu :lol: Ipak moram priznati da si lepa :oops:

al bih bila jos lepsa u crnoj haljini sa kapuljacom u prvom zenskom zilotskom manastiru u zemlji,a? :lol:
pa jos sa vestackim repom. :shock:
 
Banshee:
ZILOT IZ CACKA:
Banshee:
ZILOT IZ CACKA:
shmeknuo sam the malo na photki ,pravo crno pile,sa british majicom :lol: :lol: :lol:

ne,nego treba da obucem maskirani prsluk i crnu haljinu kao one iz tvog profila,a?! :shock:
i da navucem kapuljacu na glavu,pa da plasim decu na ulici...
NE niposto,to su monahinje,mada iskreno imam vezu :lol: Ipak moram priznati da si lepa :oops:

al bih bila jos lepsa u crnoj haljini sa kapuljacom u prvom zenskom zilotskom manastiru u zemlji,a? :lol:
pa jos sa vestackim repom. :shock:
38.gif
 
?:
aj e l taj rep zalepljen ili ga skinesh pred spavanje. ko ti ga je namestio i shto ti nije objasnio detalje

Ma nije zalepljen, ima snalu za kacenje pa ga skidam i stavljam po potrebi. Nazalost, kupila sam ga u inostranstvu a prodavacicin engleski je bio kao moj rumunski (citaj : nisam je razumela ni rec). Moracu da se konsultujem sa mojom frizerkom. :wink:
 
to "konsultujem" to ko da treba da idesh kod doktora....zar je to tolko potrebno?....da stavish gubavi rep na glavu?....stavi i masq...mozhda ima maska sa univerzalno lepim?....zamisli sretnesh devojq koja nosi veshtachki rep....omg...."e izvini ja sam zaboravio da imam neke obaveze...e stvarno zhurim...aj pa se chujemo neki dan".....
 
AntunTun:
to "konsultujem" to ko da treba da idesh kod doktora....zar je to tolko potrebno?....da stavish gubavi rep na glavu?....stavi i masq...mozhda ima maska sa univerzalno lepim?....zamisli sretnesh devojq koja nosi veshtachki rep....omg...."e izvini ja sam zaboravio da imam neke obaveze...e stvarno zhurim...aj pa se chujemo neki dan".....

"Konsultujem" znaci da ima ljudi koji brinu o svom izgledu i bitno im je da cuju strucno misljenje ... vise volim da na sebi imam nesto vestacko i da znam da s tim dobro izgledam nego da sam 100 % prirodna a da mi se nesto ne dopada ... sta cu kad sam perfekcionista :oops:
 

Back
Top