Vesna Pesic-svaka cast!!

DraGo70:
Meni se pak čini da ti nisi mene razumeo. Nije hrabar čovek onaj koji se povinuje jačem i govori ono što je u tom momentu politički korektno. Nije hrabar čovek onaj koji danas crnce u SAD naziva afroamerikancima, a ne crncima, nego je hrabar onaj koji ih naziva onako kako su ih nazivali donedavno.
Ne živim u Americi, ali koliko sam razumeo. reći nekom ''crnja'' ili ''crnac'' je pogrdno. Ne razumem šta ima hrabro u nečijem vređanju. To je ružno i sramotno.
DraGo70:
Ako su velike sile protivno svim međunarodnim pravima odlučile da nam otmu KiM, onda nije hrabrost danas podržavati svetskog policajca i nasilnika SAD, nego je danas hrabrost govoriti kako su amerikanci agresori, kako su napali Irak zbog eksploatacije iračke nafte, a ne zbog prava Iračana i zbog diktature Sadama Huseina.
Hrabrost nije danas u Srbiji govoriti nešto što je na kursu zapada, nego govoriti istinu.
Vesna Pešić kao i one kalašture koje su poslale pismo u svet u kome traže da se pooštri kurs prema Srbiji nisu hrabre, nego su samo sluge zapada - za debele pare i privilegije.
Oni koji su pod turskom okupacijom prelazili u Islam - nisu bili hrabri - nego su to učinili da bi sebi i svojoj porodici olakšali položaj i dobili neke privilegije.
Dakle, hrabrost je suprotstaviti se moćnom.
Vesna Pešić, Nataša Kandić, Sonja Biserko, Čeda Jovanović - rade to što rade jer dobijaju obilatu finansijsku pomoć izvana.
Vesna Pešić je političar, znači bori se za glasove birača ovdašnjih, a ne američkih, dok NVO to ne moraju, te im je pozicija drugačija. Zato je trpanje u isti koš neprimereno čak i ako se u nečemu slažu. I sad ako se neko svesno odriče glasova zato što govori ono što misli, onda je to upravo ono o čemu pričam. A to da time gubi glasove si i sam konstatovao, a i lako je dokazivo.
Nije međutim lako dokaziva, zapravo je vrlo maglovita priča o tome šta je i koliko ko dobio iz inostranstva. Tu priču lansirali su prvo socijalisti i radikali, a prihvatili su i neki koji to nisu. Tu ja prosto kažem dajte dokaze, znači, priznanice na sunce! A s tim su se već neki opekli, kao onomad Šešelj, Bojić i Marković s onim papirom što je prikazivan kao dokument CIA, pa je posle nekoliko sati utvrđeno da to nema blage veze, nego je na neki papir nakalemljeno ono ''top secret'' i slične gluposti. Znači, dokaze, pa da pričamo!
DraGo70:
O SAD i o Velikoj Britaniji nemam šta da kažem, osim da su zakuvali 1941. kada su njihovi špijuni organizovali proteste 27. marta 1941. kako bi nas uvukli u sukob sa Hitlerom sa kojim je vlada Cvetković - Maček potpisala prilično dobar sporazum i da su nas bombardovali još na Uskrs 1944., zatim (zbog sopstvenih interesa) malčice pomagali za vreme Titove konfrontacije sa Staljinom, a potom opet bombardovali 1999.
Proteste jesu u velikoj meri organizovali Britanci, Amerikanci ne, oni su se uključili u rat u Evropi i sve vezano za njega tek kasnije. Do tada su samo prodavali Britancima oružje (znači ne pomagali i davali, kako neki misle, uostalom ne treba zaboraviti da su SAD iz oba svetska rata izašle ojačane ekonomski).
Da li bi nam bolje da smo pristupili Nemcima? U početku svakako da, ne bi nam rušili gradove, a posle? Tu već može svašta da se nagađa, recimo da li bi bila stvorena NDH? Mnogi ovde misle da ne bi. Ja mislim suprotno, jer su ustaše, kao što si verovatno čuo imale još od dvadesetih godina prošlog veka kampove za obuku u Italiji, Mađarskoj i Austriji. Nesumnjivo su tad ostvarili dobre veze s nacistima, a i ideološka bliskost je neupitna.Za Srbe je ovo pitanje ustvari i najvažnije, jer je najviše ljudi ubijeno upravo od strane ustaša. Takođe, ne vidim kako bi taj pakt sprečio, ili na bilo šta obavezivao Titove partizane. Isto tako, nesumnjivo bi naši vojnici bili upućivani da ratuju za račun Nemaca na istočnom frontu protiv Rusa, kao što se to desilo Mađarima, Rumunima i ustašama. Takođe nas to sigurno ne bi spasilo bombardovanja od strane Amerikanaca 1944. Moram primetiti, ne znam zašto se to izostavlja, da su to isto radili i Rusi. Ne misli valjda neko da me ubeđuje da su Rusi išli bez ikakve pripreme golom pešadijom? I na kraju, ne bi bili na pobedničkoj strani nego gubitničkoj, sa svim posledicama koje uz to idu. A konac delo krasi...
DraGo70:
Ne mislim da su nam prijatelji niti da su nam ikada želeli dobro.
Na više mesta sam već naveo kako u politici prijatelja nema, pomoći će nam samo u meri u kojoj se to slaže s njihovim interesima. To važi i za sve druge, Ruse, Kineze, bilo koga.
U ostalom delu poruke si se prošetao po celom svetu, a već smo mnogo ionako odlutali. Vesna Pešić beše tema, možemo i o Vijetnamu, Izraelu, čemu hoćeš, ali drugom prilikom.
Jerry Ropero:
svaka cast Drago totalno si razbio ovog neshu taksistu i njegove smesne price.

Po njemu hrabrost je ako se povinujes jacem i prihvatas njegovu volju. To nije nikakva hrabrost vec cist kukavicluk.

kad je poturica mogao biti hrabriji od srbina. nikad.

hrabrost je suprostaviti se jacem, boriti se protiv njegovog terora a nije hrabrost pricati kako je on jaci te eto moramo prihvatiti to sto nam on nalaze.
Sad mu poltronišeš, a pre nekoliko dana je bio za vas izdajnik. Da te podsetim samo:

http://forum.krstarica.com/threads/134954&page=5&pp=25&highlight=podela+kosova

Ili se možda ne slažeš s svojim ''neproblematičnim'' stranačim kolegom?
A da ne pričam o tome kako si ti pisao kako nije trebalo prihvatiti sporazum s Nemcima, i to ću naći ako treba.
Jedno Dragu priznati moram: pametniji je od tebe bar 20 puta!
 
giovaniI:
"Dragan Vučićević: Dosta zločina!
ANTISRPSKA KOALICIJA USRED ZEMLJE SRBIJE!
Sreda, kasno uveče. Vesti Si-En-Ena. Posle priloga u kome je izveštač iz UN-a na sve načine pokušao da opravda otimanje Kosova, u program se uključio i dopisnik iz Beograda. I gle čuda, svoj izveštaj započeo je citiranjem otvorenog pisma "uglednih nevladinih organizacija" u kojem se od EU traži da ni slučajno ne nastavi pregovore sa Srbijom sve dok vlasti ne ispune sve svoje haške obaveze!?!

Odmah potom, očigledno pažljivo instruiran, dopisnik je citirao i izjave "bivšeg potpredsednika Vlade i bivše predsednice Srbije" u kojima se oni neskriveno zalažu za nezavisnost Kosmeta! I onda tek na kraju, u jedva dve polurečenice, pomenut je i stav "zvaničnog Beograda", prema kome se Srbija nikada i ni po koju cenu neće odreći južne pokrajine...

Aman, zaman, ljudi moji, pa ovako nešto je moguće još samo na Si-En-Enu i još samo u zemlji Srbiji! Ej, bre, pa možete li i da zamislite bilo šta slično bilo gde drugde u svetu? Možete li da zamislite da osam nevladinih organizacija u Zagrebu napiše otvoreno pismo Evropskoj uniji u kome traže da se Hrvatskoj odmah zavedu sankcije zbog nekažnjavanja ratnih zločina? Možete li bar da pretpostavite mogućnost da se bivši potpredsednik vlade ili bivši v. d. predsednika države u toj istoj Hrvatskoj otvoreno zalažu za otcepljenje Republike Srpske Krajine i kršenje Ustava?!

Ne možete, naravno. To je, razume se, potpuno nemoguće i sasvim nezamislivo!Ali, ono što je u Hrvatskoj ili u bilo kojoj drugoj evropskoj zemlji nezamislivo i nemoguće, ovde kod nas u Srbiji je svakodnevica. Ovde se nevladine organizacije otvoreno, javno i čak ponosno udružuju i lobiraju protiv Srbije! Vučo, Biserko, Kandićka, Dereta i ostali samozvani liderčići "civilnog sektora" neskriveno rade u korist srpske nacionalne štete!

Oni čine sve da Srbija što duže ostane jadna, bedna, ponižena i prokažena, jer samo u toj i takvoj Srbiji mogu da budu neko i nešto. Samo u optuženoj i obogaljenoj Srbiji njihovi džepovi mogu da budu puni. I oni to više uopšte ni ne kriju. Onako, potpuno transparentno, bez ijedne trunke stida, ta gomila frustriranih nitkova čini sve što je u njenoj moći da Srbiju zakopa što dublje u krvavo balkansko blato...

Istovremeno, bivši visoki državni funkcioneri otvoreno se stavljaju na stranu najcrnjih srpskih neprijatelja i pozivaju na rušenje ustavnog poretka! Čedomir Jovanović, Nataša Mićić, Nenad Čanak, Vladan Batić, Vesna Pešić, Žarko Korać i njima slični koriste svaku priliku da javno agituju za nezavisno Kosovo i da javno pozovu na kršenje Ustava!

Svesno ili nesvesno, sasvim svejedno, oni su najjače oružje u rukama belosvetskih moćnika, oni su najvidljiviji "dokaz" srpske kosovske podele koja postoji samo u zapadnim medijima.No, ono što je najstrašnije jeste činjenica da ova NVO-politikantska antisrpska koalicija dobija ogroman prostor u srpskim, nacionalnim medijima.

Malo, malo, pa se na nekoj od televizija i u nekim od novina pojave Vučo, Biserko, Kandićka, Čeda... Malo, malo, pa neko od njih javno i usred Srbije pozove na cepanje i razbijanje iste te Srbije! I nikom ništa?! Niko u tome ne vidi ništa čudno, svi se prave gluvi kod ušiju i ćoravi kod očiju!

Dakle, da budemo sasvim konkretni, najveći problem jeste u tome što vlast ćutke gleda otvorene pozive na rušenje ustavnog poretka. Problem, pre svega, jeste u tome što se u ime nekakve demokratije, valjda u strahu od zapadnih moćnika, prećutkuje i oprašta to teško krivično delo za koje bi moralo da se odgovara u svakoj uređenoj zemlji sveta.Mislite o tome."
-jako dobar clanak.


Ovo treba pročitati još nekoliko puta, pa neka mi niko ne zameri što sam ga još jednom "prepisao" na ovom mestu... :)
 
nesha taxista:
Ne živim u Americi, ali koliko sam razumeo. reći nekom ''crnja'' ili ''crnac'' je pogrdno. Ne razumem šta ima hrabro u nečijem vređanju. To je ružno i sramotno.
A kako su ih u SAD zvali pre petnaestak godina tj. pre nego što su izmislili politički korektan pojam afroamerikanac...
I kako se zove mešanac indijanca i crnkinje?
Native-Afro-Amerikanac???
A mešanac npr. Kineza i belkinje?
Asia-Anglo-Amerikanac??? 8)
Mis'im stvarno!!!

nesha taxista:
Vesna Pešić je političar, znači bori se za glasove birača ovdašnjih, a ne američkih, dok NVO to ne moraju, te im je pozicija drugačija. Zato je trpanje u isti koš neprimereno čak i ako se u nečemu slažu. I sad ako se neko svesno odriče glasova zato što govori ono što misli, onda je to upravo ono o čemu pričam. A to da time gubi glasove si i sam konstatovao, a i lako je dokazivo.
Nije međutim lako dokaziva, zapravo je vrlo maglovita priča o tome šta je i koliko ko dobio iz inostranstva. Tu priču lansirali su prvo socijalisti i radikali, a prihvatili su i neki koji to nisu. Tu ja prosto kažem dajte dokaze, znači, priznanice na sunce! A s tim su se već neki opekli, kao onomad Šešelj, Bojić i Marković s onim papirom što je prikazivan kao dokument CIA, pa je posle nekoliko sati utvrđeno da to nema blage veze, nego je na neki papir nakalemljeno ono ''top secret'' i slične gluposti. Znači, dokaze, pa da pričamo!
Dokaze????????????
Pa jesi li ti video nekada nekog od ovih smrdulja da idu na pijacu ili u obližnju prodavnicu da nešto kupe?
Nisi, naravno. Ako negde izađu, a ja sam dotičnu Pešićku video u jednom restoranu, onda je za okolnim stolovima "u gostima" još bar 4 nabildovanih momaka.
Ko to sve plaća i sa kojim parama?
Hajde, mudrijašu reci mi možeš li ti sebi obezbediti limuzinu, pratnju, telohranitelje od prosečne srpske plate od nekih 300 evra...
Da te čujem...

nesha taxista:
Proteste jesu u velikoj meri organizovali Britanci, Amerikanci ne, oni su se uključili u rat u Evropi i sve vezano za njega tek kasnije. Do tada su samo prodavali Britancima oružje (znači ne pomagali i davali, kako neki misle, uostalom ne treba zaboraviti da su SAD iz oba svetska rata izašle ojačane ekonomski).
Ovde te neću demantovati jer si u pravu. Amerikanci nisu imali veze za martovskim demonstracijama 1941. Organizovali su ih komunisti, ali je iza svega stajala britanska obaveštajna služba. Skoro je objavljena i knjiga o tome.

nesha taxista:
Da li bi nam bolje da smo pristupili Nemcima? U početku svakako da, ne bi nam rušili gradove, a posle? Tu već može svašta da se nagađa, recimo da li bi bila stvorena NDH? Mnogi ovde misle da ne bi. Ja mislim suprotno, jer su ustaše, kao što si verovatno čuo imale još od dvadesetih godina prošlog veka kampove za obuku u Italiji, Mađarskoj i Austriji. Nesumnjivo su tad ostvarili dobre veze s nacistima, a i ideološka bliskost je neupitna.Za Srbe je ovo pitanje ustvari i najvažnije, jer je najviše ljudi ubijeno upravo od strane ustaša. Takođe, ne vidim kako bi taj pakt sprečio, ili na bilo šta obavezivao Titove partizane. Isto tako, nesumnjivo bi naši vojnici bili upućivani da ratuju za račun Nemaca na istočnom frontu protiv Rusa, kao što se to desilo Mađarima, Rumunima i ustašama. Takođe nas to sigurno ne bi spasilo bombardovanja od strane Amerikanaca 1944. Moram primetiti, ne znam zašto se to izostavlja, da su to isto radili i Rusi. Ne misli valjda neko da me ubeđuje da su Rusi išli bez ikakve pripreme golom pešadijom? I na kraju, ne bi bili na pobedničkoj strani nego gubitničkoj, sa svim posledicama koje uz to idu. A konac delo krasi...
Ja verujem da bi bilo bolje. Kao što znaš, Rumuni su se priključili Hitleru, kao i Mađari i Bugari i nisu ni upola stradali koliko mi.
Ako ništa drugo, ne bi Beograd bio toliko razrušen, ne bi 6. aprila poginulo toliko ljudi...
a u ugovoru je stajalo da ne moramo da dajemo vojsku Hitleru, već samo da omogućimo nesmetan prolaz nemačkih trupa kroz Srbiju, tj. tadašnju Jugoslaviju...


nesha taxista:
Na više mesta sam već naveo kako u politici prijatelja nema, pomoći će nam samo u meri u kojoj se to slaže s njihovim interesima. To važi i za sve druge, Ruse, Kineze, bilo koga.
U ostalom delu poruke si se prošetao po celom svetu, a već smo mnogo ionako odlutali. Vesna Pešić beše tema, možemo i o Vijetnamu, Izraelu, čemu hoćeš, ali drugom prilikom.
Ja sam samo naveo da se ona zalaže za ono što se ne praktikuje nigde u svetu i na šta niko ne bi pristao.
A samim time, smatram da nije hrabra, nego da radi protiv interesa svoje vlastite države.
A da bi neko to radio, mora da ima debelog razloga, koji je u ovom slučaju - novac i poltronstvo tj. osećaj važnosti zato što te podržava SAD i Velika Britanija.
Dakle, nema tu ni h od hrabrosti...........
 
DraGo70:
A kako su ih u SAD zvali pre petnaestak godina tj. pre nego što su izmislili politički korektan pojam afroamerikanac...
I kako se zove mešanac indijanca i crnkinje?
Native-Afro-Amerikanac???
A mešanac npr. Kineza i belkinje?
Asia-Anglo-Amerikanac??? 8)
Pojma nemam, ne živim tamo, niti nameravam, zašto bih onda uopšte trebao razmišljati o tome? Svi su oni Amerikanci u dokumentima, a za dalje, njihov problem.
DraGo70:
Dokaze????????????
Pa jesi li ti video nekada nekog od ovih smrdulja da idu na pijacu ili u obližnju prodavnicu da nešto kupe?
Nisi, naravno. Ako negde izađu, a ja sam dotičnu Pešićku video u jednom restoranu, onda je za okolnim stolovima "u gostima" još bar 4 nabildovanih momaka.
Ko to sve plaća i sa kojim parama?
Hajde, mudrijašu reci mi možeš li ti sebi obezbediti limuzinu, pratnju, telohranitelje od prosečne srpske plate od nekih 300 evra...
Da te čujem...
Svi predsednici stranaka i visoki stranački funkcioneri imaju telohranitelje i limuzine. Dotičnu inače sam uživo viđao samo na mitinzima, no, za ostalo se nisam baš ni trudio.
Ne znam kojim se to sve parama plaća, ali da ima nečeg nezakonitog, već bi Jočić to rastrubio, pošto ne može da je smisli.On i drugar mu Bulatović bar imaju mogućnosti da nađu dokaze, ako već ti i ja ne možemo.
DraGo70:
Ovde te neću demantovati jer si u pravu. Amerikanci nisu imali veze za martovskim demonstracijama 1941. Organizovali su ih komunisti, ali je iza svega stajala britanska obaveštajna služba. Skoro je objavljena i knjiga o tome.
Znam, čitao, ne baš tu, nego nešto ranije.
DraGo70:
Ja verujem da bi bilo bolje. Kao što znaš, Rumuni su se priključili Hitleru, kao i Mađari i Bugari i nisu ni upola stradali koliko mi.
Ako ništa drugo, ne bi Beograd bio toliko razrušen, ne bi 6. aprila poginulo toliko ljudi...
a u ugovoru je stajalo da ne moramo da dajemo vojsku Hitleru, već samo da omogućimo nesmetan prolaz nemačkih trupa kroz Srbiju, tj. tadašnju Jugoslaviju...
Dobro, to je stvar verovanja, niti ti možeš dokazati svoje, niti ja moje. za početak rata sam isto naveo da bi izbegli razaranje, a posle...ko zna.
DraGo70:
Ja sam samo naveo da se ona zalaže za ono što se ne praktikuje nigde u svetu i na šta niko ne bi pristao.
A samim time, smatram da nije hrabra, nego da radi protiv interesa svoje vlastite države.
A da bi neko to radio, mora da ima debelog razloga, koji je u ovom slučaju - novac i poltronstvo tj. osećaj važnosti zato što te podržava SAD i Velika Britanija.
Dakle, nema tu ni h od hrabrosti...........
Ma ne zalaže se, samo kaže da na Kosovu mimo srpskih enklava nema ni ''S'' od Srbije, ja bih voleo da ona tu greši. Evo, ako mi dokažeš suprotno, imaš od mene večeru u Prištini, restoran po tvom izboru, naravno onaj u kom mogu dinarima platiti, valjda smo patriote pa nećemo plaćati u stranim parama.
 
@Drago70
A kako su ih u SAD zvali pre petnaestak godina tj. pre nego što su izmislili politički korektan pojam afroamerikanac...
I kako se zove mešanac indijanca i crnkinje?
Native-Afro-Amerikanac???
A mešanac npr. Kineza i belkinje?
Asia-Anglo-Amerikanac??? 8)
Mis'im stvarno!!!
-----------------------
Колико се сећам из географије,постоје три врсте мешанаца:мулати,местици и замбоси...Е,сад како је то било давно не сећам се којих су раса мешанци задња два.:)
 
misoni:
@Drago70
A kako su ih u SAD zvali pre petnaestak godina tj. pre nego što su izmislili politički korektan pojam afroamerikanac...
I kako se zove mešanac indijanca i crnkinje?
Native-Afro-Amerikanac???
A mešanac npr. Kineza i belkinje?
Asia-Anglo-Amerikanac??? 8)
Mis'im stvarno!!!
-----------------------
Колико се сећам из географије,постоје три врсте мешанаца:мулати,местици и замбоси...Е,сад како је то било давно не сећам се којих су раса мешанци задња два.:)

Eh, sad...
Pa ako postoje tri osnovne rase, bela, crna i žuta, onda postoje i kombinacije svih njih, dakle 3.
Pa se u mešance računaju i Indijanci koji nisu posebna rasa iako ih zovu crvenokošcima.
To broj kombinacija značajno uvećava, pogotovo ako se zađe i u drugo koleno tj. mešanje tih "međurasa"...
Ne znam kako se svi oni zovu, a ovo što sam pisao je bilo čisto radi utiska tj. razglabanja na datu temu... ;)
 
nesha taxista:
Svi predsednici stranaka i visoki stranački funkcioneri imaju telohranitelje i limuzine. Dotičnu inače sam uživo viđao samo na mitinzima, no, za ostalo se nisam baš ni trudio.
Ne znam kojim se to sve parama plaća, ali da ima nečeg nezakonitog, već bi Jočić to rastrubio, pošto ne može da je smisli.On i drugar mu Bulatović bar imaju mogućnosti da nađu dokaze, ako već ti i ja ne možemo.

Да су Јочић и Булатовић фасцинирани тзв."западном демократијом" та Весна Пешић и цело ЛДП друштванце би извршили самоубиство тако што би пуцали себи у потиљак. Сети се само како се провео онај британски поштен човек и научник који је објавио да нема једног слова истине у оптужбама Блера против Ирака. Одма' се убио...
 
eremita:
Да су Јочић и Булатовић фасцинирани тзв."западном демократијом" та Весна Пешић и цело ЛДП друштванце би извршили самоубиство тако што би пуцали себи у потиљак. Сети се само како се провео онај британски поштен човек и научник који је објавио да нема једног слова истине у оптужбама Блера против Ирака. Одма' се убио...
Dobro, slažem se, nisu fascinirani i šta sad? Mislim, ničim nisi osporio moju tvrdnju.
 
Ma, nebitno. Naravno da je sasvim normalno da imaju telohranitelje, pogotovo LDP ekipa, s obzirom na extremne stavove koje zastupaju... Meni je mnogo mučno kad pogledam tu ekipu...I koje su funkcije obavljali njihovi prvaci. Sve najviše funkcije u državi, a ovamo, ni 5 ni 6, već TRAS! treba nezavisno Kosovo i slične nebuloze...

Nema neka tajna veza? :roll:
 
Неко приметио да Весна Пешић, самозвани демократизатор Србије (97. се само увлачила у буљу Вуку, Ђикију и Воји), има абнормално велике уши?
Жена је толико антипатична и по мени не толико паметна. Гледао сам њен ТВ дуел са Палмом пре извесног времена. Не браним Палму нити се слажем са његовим обожавањем Аркана, али јој је Палма објаснио. Човек је чињеницама самлео ову бабу. Једини аргумент који је она износила је био Милошевић - те ви сте са Милошевићем, ви сте са Милошевићем...
Ја сумњам и у то да ли она жели да буде госпођа или господин... (слично као Кораћ који не зна да ли је господин или госпођа хехе у зависности од друштва)
Могао би Воја да пошаље Вељу да среди ситуацију ако је у питању Србија али мислим да госпођи не одговарају мушкарци (већ писано).
 
Дафмен3:
Неко приметио да Весна Пешић, самозвани демократизатор Србије (97. се само увлачила у буљу Вуку, Ђикију и Воји), има абнормално велике уши?
Жена је толико антипатична и по мени не толико паметна. Гледао сам њен ТВ дуел са Палмом пре извесног времена. Не браним Палму нити се слажем са његовим обожавањем Аркана, али јој је Палма објаснио. Човек је чињеницама самлео ову бабу. Једини аргумент који је она износила је био Милошевић - те ви сте са Милошевићем, ви сте са Милошевићем...
Ја сумњам и у то да ли она жели да буде госпођа или господин... (слично као Кораћ који не зна да ли је господин или госпођа хехе у зависности од друштва)
Могао би Воја да пошаље Вељу да среди ситуацију ако је у питању Србија али мислим да госпођи не одговарају мушкарци (већ писано).
Šta je pisano, bila je udata i ima dete.
 
"Другарице посадите цвеће ..."
dogadjajdana1_1.jpg
 
Evo sta je rekao Srdan Golubović u Utisku nedelje:

"moram priznati da sam začuđen dosta izjavom gospođe Vesne Pešić koju inače vrlo cenim, napadom na Emira Kusturicu za koga mislim da je veoma značajan autor i veliki autor i bez obzira na ukuse, da je on jedna vrsta kvaliteta i uspeha, koji je jednostavno van neke rasprave na tom nivou. I to je jedna priča o uspostavljanju nekog kriterijuma, da ono što smo spominjali, da ustvari najteže se prašta uspeh"
 
Што се тиче Афроамериканаца, то је нешто најлицемерније смишљено.
Они деле Американце на Беле, Афроамериканце и Азијате.
Нешто слично као да деле на нормалне и оне који то нису.


Чеда је потпуно погрешно назвао странку. Испади попут овог Пешићеве им ускраћују право да се називају демократским, а либералност су изгледа сувише буквално схватили. Прави назив за њих је ФАП.
Фашистичко-анархистичка партија.
Чуди ме и што се зове исто као странка Жириновског.
 

Back
Top