Kafana Veseli vernici

Nisam primetio da počinje tim stihom.
Istina, ovo je tek drugi put da sam je odslušao...

Naravno da ima svoje kvalitete u svakom muzičkom pogledu...
Meni lično se po malo sviđaju pesme koje imaju nešto mistično u sebi...

Iz kog razloga je ubacila taj stih iz Jovana, da li znaš?
I ja volim misticne
ne znam cija je ideja da ubace taj stih
a taj stih je tema njene pesme
 
pitaj js oni to prate
ja pokušavam da čitam nešto na kompjuteru a uključen mi je tv na kanal gde je Evrovizija...ono je bilo toliko satanistički i scenski nastup i kostim i zvuk da sam promenio kanal plašeći se da može na neki mističan način negativno da utiče na one koji slušaju...a posle išli neki pe.deri iz Engleske...samo što nisu imali seks u nekoj kocki koja se prevrće.... Evrovizija je parada satanizma i lgbt propagande...

edit...a evo sad iz Poljske malo simbolike masonskog bratstva....pod sa šahovskom tablom..dva stuba Joakim i Boaz beše i sve ostalo
 
ja pokušavam da čitam nešto na kompjuteru a uključen mi je tv na kanal gde je Evrovizija...ono je bilo toliko satanistički i scenski nastup i kostim i zvuk da sam promenio kanal plašeći se da može na neki mističan način negativno da utiče na one koji slušaju...a posle išli neki pe.deri iz Engleske...samo što nisu imali seks u nekoj kocki koja se prevrće.... Evrovizija je parada satanizma i lgbt propagande...

edit...a evo sad iz Poljske malo simbolike masonskog bratstva....pod sa šahovskom tablom..dva stuba Joakim i Boaz beše i sve ostalo
Vrati kanal sad slobodno...evo sleteo Ping...
 
ode Si... pa su opet vratili ove padavičare...
trenutno neka orgija na sceni predstavlja Sloveniju
na kraju premestio ...nije mi prijao ni prizor ni zvuk...

tačno olakšanje u duši kad premestiš na nešto normalno....u ovom slučaju na neku italijansku seriju na drugom
 
ja pokušavam da čitam nešto na kompjuteru a uključen mi je tv na kanal gde je Evrovizija...ono je bilo toliko satanistički i scenski nastup i kostim i zvuk da sam promenio kanal plašeći se da može na neki mističan način negativno da utiče na one koji slušaju...a posle išli neki pe.deri iz Engleske...samo što nisu imali seks u nekoj kocki koja se prevrće.... Evrovizija je parada satanizma i lgbt propagande...

edit...a evo sad iz Poljske malo simbolike masonskog bratstva....pod sa šahovskom tablom..dva stuba Joakim i Boaz beše i sve ostalo
to ne gledam, samo vidim komentare po forumu. odavno to više nema veze sa muzikom i umetnošću. propaganda bluda i nemorala (čist satanizam).
 

Back
Top