Veseli Četvrtak (Spisak objavljenih stripova je na prvoj strani)

Ja sam jucer obilazio trafike u potrazi za magicnim vetrom, jer izlazi u kompletu 2 stripa za 150 din. 90% prodavacica me gledalo kao da sam lud
d tih 90 % odprolike 40% je imalo strip na trafici, ali nije znalo to.

Samo mi je jedna prodavacica rekla da kod nje magicni vetar odavno ne dolazi na trafiku :hahaha:

Ako neko vidi magicnog u komplet 2 kom za 150 din a da nisu epizode Kandze dugi Noz i lady charity neka mi javi pa da se nesto dogovorimo
 
Lepo vidim citate dobro je...ja pokusavam klince da zainteresujem al oni vise voli americko rvanje i ta shranja....nema veze.Ja neam love pa kupujme samo zagora.epizode nisu reprinit vec jos neobjavljnje epizode u Srbiji...special je dobar nek samo tako nastave i ocekujem neki kolor.a nije im to bas dobro da ubacuju jos dva junaka ,posto i ovo se sve ne rasproda A I vecina ljudi nema love...al nadam se da ce uspeti..SLAVA IM xD. . ..
 
zagoruu1.png
 
Ova edicija odabrane price je skroz ok. Dobro je sto izlaze kompletne price pa ne moraju da se nekoliko meseci cekaju svi nastavci. Sada kada je Veseli Cetvrtak stao na svoje noge vise necu da uzimam hrvatske stripove. Cak sta vise imam komplete koje rasprodajem i posvecujem se samo srpskom stripu. Od Veselog Cetvrtka uzimam sve osim Texa buduceg. Ne volim kaubojce pa to ti je. A jedva cekam da krene i Martin i Dragonero. Cuo sam za Dragonera da je jako živopisan strip. Mada od svega Bonelija cenim jedino Dilan Doga i Martina. Ostalo je za koplje ispod po interesantnosti. Dampyr pokusava da im se pridruži ali mu je kvalitet jos uvek nedovoljno razvijen. I naravno kao kralj tu je i Mister No. :)

A pored veselog cetvrtka i stripoteke, zacinjene novosadskim alan fordom mi hrvatski stripovi nikako nisu potrebni.

A treba to i da se finansijski isprati. :) Tako da usmeravam finansije na srpski strip.

Jel ima nekog ko kupuje sve živo sto izlazi?
 
ja kupujem manej vise sve u zavisnosti koliko mi finansije dozvole
rekao si da ces da prodas hrvataska izdanja aj poslaji mi spisak sta oces da prodas i cene
ja sam zainteresovan za sve sto nemam
marti izlazi sledeci cetvrtak i ice na svaka 2 meseca
a sad ce i zagor specijal 2
krecu sa ciko specijalima
bred baron mini serijal od 16 epizoda vise nije izaslo
i bice jos iznenadjenja
e da kipuje li neko magicnog vetra sto izlazi ja da pa reko da piram vas svidjali vam se i uzimate li ga??
 

Back
Top