Verujete li u virtualna poznanstva?

Ma da...i ja sam za miroljubivost i uvazavanje tudjeg misljenja, ali imam utisak da ovako brze i lakse puknem nego u RL...tamo se bolje kontrolisem iliti ne dozvoljavam emocijama da se " vide"... :razz:

LJUDI GLASAJTE ZA BOSANKU...ZA MARIJU IZ BIH...devojka je slatkis i super se snasla, a pesma je divna balada....'ajde, pocelo glasanje..!!!!!!!!!! :lol:


p.s. E, rasplakala sam se na nasu "Molitvu" ...mnoooooogo smo jaki...Marija je ovo iznela nevidjeno ( koliko god je ja privatno ne gotivila...ostavila me bez daha)... :cry:
 
...dobro i ovo moje bi offtopic a na temu-virtuelno?...stvarno?...u chemu je razlika?samo u tachki gledishta...Svi ste gledali Matrix da ne pominjem Fight club...ZIVELO VIRTUELNO!...Jedin shto ja podrzavam-moj lichni stav-otvoren i iskren razgovor,jer ako o nechemu necu da pricham-ni ne ukljuchujem se u raspravu...!I mislim da nemam shta da krijem,a ako neshto bash hocu da ne zna svako-poshaljem PP bash toj osobi koja zasluzi taj odgovor...
 
Razlicita su iskustva...upoznala sam nekoliko ljudi preko interneta,neki su bili isti kao sto su se i predstavili,ali bilo je i onih drugih...moje misljenje je(sada,posle upoznavanja par ljudi na taj nacin) da se tu treba zabaviti,prekratiti vreme ili sta vec,a ne ocekivati da ces naci prijatelja,decka/devojku(sto opet nije nemoguce)u svakom slucaju,oprezno...
 
ja sam upoznala dve devojke sa kojima sam i sada u kontaktu i dva tipa. sa jednim je bio drugarski susret, jer je i chat bio takav, a i trebala mu je neka pomnoc, da ne duzim. drugi me muvao ali samo smo se upoznali, uopste me nije zanimalo nista vise, cista radoznalost. i sve, ali bas sve je bilo sasvim u redu.
 
Verujem. :-) Ok, vise sam ljudi upoznala, nego sto smo kasnije ostali u nekom intenzivnom kontaktu, ali svi su ok i dragi su mi i raspilavim se kad mi se jave. I gde bih ja nasla onakvog kuma i kumu i gde bih nasla mog "burazera", nego na netu i kad visim ovde. :lol:
 
Upoznala sam dosta ljudi i kroz mnoge od njih upoznala sebe malo bolje.... vecina su ok likovi,naravno ima i onih koji nisu ostavila bash nikakav utisak,ni dobar ni losh,a na zhalost ima i onih od kojih mi je ostao gorak ukus u ustima.... kao i u RL..ima nas raznih...
 

Back
Top