VERUJETE LI U LJUBAV?

Alo bre,nemoj da im dajes moje ideje.
8-)

koje tvoje ideje?:D

Ne, ne verujem u ljubav.Iskreno mislim da je to trenutno stanje uma,pretezno fizicka privlacnost koja posle izbledi i ostane samo navika.Ali sta ja znam?Mozda cuda i postoje!?

postoje, postoje...100%

Neka hemija definitivno postoji izmedju dve osobe, ali ne znam da li se to moze nazvati ljubav !?

to su insekti u stomaku hahahaha
 
Da li verujem u ljubav?! Vise ni sama ne znam...Toliko puta sam se razocarala da vise ne ynam u sta da verujem. Ipak, nekada, dok sedim sama zamisljena u sob, shvatam, da nije usamljen onaj covek kojeg niko ne voli, vec onaj civek koji ne voli nikog. Usamljenost je strasna stvar. Da!!! Ljubav postoji. Verujem u nju! TRUDIM SE! Pa kakav bi zivot bio bez ljubavi? Tuzan, samotan....zar bi mi blistali? Ako nista, ljubav kratko traje i mis mo toga svesni. To su kratki ali predivni trenuci.
,,Ziveti bez ljubavi,kada dusa ti je prazna,SAMOCA NAJGORA JE KAZNA!!!!!! Ljubav postoji, samo je treba naci. Treba naci osobu koja voli stvari kao ti,ali u toj meri da ne postane monotono a VOLETI nekog, znaci voleti njegove mane! SAVRSENSTVO NE POSTOJI!!!!!
 
joj, jadna deco moja, malodushna...
hajd hajd, bicje sve u redu, pozhenicjete se i poudavati, podobijati decu, nakuvati se svega i svachega, potroshiti gomilu para na odela, knjige i gluposti, na kraju cjete se smuchiti jedno drugom i porazvoditi a mozhda cje i srecjni dobitnik biti pochashcjen sekirom ili metkom na spavanju.
nije to nishta strashno.
za ljubav treba imat' dushu, shto kazhe ona pesma.
 

Back
Top