VENCANJE PRINCA VILIJEMA...

Parra-Bellum

Buduća legenda
Poruka
40.087
Britanska kraljica Elizabeta II pozvala je Aleksandra Karađorđevića i princezu Katarinu da prisustvuju venčanju princa Vilijama i Kejt Midlton

BEOGRAD - Prestolonaslednik Aleksandar Karađorđević i princeza Katarina dobili su pozivnicu britanske kraljice Elizabete II da prisustvuju venčanju princa Vilijama i Kejt Midlton koje će biti održano u petak, 29. aprila ove godine, saopšteno je iz Belog dvora.

Karađorđevići su sa velikim zadovoljstvom prihvatili poziv, a mladom paru žele sve najbolje, navodi se u saopštenju.

Inače, princ Vilijam i njegova verenica Kejt Midlton venčaće se u petak 29. aprila 2011. godine u Vestminsterskoj opatiji u Londonu.

Prema procenama ekonomskih analitičara, odluka britanskog princa Vilijama da stane na ludi kamen, Velikoj Britaniji doneće zaradu od 620 miliona evra, delom od prodaje suvenira, turističkih aranžmana...

http://www.novosti.rs/vesti/spektakl.147.html:316316-Karadjordjevici-na-vencanju-princa-Vilijama

karadjordjevici.jpg


Jaaaoooooo .....

girlinlove.gif


:bljak:
 
Britanska kraljica Elizabeta II pozvala je Aleksandra Karađorđevića i princezu Katarinu da prisustvuju venčanju princa Vilijama i Kejt Midlton

BEOGRAD - Prestolonaslednik Aleksandar Karađorđević i princeza Katarina dobili su pozivnicu britanske kraljice Elizabete II da prisustvuju venčanju princa Vilijama i Kejt Midlton koje će biti održano u petak, 29. aprila ove godine, saopšteno je iz Belog dvora.

Karađorđevići su sa velikim zadovoljstvom prihvatili poziv, a mladom paru žele sve najbolje, navodi se u saopštenju.

Inače, princ Vilijam i njegova verenica Kejt Midlton venčaće se u petak 29. aprila 2011. godine u Vestminsterskoj opatiji u Londonu.

Prema procenama ekonomskih analitičara, odluka britanskog princa Vilijama da stane na ludi kamen, Velikoj Britaniji doneće zaradu od 620 miliona evra, delom od prodaje suvenira, turističkih aranžmana...

Nekako mi je ovaj podatak znacajniji od svega....
 
Poslednja izmena:
Hrvati ne timare konje ... :rtfm:

Zagrebačka policija privela je muškarca koji se sumnjiči da je imao seksualne odnose sa kobilama na Zagrebačkom hipodromu, prenose hrvatski mediji

http://www.croportal.net/love-sex/Uhicen_zbog_opcenja_s_kobilom-1305844


Нисам ово знао "испричавам се"! Мораће Аца да им да упутство за употребу хрвата у којем ће бити наглашено да га држе ван домашаја кобила!
 
Britanska kraljica Elizabeta II pozvala je Aleksandra Karađorđevića i princezu Katarinu da prisustvuju venčanju princa Vilijama i Kejt Midlton

BEOGRAD - Prestolonaslednik Aleksandar Karađorđević i princeza Katarina dobili su pozivnicu britanske kraljice Elizabete II da prisustvuju venčanju princa Vilijama i Kejt Midlton koje će biti održano u petak, 29. aprila ove godine, saopšteno je iz Belog dvora.

Karađorđevići su sa velikim zadovoljstvom prihvatili poziv, a mladom paru žele sve najbolje, navodi se u saopštenju.

Inače, princ Vilijam i njegova verenica Kejt Midlton venčaće se u petak 29. aprila 2011. godine u Vestminsterskoj opatiji u Londonu.

Prema procenama ekonomskih analitičara, odluka britanskog princa Vilijama da stane na ludi kamen, Velikoj Britaniji doneće zaradu od 620 miliona evra, delom od prodaje suvenira, turističkih aranžmana...

http://www.novosti.rs/vesti/spektakl.147.html:316316-Karadjordjevici-na-vencanju-princa-Vilijama

karadjordjevici.jpg


Jaaaoooooo .....

girlinlove.gif


:bljak:

Normalno je da će da pozove svoje kumče na svadbu unuka. Šta je tu čudno?
 
'Oće Aca kupiti za poklon mixer ili multipraktik? :think:

Eh, šta biste vi dali da imate nekog svog Acu, ali hbg...nema... vi ste svoga zadnjeg kralja sramno izdali, prodajući slobodu Ugarima. Ja sam ubeđen da biste već odavno bili monarhija, dokazujući time svoje korene i identitet. I, siguran sam da vam ne bi ni smetalo, kao ovim našim srpskim republikancima (čitaj komunjarama) što ne priča dobro hrvatski.
 
Britanska kraljica Elizabeta II pozvala je Aleksandra Karađorđevića i princezu Katarinu da prisustvuju venčanju princa Vilijama i Kejt Midlton

BEOGRAD - Prestolonaslednik Aleksandar Karađorđević i princeza Katarina dobili su pozivnicu britanske kraljice Elizabete II da prisustvuju venčanju princa Vilijama i Kejt Midlton koje će biti održano u petak, 29. aprila ove godine, saopšteno je iz Belog dvora.

Karađorđevići su sa velikim zadovoljstvom prihvatili poziv, a mladom paru žele sve najbolje, navodi se u saopštenju.

Inače, princ Vilijam i njegova verenica Kejt Midlton venčaće se u petak 29. aprila 2011. godine u Vestminsterskoj opatiji u Londonu.

Prema procenama ekonomskih analitičara, odluka britanskog princa Vilijama da stane na ludi kamen, Velikoj Britaniji doneće zaradu od 620 miliona evra, delom od prodaje suvenira, turističkih aranžmana...

http://www.novosti.rs/vesti/spektakl.147.html:316316-Karadjordjevici-na-vencanju-princa-Vilijama

karadjordjevici.jpg


Jaaaoooooo .....

girlinlove.gif


:bljak:

Ala se podgojio od nase trave.:)
 
Eh, šta biste vi dali da imate nekog svog Acu, ali hbg...nema... vi ste svoga zadnjeg kralja sramno izdali, prodajući slobodu Ugarima. Ja sam ubeđen da biste već odavno bili monarhija, dokazujući time svoje korene i identitet. I, siguran sam da vam ne bi ni smetalo, kao ovim našim srpskim republikancima (čitaj komunjarama) što ne priča dobro hrvatski.

Ma kakav kralj, presolonasljednik i slične gluposti. :roll:

Da nam je do toga, čas posla bi navatali par farmera i izabrali pogodnoga za kralja. :per:
 
Ma kakav kralj, presolonasljednik i slične gluposti. :roll:

Da nam je do toga, čas posla bi navatali par farmera i izabrali pogodnoga za kralja. :per:

Da kojim slucajem Hrvatska ima svog prestolonaslednika i da je istorijski bogata Srbija , odavno bi bla monarhija .....
Al eto . mi nasem Kralju nismo oprostili stvaranje Jugoslavije i monarhija se neca vraatiti u Srbiju.
Da nisi ljjbomoran , ne bi te ni bilo na ovoj temi .
 
Poslednja izmena:
Ma kakav kralj, presolonasljednik i slične gluposti. :roll:

Da nam je do toga, čas posla bi navatali par farmera i izabrali pogodnoga za kralja. :per:

Aham...rvacka plava krv...

Poslednji put kada ste bili kraljevina, za prestolonaslednika ste imenovali nekog žabarskog vojvodu 6-te kategorije...jel tako bilo?

Mislim, kome vi imate obraza da se smejete, bednici???
 
Da kojim slucajem Hrvatska inma svog presto;omas;l;ednoka i da je istpiski bogaa ko Srbija , odavno bi bla monarhija .....
Al eto . mi nasem Kralju nismo oprostili stvaranje Jugoslavije i monarhija se neca vraatiti u Srbiju.
Da nisi ljjbomoran , ne bi te ni bilo na ovoj temi .

Srbijanac, kuckaj sporije, trče ti slova, pa te teško čitati. :mrgreen:

Hrvatska povijest nije ništa siromašnija od srpske.

A za ljubomoru nemam nikakvog razloga.

Ko ni vi za nekakvo slavlje povodom britanskog kraljevskog vjenčanja.

Missim, ženi se prestolonasljednik zemlje koja vas ne podnosi i koju smatrate neprijateljem.

Stvarno razlog za slavlje i ponos. :hahaha:
 

Back
Top