Velja upao u blato???

kristiansand

Veoma poznat
Poruka
10.393
http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/z...t&utm_medium=banner&utm_campaign=Cosmopolitan

KOSTAJNIK - Ministar za vanredne situacije Velja Ilić upao je juče u Kostajniku u živo blato!

U želji da obiđe jalovište rudnika Stolice, prvi je krenuo putem ispod donje brane, koja je pukla još proletos, za vreme poplava, i posle nekoliko koraka našao se u velikoj nevolji.

Najpre je pokušao da se sam iščupa, ali onda je počeo da tone sve više. U tim dramatičnim momentima u pomoć su mu priskočili obezbeđenje i meštani, pa uspeše da ga izvuku. Čizme su ostale u glibu, čak su čarape bile skoro spale.

- Nezgodan osećaj! Što sam se više batrgao, sve više sam tonuo. Da nije bilo tih ljudi da priskoče, ko zna šta bi bilo - poverio nam se zabrinuti Velja.

To što je umalo ostao bez glave, ipak ga nije pokolebalo. Krenuo je dalje, ali već desetak minuta kasnije bio je u novoj opasnosti. Počeo je da se pentra uz uzbrdicu od jalovine, visoku tridesetak metara, onuda kuda niko ne ide. Negde na sredini nije mogao ni gore ni dole. Opet u problemu. I opet stiže pomoć, da se ne skotrlja i ne polomi....

:eek:
velja-ilic-blato-kostajnik-foto-zoran-saponjic-1415263453-587388.jpg
 

Back
Top