večno mlada Priscilla Presley

joozian:
Bivša žena Elvisa Presley-a, Priscilla Presley ima 61 godinu, a izgleda kao da joj je 25.:-o Vaš komentar?

PresleyTwo.jpg

Odsutnost mimike lica 100% .Kad bi napravila neku grimasu garantovano bi joj puklo lice na pola :)
 
Meni je to tuzno. To znaci da ona provodi dan i noc misleci kako da izgleda sto mladje. Izem ti tu starost. Osecam da ce joj poslednja misao na samrtnickoj postelji biti "mozda sam trebala jos silikona da ubacim, da ne izgledam staro kad me izloze u kovcegu".
Osecam da ce se ona "prirodno" pretvoriti u mumiju od tolikog silikona i cega sve ne.
 
Konstantin79:
hehe....stvarno su smešne....ti jacksoni nisu normalni
a da li ima ičeg goreg od ovog:
http://www.davehamilton.org/michael jackson 1.jpg

Ne možeš porediti Jacka s njima. On nije želeo da liči na čoveka, već na Petar Pana, biće iz bajke. Od lepuškastog crnca se pretvorio u čudnovatu belkinju.
Njegova sestra, Janet Jackson, je meni preslatka, iako joj nos deluje kao odsečen i preterala je, za moj ukus, s umecima u obrazima (cheek implants).

janet_jackson,0.jpg


Što se tiče slavnih koji su uradili mnogo pl. opracija, vredna spomena je i Dolly Parton. Njeno lice je zategnuto do bola, a struk stravično uzak. Najgore su joj cice, koje su disproporcionalne u odnosu na njeno sićušno telo. Ne bih da je sretnem u živo. :?

dollyparton6_v_p.jpg
 
Ipak, Priscilla mi najlepše izgleda i dobro je da postoji neko ko nam dokazuje da se i u 60-oj može izgledati mladoliko i lepo, uprkos njenom vampirella look-u kojeg fura posljednje 2 - 3 godine. Znam da se mnogi ovde neće složiti, jer, u neku ruku, razumijem ih, jer ona ne može iskazati mimikom lica nikakve dublje emocije od polu-zbunjenosti. Ali, ovako, izdaleka je lepa, bez želje da je sretnem u živo ili dotaknem. :shock: Sve u svemu, odličan posao hirurga plastičara. :)

Evo slika izbliza. Usne joj podsećaju na Jokera iz Batmana, zar ne?:lol:

look.jpg


Najnovije slike, sa Clive Davis partija prije dodele Grammy Awards 10.2.2007.

12690900simplycilla212200762345PM.jpg


12666205simplycilla211200710401PM.jpg


5339484_POLFOTO.jpeg
 
Tom Jones? Naravno da jeste, ali ne kao ovi gore.

Ova je preterala najviše. Pozor za gadljive osobe i one sa slabim srcem!:lol:

Jocelyn Wildenstein zvana "cat woman" (ima 66 g.):

JocelynWildenstein-1.jpg


jocelynwildenstein.jpg



Što je najluđe, potrošila je blizu 4 miliona $ na operacije da bi izgledala tako! :confused:
 

Back
Top