Vatikan...?

Komshinica:
Christadelphian:
Tek sam sada video na sta mislite
strasno
ali pase
:lol:
Ako sam shvatila šta svi mislite, onda stvarno strašno!Ccccc! Uh! :roll: :oops:

Eh Komsinice pa malo sale nije na odmet,uostalom to i nije tako daleko od istine!Christadelphian-e ova formulacija ti je prosto sjajna,utoliko vise sto to ti i nisi hteo da kazes,eto, nesvesno si napisao nesto meni najsimpaticnije i verovatno najpametnije vezano za datu temu na forumu,dvosmislenost,ali u metu,pozdrav.
 
Kastor:
Komshinica:
Christadelphian:
Tek sam sada video na sta mislite
strasno
ali pase
:lol:
Ako sam shvatila šta svi mislite, onda stvarno strašno!Ccccc! Uh! :roll: :oops:

Eh Komsinice pa malo sale nije na odmet,uostalom to i nije tako daleko od istine!Christadelphian-e ova formulacija ti je prosto sjajna,utoliko vise sto to ti i nisi hteo da kazes,eto, nesvesno si napisao nesto meni najsimpaticnije i verovatno najpametnije vezano za datu temu na forumu,dvosmislenost,ali u metu,pozdrav.
Naravno da mi je simpatično, samo kad nije po "nama",a? Ne znam šta bi reko papa.
 
Ја знам нешто о Ватикану и папе и могу казати да они имају велики проблеми и тамо није сасвим све у реду. Како то могучно добро живети цркви (католики) ако чак је његова глава болестна Паркинсоном? Мрак...

Поздрав свима.
 
Komshinica:
Kastor:
Komshinica:
Christadelphian:
Tek sam sada video na sta mislite
strasno
ali pase
:lol:
Ako sam shvatila šta svi mislite, onda stvarno strašno!Ccccc! Uh! :roll: :oops:

Eh Komsinice pa malo sale nije na odmet,uostalom to i nije tako daleko od istine!Christadelphian-e ova formulacija ti je prosto sjajna,utoliko vise sto to ti i nisi hteo da kazes,eto, nesvesno si napisao nesto meni najsimpaticnije i verovatno najpametnije vezano za datu temu na forumu,dvosmislenost,ali u metu,pozdrav.
Naravno da mi je simpatično, samo kad nije po "nama",a? Ne znam šta bi reko papa.

IJU, sram vas bilo.!UHHHH!Aposle se cudimo na koga nam lice deca, pa ih jos i grdimo...Pozdrav vickastom drustvancetu!! :wink:
 
Lepo,
kad mačke nema, miševi kolo vode,a? Kako može da liči na komšinicu, bre, vi? Može da liči samo na komšiju (mada može i na poštara :lol: ).
Pazite samo, neke budne oči će vas proglasiti, znate vi šta bi vam oni rekli. Pravite sprdačinu ovde.
Pozdrav pijanom društvu iz ćoška.
:oops: :lol:
 
tstesa:
freewill:
tsetsa:
IJU, sram vas bilo.!UHHHH!Aposle se cudimo na koga nam lice deca.. . :wink:

Pa na komsinicu i na komsiju :roll:
Mislis li na ovu nasu Komshinicu? Pa necemo se zaliti, a Komshiju jos nemamo- mozda ona zna nekog o.k.- kad je vec prozivamo?! :roll: :wink: :wink:
:lol: 8) :lol: :P
Pa kad me već prozivate, da znate da imate i komšiju, kad smo kod toga. :wink:
 
Sasha1:
Kakva crna sveta stolica??!! Biblija to leglo zla opisuje kao kurvu, stavise kada se gleda iz vazduha, zgrada Vatikana i lici na kurvu sa raskrecenim nogama!

:idea: SRAM TE BILO!!!
- KAKO TE NIJE SRAMOTA!!!
-Ja kao posetilac ovog foruma i kao vernik i covek pre svega, ne mogu ostati ravnodusan pri ovakvim recima!!! Da neko ovako zloupotrebljava Bibliju! Pozivam te ako imalo dobra,srca i duse imas, da zamolis Boga da ti oprosti i da se svima nama sad lepo izvines!!!
-Kada nesto bezobrazno(sa ulice) zelis govoriti, govori u svoje ime, ne kri se iza Biblije i ne ocekuj da ce te ona podrzati sa takvim recima i takvim govorom!!!
-Ja sam svoje rekao(dusicu svoju sam koliko-toliko zadovoljio), nisam gazda ove kuce, na Aljoni je da vidi sta ce dalje da uradi.. .
 
Sasha1:
Kakva crna sveta stolica??!! Biblija to leglo zla opisuje kao kurvu, stavise kada se gleda iz vazduha, zgrada Vatikana i lici na kurvu sa raskrecenim nogama!

Библија описује...хмммм...ни једног пута нисам видела...А зашто овде су ноге...? Молим, објасни друштву.

Поздрав!
 
Hajde malo vise smisla za dobar ukus!!!
Nema potrebe za ruznim recima i neukusnim komentarima.
Toliko im prljavstine u zivotu da bi mogli da pripazimo na ovaj prostor da mogu u njemu da vladaju kultura, lepota, intelignecija....
NASA KULTURA.. NASA LEPOTA.. NASE POSTIGNUCE U MUDROSTI
Neka vlada ljubav.. i prema ovome svemu... to je nas unutrasnji sadrzaj.
Hajde da se doteramo kad izadjemo u ovo druzenje!
Hajde, zar ne posvecujemo silnu paznju za tako obicne izlaske..
Da zablistamo iznutra !!!
 
...kakva god da je, na njoj uvek sedi samo jedan supak. Iz svakog izlazi uvek isto, samo mu se "svetost" izgleda meri po kolko mu ulazi. Nek se raspita ko moze i hoce sta je sve radio Karol Wojtila kao vojnik? npr!
 

Back
Top