Vasha deca:)

Dechak ili devojchica? I koliko dece biste voleli da imate?

  • jedno, dechaka

    glasova: 3 5,1%
  • jedno, devojchicu

    glasova: 1 1,7%
  • dvoje

    glasova: 19 32,2%
  • vishe od dva deteta

    glasova: 23 39,0%
  • trenutno ne znam

    glasova: 5 8,5%
  • nijedno

    glasova: 8 13,6%

  • Ukupno glasova
    59
  • Anketa je zatvorena .
Ja sam glasala za "trenutno ne znam"
Znam da bih volela decu, al ne znam trenutno koliko. Vishe od jednog, al' koliko bude...
Prichala sam dosta puta sa drugaricama o deci, posebno jer se nas 6 druzi vec 15 godina, i chesto razmishljamo kako bi bilo lepo da nam se deca druze...

summer girl 93:
Ti 'oćesh devet sinova?Pa ti si onda majka Jugovića
Ma to je neka zayebancija od letos, malo mi previshe devetoro dece :p
 
Prichala sam dosta puta sa drugaricama o deci, posebno jer se nas 6 druzi vec 15 godina, i chesto razmishljamo kako bi bilo lepo da nam se deca druze...
I nas 6 se znamo od osnovne i druzimo i-ha-ha, i jedva chekam da se sve poudaju. :mrgreen: I mi znamo da razvalimo prichu o decu i kako ce se koja udati, shta ce raditi u zivotu. Uglavnom ja tu vodim rech jer obozavam da ih zajebavam... :mrgreen:
 
Ja sam glasala za "trenutno ne znam"
Znam da bih volela decu, al ne znam trenutno koliko. Vishe od jednog, al' koliko bude...
Prichala sam dosta puta sa drugaricama o deci, posebno jer se nas 6 druzi vec 15 godina, i chesto razmishljamo kako bi bilo lepo da nam se deca druze...


Ma to je neka zayebancija od letos, malo mi previshe devetoro dece :p

Pa teshko je brinuti i o jednom detetu, a kamoli devetoro njih:roll:Shta mislish kako je majki Jugovića sa devet sinova?:lol:
 
nijedno, deca su propast i robija, mislim sad cu cuvam i emotivno se vezujem za nekog kretena koji ce mi sutra reci: ''mama mrzim te, ne mogu vise da te gledam!!!'' (to inace dozivese moji roditelji:mrgreen:)
 

Back
Top