Vase omiljene serije za decu


Cuveni "Opstanak" .....i spica i muzika vrh i za danasnje pojmove.

Al se to gledalo !!!

Dodjes iz skole...zavrsis domaci....onda Kockica ili Kolaricu panicu zavisno sta pustaju....pa zatim Mali program...pa Opstanak...... i onda napolje na fucu,klikere...i sl. :)
 
Poslednja izmena:
Setih se sada 2 serije koje su me uzasno plasile kad sam bio klinja ...
Jedna je strana ,Pripovedac ...obozavao sam da je gledam iako mi je bila uzasno strasna :D ,a druga je nasa ,ali ne znam kako se zvala ...mozda se neko od vas seti ,ja se secam samo detalja - tog neko decaka koga ucitelj stalno nesto proziva ,Maksic se zvao ..."Maksicu ,Maksicu ,ti si budala ,Maksicu " ...tako nesto :p ,a bese tu i Danica Maksimovic kao neka vila ,ali naziva ne mogu da se setim :think: !
 
Zvucacu suludo, ali ja uopste nisam volela te emisije za decu :rumenko:, bile su mi bezveze, ne znam zasto cak i odbojne, sem ovog "Opstanka" koji je naveo @Torente bgd, koga sam eto redovno pratila ali na to je uticao moj deka koji nije propustao nijednu epizodu i tako ja pored njega u pocetku bacala pogled,a posle zaredila.Inace Branka kockicu joj uzas, Kolaricu panicu ...isto...E gledala sam "Tobogan" ali samo pred kraj emisije gde decica imitiraju neke pevace, glumce , eto od cele emisije samo mi je to bilo zanimljivo.:roll:
 

Back
Top