Vaša ocena dobrih filmova

Moonstruck :heart:
220px-Chermoonstruck.jpg


4317_5.jpg


 
Телма и Луиз.
Филм је свакако добар, а после целоноћног гутања текиле и сличних освежења има и откидајући дијалог:
-Синоћ си флертовала с црнцем!
-Не мислиш ваљда да ћу се удати за црњу???
 
U najbolje koje sam ikada gledala spadaju klasici

-Bekstvo iz Sosenka
- Građanin Kejn
- Paths of glory
- Sindlerova lista
- Qvo vadis domine
- Mačka na usijanom limenom krovu
- Rozmarina beba
- Panov lavirint
- Život je lep


U filmove koje obozavam spadaju:

- Moja Afrika
- Lovac na jelene
- Kramer protiv Kramera
- Ples sa vukovima
- Samo jednom se ljubi

U potcenjene filmove na koje mahom ridam:

- Društvo mrtvih pesnika
- Engleski pacijent
- Pi (Daren Aranofski)
- Dobro da bolje ne može biti
- Malena
- Wall-e
- Petparacke price
- I konje ubijaju, zar ne?


...u odlične bih ubrojala i Sedam, Snegove Kilimandzara...i da, za moja interesovanja presudnu seriju Rat i sećanja, kao vremenski potcenjenu...ali nije ova tema za mene, oduvek sam bila moljac ispred ekrana sa knjigom na krilu...ima bas puno onih koji mi se dopadaju...
 
Ja sam Engleskog pacijenta odgledala jednom i jos jednom u pokusaju. Prvi put kada sam ga gledala, bas je ostavio utisak na mene i lepo uzburkao emocije. Onda je proslo nekoliko godina i naletela sam na njega ponovo i postao mi je dosadan posle 20tka min... Ostavila sam TV na tom kanalu, otisla da radim nesto, vratila se, probala opet da gledam i opet isto. Nemam pojma, kada sam ga gledala prvi put bila sam negde oko 20te, mozda to ima veze. Sada mi je jednostavno dosadan.
 
cuvari galaksije film...jesam li ga pomenula? :think: jedva cekam drugi deo. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

setila sma se naziva filma sa klince, al nije deciji film...enders game.

pitaju malog zasto je ubio kolegu u skoli, koji ga je zahebavao stalno, i mali kaze da mu vise ne bi palo na pamet to da radi...a ja tacno znala zasto ga je ubio, jer i ja bih to uradila. i onda ga izaberu da bude vodja na treninzima u svemiru. treniraju ako dodje do rata sa vanzemaljcima i na kraju im kazu kao da je trening, al prc ono je stvarno bio rat i mali unisti celu planetu, jer to su bili treninzi kao igrice i on je mislio da igra igricu.

- - - - - - - - - -

al film je super

- - - - - - - - - -

izgleda da ima i drugi deo...posto je klincu posle bilo zao sto je unistio celu rasu.

- - - - - - - - - -

ovca shon. :zcepanje:

- - - - - - - - - -

robokap...prvi i drugi deo. i robokap iz 2014. :mrgreen:
 
e setila sam se - gorile u magli. taj je bez vanzemaljaca, al je dobar.

i naravno kako da zaboravim na zombije :sad2: ww Z...extra film i najbolji od zombi filmova.

ako dodje do zombi apokalipse bitno je zaraziti se neciom izlecivim za ljude, onda zombiji izbegavaju, jer ne jedu bolesne.

- - - - - - - - - -


:rotf:

- - - - - - - - - -

evo su gorile u magli


- - - - - - - - - -

film na osnovu istinitog dogadjaja

- - - - - - - - - -

jedan ljubavni i od mene....sibirski berberin.

- - - - - - - - - -

sparta...
 
Mislim da najviše volim Vendersa kao umetnika, njegove filmove ...kad se sve sabere...on ima to kako ja vidim stbarti...imao sam čast i da ga upoznam i razgovaram sa nim 5 min, a prosto se vidi da sam fan, pa sam mu bio simpatičan i imam njegov autogram i crtež... a od mlađih Paolo Sorrentina...od njega teba očekivati lepe filmove..
A najpametniji filmovi su Skorsezovi ..
I tu sad ima 100 ljudi čije filmove volim, al poneki samo..
Ybnt...ne znam koji mi se sviđa ljubavni film..al svakako ne Zaljubljivanje sa Meril Stip i De Nirom :lol:
 

Back
Top