vasa kafana?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dolcezza:
ziju! tramvaj vrhunski kic (pa jos sa takvim vrhunskim podsmehom u kuckanju!!!) to moze da odvali samo neko ko nikada nije izasao u tramvaj nocu kad se zakuvavaju vrhunske zurke!!! kad smo vec kod kica, mozemo li samo da se osvrnemo na staklenik ispred makijata i nemojmo zaboraviti, tako "vesto" uradjene slike soljice kafe iz nekoliko razlicitih distanci koje vise u makijatu!!!! To bi i moja baba bolje uradila u photoshop-u a moja baba ne zna da koristi ni digitron!!!! :p

1. kafa u "trajvanu" je KISELA (© 2004 grof od semb.)
2. nije "staklenik" nego "rasadnik" (© 2003 grof od semb. takodje)
 
Slusaj ti spavoholicaru! Mislila sam da smo zakopali ratnu sekiru! Pusti bre temu da ponosno ode u vecna lovista, nemoj joj povremeno davati adrenalinske injekcije u vidu tvojih ,hm, vickastih komentara! I da nemoj da citiras grofa, JEDAN JE GROF!!!! Bledi citatu!
 
underwater:
Dolcezza:
ziju! tramvaj vrhunski kic (pa jos sa takvim vrhunskim podsmehom u kuckanju!!!) to moze da odvali samo neko ko nikada nije izasao u tramvaj nocu kad se zakuvavaju vrhunske zurke!!! kad smo vec kod kica, mozemo li samo da se osvrnemo na staklenik ispred makijata i nemojmo zaboraviti, tako "vesto" uradjene slike soljice kafe iz nekoliko razlicitih distanci koje vise u makijatu!!!! To bi i moja baba bolje uradila u photoshop-u a moja baba ne zna da koristi ni digitron!!!! :p

1. kafa u "trajvanu" je KISELA (© 2004 grof od semb.)
2. nije "staklenik" nego "rasadnik" (© 2003 grof od semb. takodje)

Grofu je kafa uvek kislea kad je nervozan! Onda mu jesamo dobra kafa u Bijeljini (prim.aut.) :twisted: :twisted: 8) :D
 
ja sam izuzetak koji potvrdjuje pravilo!
mada, Dokoni i Peta, moram da vam kazem da silno gresite kada mislite da je Limanski pab bio sjatiste sirotinje. naprotiv... vidi se da niste tamo bili, bar niste bili redovno, da bi mogli da mi potvrdite koliko je bedno sto je zatvoren i sto vise nema takve kafane
 
Morash da nas razumesh...ipak: Bogata Naslednica - Pab...Bogata Naslednica - Pab.... :? Priznaj da zvuchi malo... :? nelogichno.... :o
BTW nishta lichno,nema ljutish...smejala sam se njegovom poredjenju...
pozz :P :wink:
 
limanski pub nikad nije bio kafana. steta sto tema nije drugacije formulisana, ovako smo izmesali 'babe i zabe'. lepo je znati da ljudi jos uvek razmisljaju o ovoj temu, pa makar i pogresno.
 
bogata naslednica:
najbolja kafana u gradu je bila Limanski pab!!!!
da li se neko slaze samnom?
za sada,jos ni jedna mu nije ni do kolena!
slazem se sa Dolcicom da je Opera ok, u odnosu na ostalu ponudu, a boga mi i potraznju.
Draga bogatasice, slazem se sa tobom da je u svoje
vreme Limanski pab imao svoj shmek! 8)
Medjutim moram priznati da otkako je Grba napustio isti, ekipa se raspala, pola ih ode u Grafite a druga polovina se pozenila!!!!! :(
Pozzz
 
bogata naslednica:
ja sam izuzetak koji potvrdjuje pravilo!
mada, Dokoni i Peta, moram da vam kazem da silno gresite kada mislite da je Limanski pab bio sjatiste sirotinje. naprotiv...

Ma zezam se...ali i ti preterujes ne znam od kada si ti dolazila tamo ali ja sam tamo dolazio jos 92,93,94 i nije mi bas odavao utisak fancy mesta na kome se okuplja bogata ekipa. Veruj mi.
No dobro.

Moj favorit je CAFFE PANTER !

Jel ima neki caffe bolju hladovinu na letnjih +35 ?
Nema... :idea:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top