Quantcast

vasa kafana?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
peach:
Pera_Zdera:
peach:
Pera_Zdera:
storm cloud:
A je l' ta Kafanica ona "Kafanica kod nas" u Hadzi Ruvimovoj? :lol: :lol: :lol:
Ne u Jovana Djordjevica na podbari....Kosovska pa levo.
sad si kao dokoni! sve informacije imas! sto ce reci:govori tiho i vodi peru se sobom... :lol:
Ju s kim ti mene poredis...sa psom. :lol:
cudno da se nisi uvredio sto te poredim s dokonim?! :lol: sto,snupi je bas cute! :wink:
Ma i Lesi i Snupi su ...psi.

peach

Domaćin
Poruka
3.928
Pera_Zdera:
peach:
Pera_Zdera:
peach:
Pera_Zdera:
storm cloud:
A je l' ta Kafanica ona "Kafanica kod nas" u Hadzi Ruvimovoj? :lol: :lol: :lol:
Ne u Jovana Djordjevica na podbari....Kosovska pa levo.
sad si kao dokoni! sve informacije imas! sto ce reci:govori tiho i vodi peru se sobom... :lol:
Ju s kim ti mene poredis...sa psom. :lol:
cudno da se nisi uvredio sto te poredim s dokonim?! :lol: sto,snupi je bas cute! :wink:
Ma i Lesi i Snupi su ...psi.
woof-woof! i jedno virtuelno mahanje repom! :wink:

krvolok

Poznat
Poruka
8.278

klaris m.

Zainteresovan član
Poruka
104
Moze Kafanica, ali nije u Jovana Djordjevica nego u Dordja Jovanovica na Podbari.
Moze i Kafanica kod nas: nekada je konbar nosio naocare a la Vudi Alen i pitao: Sta cete da tresnete. A sluzila su se i kuvana jaja, kao meze uz pice.

underwater

Aktivan član
Poruka
1.212
psy girl:
Orfei definitivno!!!
Svi sve znaju,uvek dragi ljudi,prijatno osoblje...
...a motivi "stvaranja adama" te "prvog greha i izgnanstva iz raja" vas posmatraju sa plafona :lol: :lol: :lol:
no, bez obzira na sav kich kojim je orf preplavljen, jedno vreme mi je bio zaista omiljeni lokal - tzv. druga kuca... jos uvek ga preferiram... uglavnom leti 8)

klaris m.

Zainteresovan član
Poruka
104
A sada nesto neverovatno. Gotovo vest iz nesvesti. Kafana izba iliti kafana neshvacenih, kako je neki zovu, uopste vise nije tunjava.
Naprotiv, pristojna guzvica i jos pristojnija muzika.

storm cloud

Poznat
Poruka
9.022
DOKONI UM:
Ja ponovo preporučujem :
BIFE KOLUBARA na uglu Rumenačke
BIFE VALjEVO u Papa Pavla

Prvi je fensi a drugi onako retro već 20 godina.
:lol:
Za redovne posetioce Kolubare, da ne tuguju previše što je više nema - postoje već dva ozbiljna kandidata za naslednike ove legendarne kafančine i obe su u blizini starog mesta, jedna u Rumenačkoj (SUR BIFE JANJ :lol: :lol: :lol: ), a druga u J. Veselinovića (RIO BARUN :lol: :lol: :lol: ).

HEMI 426

Poznat
Poruka
9.437
:lol: :lol: :lol:

"sleep with the fishes"

izbegavam splavove i vodu u globalu za tako "ektreman" provod jer se lako moze desiti da zavrsim u njoj. Jeste da super plivam ali....

E onda posle svega toga, kad se osvestim, odem na splav,uzivam u miru i tisini i pokusavam da se setim kako se zovem. E sad ako samnom ide i jedan moj gari, onda mu kupim novine da bi se necim zanimao jer ce me ugasiti sa pitanjima i raznim glupostima...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.