Vas stil oblachenja je...

vas dve, nisam na to mislio, znam ja da to nose sve klinke u 5,6 itd. razredu, al' opet je potpuno retardirano, kao imate shta da pokazhete, ja kad svratim do osnovne pa to vidim, dodje mi da umrem od smeha, sve su to one videle na tvu od paris hilton i tih fuxa, pa oce da imitiraju, strashno
 
vas dve, nisam na to mislio, znam ja da to nose sve klinke u 5,6 itd. razredu, al' opet je potpuno retardirano, kao imate shta da pokazhete, ja kad svratim do osnovne pa to vidim, dodje mi da umrem od smeha, sve su to one videle na tvu od paris hilton i tih fuxa, pa oce da imitiraju, strashno

:dontunderstand: sta ima lose u tome sto nose minice...ovo je slobodna zemlja svako ima pravo da se oblaci kako hoce...mada mi je smesno kada vidim debele devojke koje se utegnu u minice helankice a ono sve ispada :thumbdown:
 
vas dve, nisam na to mislio, znam ja da to nose sve klinke u 5,6 itd. razredu, al' opet je potpuno retardirano, kao imate shta da pokazhete, ja kad svratim do osnovne pa to vidim, dodje mi da umrem od smeha, sve su to one videle na tvu od paris hilton i tih fuxa, pa oce da imitiraju, strashno
potpisujem:mrgreen:
a meni je najzesce kad se deca za skolu spremaju po sat vremena(naravno mislim na devojcice iliti devojke)...dok nadju sta ce obuci,dok se nasminkaju,dok nameste frizuru:eek:
:hahaha:
ili srednjoskolke kad su sve na stiklama 10cm u skoli:eek:

@tema......
siroke pantalone obavezno(ne preterano siroke),majca koja mi prva padne saka(obicno neka siroka) i skejterke:D
 
voljela bih ovo negdje nacji...ima li gdje u BG ili NS?
jer ovdje nema

31%2BEy6zxCfL._AA280_.jpg
 

Back
Top