Vas savet?

Ti ces se ionako kresnut s njim pricaliu mi tebi ili ne!!!A kad ces se vec kresnut ti zaboravi da je ozenjen to i nije tvoj problem vec njegov!!!Ti tu nisi nista kriva !!!Zivot hoce malo da se poigra s tobom ,sta ces poigrace se pre ili kasnije!!!Nek si ti nama zdrava i ziva i dobro je sto ti se svidjaju MUSKARCI pa makar i ozenjeni!!!!
 
Treba mi mali savet :)
Vec neko vreme sam solo posle jako duge veze :(
Malo i razocarana raznim situacijama (da ne davim sa pojedinostima) nije me nesto ni zanimalo da upoznajem nekog, bas sam se povukla i skoncentrisala na sebe!

Medjutim, kako to obicno i biva, desi se NESTO kada to najmanje ocekujete!
Upoznala sam lika i izgubila razum totalno. Deluje mi (jer ne smem da tvrdim da zaista i jeste) FENOMENALAN, provodimo dosta vremena zajedno zbog posla i ja sam bez teksta. Fizicki za 10 (sto sam odmah primetila naravno :) ) ali da je samo ostalo na tome verovatno sad moj problem ne bi bio ovoliki.
Mi se slazemo u svemu, hiljadu zapocetih tema i svaka vodi do razgovora od vise sati da ja prosto ne verujem da postoji neko ko toliko moze da mi odgovara.
Ali (ono ali sto devojci srecu kvari) on je ozenjen :( i ima prelepog klinca od 2 godine.
I zena mu je fantasticna, nemam reci, cak se nas dve i poznajemo (vrlo slabo) preko njenog brata.
E sad, sve bih ja ovo potisla u sebe i zivela sa tim da nisam primetila da ni on nije bas ravnodusan prema meni. Mnogo je situacija u kojima ostajemo sami i on ne propusta priliku da me dodirne po licu, kosi, da mi udeli kompliment i da se odusevljava koliko smo slicni i da govori koliko mu prija moje drustvo. Najgore je sto i ja mislim isto :(
Sta da radim, pomagajte? Plasim se da necu moci da odolim ako pokusa nesto konkretno jer sam pukla za njim! A svesna sam da ne bi trebalo ni zbog njegove porodice, ali ni zbog sebe na neke duze staze!
Ja sam prva svim svojim drugaricama solila pamet sta bi trebalo raditi u slicnim situacijama (u smislu zavali mu samarcinu i guraj dalje) ali ja sad mislim da necu moci da izdrzim, jer bukvalno po ceo dan mi je samo on u glavi!

Sta da radim? Da menjam posao? Da se ubijem? :dash:

Pa on ako vec nije primetio tu tvoju zaljubljenost skrivenu... uopste nije potpuno idealan, kao sto mislis.
Meni licno, kao nekome za koga mislim da nije idealan i uopste nije savrsen i takve stvari, nikada nije uspelo da promakne to da se svidjam zenskoj osobi sa kojom sam (vec) 1000 tema obrnuo - ako joj se stvarno svidjam. Ja to provalim. Jednostavno, mislim da covek koji na devojci koja ima skrivene simpatije ni posle 1000 otvorenih tema od po 2-3h ne primeti to da joj se on svidja i da bi zelela... uopste ne moze biti ni blizu proseka, a kamo li ideala.
 
Hm, ko da vidim sebe i citam sebe pre godinu dana.. :dash:
Cini ti se igra bezopasnom. On zavodljiv, pa jos nedostupan , potpuno, a tu je i njegov 'idealni ' brak koji je zanimljivo posmatrati sa strane i pomalo biti upleten.. A ti ces naravno samo igrati igru, tu nece nista biti, mislim kome skodi malo flerta? ;) I sta ionako si singl duze vreme, zasluzujes malo 'akcije' . Ipak je on princ i sve je to savrseno bajkovito. Ipak ste vi isti.. :zaljubljena:
Stop. Zivot nije bajka. To je idealizacija i samo zabranjeno vice i njegov neoprobani ukus. Ozenjeni muskarci kad potpisu papir ko da su smrsali 15 kg, i dobili neki oreol pozeljnosti :lol: Makar tako praksa pokazuje ili sam ja cula previse takvih prica.
Najvaznije je da shvatis da zasluzujes nekog slobodnog.
(Sta li lupa ova mislis se sad) Kad prodjes odredjene stvari dodje ti iz... u glavu , veruj mi. Zasluzujes nekog ko moze da ti se posveti, drzi te za ruku i ide sa tobom na odmore. A ne nekog sa kim ces da se vidjas i ljubis krisom na pauzi za rucak na poslu i krades ga par sati tri puta nedeljno. Nekog koga ces smeti da pozoves ako ti je dosadno subotom u 4 ujutru bez bojazni da mu prekidas sex sa zenom ili uspavljivanje deteta koje se probudilo tokom noci. Kad smo sami previse se odajemo razmisljanju. U svojoj samoci, on ti se ucinio kao princ + adrenalinski shok zbog 'zabranjene price' i njegove neodoljivosti. On ima sina od 2 god, beba skoro da je i muva kolegenice - razmisli koliko ce postovati tebe. ...
I koliko ce se to tvoje sama, pretvoriti (ako uletis u nesto sa njim ) u zajedno a sama.. Najtuznija moguca opcija...

E vidis, naziv smeker neki tip ne dobija od muskarca nego od zene.

U cemu je problem u toj prici, samo u tome sto je za zene takav muskarac u potpunosti neosvojiv, dok slobodne mogu vrlo lako (to je kod nas tako) osvojiti i onda im vise nisu interesantni, jer nijedan normalan muskarac (osim ako sa ljubavnicom nije toliko u ljubavi da bez nje ne moze, jer se toliko vole ali to je 1:100000) nece ostaviti zenu sa kojom je gradio svoj zivot, pogotovo zbog neke smrkavice kojoj je ideal sex i grad.

I zato zene kod nas u tim pricama nadrapaju. Koliko sam ja skontao ljude kod nas, ovaj narod je previse sujetan i konzervativan da bi ulazio u takve price i svaleracije nisu za ljude koji slusaju pateticne narodnjake i lece tugu casicom. I jako su skloni osveti sto je losa stvar za tu osobu koja u jednom momentu zeli prekinuti.
Teze je onom u braku naci osobu kojoj moze verovati, nego slobodnom da se razidje sa zauzetim.:ok:

Te akcije su uglavnom za muskarce i to smekere koji pre svega postuju tu osobu sa kojom su i drze se dogovora kao pijan plota.

Ja da sam sklon takvim stvarima bio bi idealan ljubavnik, ali sta mogu kad sam osoba koja se zaljubi.:D
 
E vidis, naziv smeker neki tip ne dobija od muskarca nego od zene.

U cemu je problem u toj prici, samo u tome sto je za zene takav muskarac u potpunosti neosvojiv, dok slobodne mogu vrlo lako (to je kod nas tako) osvojiti i onda im vise nisu interesantni, jer nijedan normalan muskarac (osim ako sa ljubavnicom nije toliko u ljubavi da bez nje ne moze, jer se toliko vole ali to je 1:100000) nece ostaviti zenu sa kojom je gradio svoj zivot, pogotovo zbog neke smrkavice kojoj je ideal sex i grad.I zato zene kod nas u tim pricama nadrapaju. Koliko sam ja skontao ljude kod nas, ovaj narod je previse sujetan i konzervativan da bi ulazio u takve price i svaleracije nisu za ljude koji slusaju pateticne narodnjake i lece tugu casicom. I jako su skloni osveti sto je losa stvar za tu osobu koja u jednom momentu zeli prekinuti.
Teze je onom u braku naci osobu kojoj moze verovati, nego slobodnom da se razidje sa zauzetim.:ok:

Te akcije su uglavnom za muskarce i to smekere koji pre svega postuju tu osobu sa kojom su i drze se dogovora kao pijan plota.

Ja da sam sklon takvim stvarima bio bi idealan ljubavnik, ali sta mogu kad sam osoba koja se zaljubi.:D

:lol: Jel ovo nesto licno? Pa ovo na sta si se ti nadovezao nema veze sa mojim postom. Ima doduse sa onom jednom recenicom izvucenom iz konteksta , posmatrano izalovanom, sto nije poenta jer je ista deo duzeg posta ;)
Ja u mom postu nikog nisam napala samo sam rekla devojci da zasluzuje vise od polovicnog odnosa sa zauzetim tipom
:hvala:
 
Treba mi mali savet :)
Vec neko vreme sam solo posle jako duge veze :(
Malo i razocarana raznim situacijama (da ne davim sa pojedinostima) nije me nesto ni zanimalo da upoznajem nekog, bas sam se povukla i skoncentrisala na sebe!

Medjutim, kako to obicno i biva, desi se NESTO kada to najmanje ocekujete!
Upoznala sam lika i izgubila razum totalno. Deluje mi (jer ne smem da tvrdim da zaista i jeste) FENOMENALAN, provodimo dosta vremena zajedno zbog posla i ja sam bez teksta. Fizicki za 10 (sto sam odmah primetila naravno :) ) ali da je samo ostalo na tome verovatno sad moj problem ne bi bio ovoliki.
Mi se slazemo u svemu, hiljadu zapocetih tema i svaka vodi do razgovora od vise sati da ja prosto ne verujem da postoji neko ko toliko moze da mi odgovara.
Ali (ono ali sto devojci srecu kvari) on je ozenjen :( i ima prelepog klinca od 2 godine.
I zena mu je fantasticna, nemam reci, cak se nas dve i poznajemo (vrlo slabo) preko njenog brata.
E sad, sve bih ja ovo potisla u sebe i zivela sa tim da nisam primetila da ni on nije bas ravnodusan prema meni. Mnogo je situacija u kojima ostajemo sami i on ne propusta priliku da me dodirne po licu, kosi, da mi udeli kompliment i da se odusevljava koliko smo slicni i da govori koliko mu prija moje drustvo. Najgore je sto i ja mislim isto :(
Sta da radim, pomagajte? Plasim se da necu moci da odolim ako pokusa nesto konkretno jer sam pukla za njim! A svesna sam da ne bi trebalo ni zbog njegove porodice, ali ni zbog sebe na neke duze staze!
Ja sam prva svim svojim drugaricama solila pamet sta bi trebalo raditi u slicnim situacijama (u smislu zavali mu samarcinu i guraj dalje) ali ja sad mislim da necu moci da izdrzim, jer bukvalno po ceo dan mi je samo on u glavi!

Sta da radim? Da menjam posao? Da se ubijem? :dash:

Još jedno marfijevo pravilo: Nikad ne reci nikad!!!!:mrgreen:

P.S. Učini to što bezbolnije....
Šalim se, naravno!
Iskoristi ga pa pobegni!

:lol:
 
:lol: Jel ovo nesto licno? Pa ovo na sta si se ti nadovezao nema veze sa mojim postom. Ima doduse sa onom jednom recenicom izvucenom iz konteksta , posmatrano izalovanom, sto nije poenta jer je ista deo duzeg posta ;)
Ja u mom postu nikog nisam napala samo sam rekla devojci da zasluzuje vise od polovicnog odnosa sa zauzetim tipom
:hvala:

A kako ti znas da je to polovican odnos i da ce to njoj skoditi, zar ne vidis da joj se pi,ca upalila od zelje za njim?:D

Pa ako cemo tako gledati moze se i standardna veza smatrati polovicnim odnosom jer umesto svakodnevnih 6 sati provedenih zajedno nisu proveli svih 24.:lol:

:lol::lol::lol::lol: Hahah uvek sam imao jaku spiku, njaaaaaaaaaa:D
 
A kako ti znas da je to polovican odnos i da ce to njoj skoditi, zar ne vidis da joj se pi,ca upalila od zelje za njim?:D

Pa ako cemo tako gledati moze se i standardna veza smatrati polovicnim odnosom jer umesto svakodnevnih 6 sati provedenih zajedno nisu proveli svih 24.:lol:

:lol::lol::lol::lol: Hahah uvek sam imao jaku spiku, njaaaaaaaaaa:D

:lol: Nisi odgovorio za onaj deo dal je licno :mrgreen:
Ne znam samo otkud ti bas sex i grad pade napamet... :rtfm::mrgreen:
Polovican je odnos jer ga dele dve zene.
:lol: Ali , ne ocekujem da shvatis , ti imas dobru spiku i umece izvrtanja recenica i spoposnost da sve relativizujes ;)
Ja ipak imam samo argumente .. njaaaaaaaaaaa :zplez:
 
:lol: Nisi odgovorio za onaj deo dal je licno :mrgreen:
Ne znam samo otkud ti bas sex i grad pade napamet... :rtfm::mrgreen:
Polovican je odnos jer ga dele dve zene.
:lol: Ali , ne ocekujem da shvatis , ti imas dobru spiku i umece izvrtanja recenica i spoposnost da sve relativizujes ;)
Ja ipak imam samo argumente .. njaaaaaaaaaaa :zplez:

Imas argumente slazem se. Ti argumenti prolaze u Sex i grad ali ljudima sa normalnom spikom ne.:D

Ok dele ga dve zene, a sta mislis da ona nadje tipa kojeg nijedna ne deli nego je taj tip samo njen i lose je torba i jos je mlati ko kravu i ne da joj mira u zivotu ni malo.

Pa ti meni reci sta je bolje od ta dva? Ok slazem se da ne valja ni jedno, ako gledamo na zivot kao savrsenstvo, ali ti ne vidis da se njoj pi,ca upalila i to gori ko petrolej u danima kad nije bilo struje.:D
 
Ma on ce da bjezi svakako to treba doticna da zna !!!!Zato nek se dobro pripremi trebace joj kondicije auuuu!!!!

Ma ko zna da ce bezati, pitaj boga kako mu se zena torba. Mozda ga pusti da samo malo spusti gacice tek toliko da pola kite udje i lik je nezadovoljan zeli razne poze, lupkati je kitom po licu ... a zena mu na te stvari kaze da je bolestan, a sa ovom sto se tako primila na njega ce lako to dogovoriti.:D
 
Imas argumente slazem se. Ti argumenti prolaze u Sex i grad ali ljudima sa normalnom spikom ne.:D

Ok dele ga dve zene, a sta mislis da ona nadje tipa kojeg nijedna ne deli nego je taj tip samo njen i lose je torba i jos je mlati ko kravu i ne da joj mira u zivotu ni malo.

Pa ti meni reci sta je bolje od ta dva? Ok slazem se da ne valja ni jedno, ako gledamo na zivot kao savrsenstvo, ali ti ne vidis da se njoj pi,ca upalila i to gori ko petrolej u danima kad nije bilo struje.:D
:hvala:
:lol: Ne govorimo istim jezikom. :cmok2:
I nema ok.. Ona nije u situaciji da od dva zla bira manje. Svako zna za sebe ;) Ja se ne mirim sa tim zivotinim situacijama, cutim i cekam. Po meni to moze mnogo bolje i ja bih uradila kako sam napisala. Ona moze kako zeli.. A znas nekad od jednog sexa sve pocinje ;) A to sto sledi nije tako lako predstaviti.
I p.s. :lol: Trenutno su mi aktuelne Ocajne domacice , ali i dalje kupujem cipele ko Carrie ko pomahnitala. Cisto da mozes licno i sledeci put ;)
 
ja sam joj rekla da on najverovatnije oće samo keks...a video je da ona reaguje na njega iliti,da se primila na njegovo telo i spiku...pa bi čoek možda da omrsi brk malo sa strane:)
 
Ti ces se ionako kresnut s njim pricaliu mi tebi ili ne!!!A kad ces se vec kresnut ti zaboravi da je ozenjen to i nije tvoj problem vec njegov!!!Ti tu nisi nista kriva !!!Zivot hoce malo da se poigra s tobom ,sta ces poigrace se pre ili kasnije!!!Nek si ti nama zdrava i ziva i dobro je sto ti se svidjaju MUSKARCI pa makar i ozenjeni!!!!

On će nju јebati. Naložio se vepar, nanjušio рičкiсu, zaboraviće sve ostalo...
 
ja sam joj rekla da on najverovatnije oće samo keks...a video je da ona reaguje na njega iliti,da se primila na njegovo telo i spiku...pa bi čoek možda da omrsi brk malo sa strane:)


Ma cekaj, ko kaze da ce on malo mrsiti brk? Mozda on umoci celu bradu pa njoj bude super sa njim i imaju srecno dugovecno torbanje. Ljudi nemojte gledati tako crno. Pa nije on neki monstrum, covek mozda ima vise testosterona, ali i njoj je jako hitno.
 
:hvala:
:lol: Ne govorimo istim jezikom. :cmok2:
I nema ok.. Ona nije u situaciji da od dva zla bira manje. Svako zna za sebe ;) Ja se ne mirim sa tim zivotinim situacijama, cutim i cekam. Po meni to moze mnogo bolje i ja bih uradila kako sam napisala. Ona moze kako zeli.. A znas nekad od jednog sexa sve pocinje ;) A to sto sledi nije tako lako predstaviti.
I p.s. :lol: Trenutno su mi aktuelne Ocajne domacice , ali i dalje kupujem cipele ko Carrie ko pomahnitala. Cisto da mozes licno i sledeci put ;)

Pa ti si pravi Cipelic, garant te cipele po noci pricaju izmedju sebe kad ti spavas.:)
 

Back
Top