Varijacije

Ovako..imamo recimo 4 nivoa na osnovu kojih procenjujemo partnera..prvo je na osnovu izgleda..drugo kad ga bolje upoznamo sto bi rekli dusa ono iznutra jel..3 kad se rastajemo..i 4 u odnosu na novog partnera..e sad me te varijacije zanimaju..podstaknuto bajkama da je ljubav bajna sjajna..zapravo jedno slepilo i neiskustvo u proceni..da li ce neko priznati da je svesno sa nekim iako zna da moze bolje i da ne iskoriscava maximum svoj potencijal i osobe s kojom je..i da li mislite da je to zavaravanje i da ne treba niko biti u vezi ako nije 100% sve savrseno..sto je po meni nemoguce jel..pa nekako pokusajte navesti razlike u ova 4 slucaja..ne zurite da se upisete vec se neko u medjuvremenu zapljunuo dok ovo citate

Posmatras stvari iz upisivanja recki,jedna,druga,sledeca.....jadno........ljubav ,nije bajna,sjajna.........uvek moze bolje,i naravno da se nikad ne iskoriscava maximum,nego potrebni minimum.....i jeste zavaravanje......i ne postoje veze gde je sve 100% savrseno,osim ako se ne kloniras u zenskom rodu.....ti si neki zadrti fatalista,picajzla,koja dzaba trosi ovaj kiseonik........:sad2::manikir:
 
Pa nemam pojma, manje vise fizicki izgled nek bude 30% :lol:, duhovnost :mrgreen: 50 % , rastanak 10 % i karakter 10 % mada to spada duhovnost, a uporedjivanja nema. Ako sam dobro razumela sta oces da kazes :lol:

Mislim da u stvari i nemam odg na pitanje jer je sva ta privlacnost, strast bla bla samo zelja da nekog imas pored sebe, da uzivas
Ljubav je stvar sebicnosti, ne volis, uslovno receno ti nekog zbog tog nekog, vec zbog sebe, a tu je svesno i podsvesno 100% :lol:

Ok moze i to al nisam to mislio..nego varijacije u 4 navedena stadijuma..dakle promene u tim situacijama kako gledamo tu osobu..aj polako..pod 1 izgled je full..prevari nas nije nesto u sexu..2..dobra je dusa..prevari nas i raskidamo..znaci menjamo misljenje..i na kraju kad imamo nekog novog kako sad posmatramo prethodne kvalitete bivse ljubavi..prosto je:lol:
 
Posmatras stvari iz upisivanja recki,jedna,druga,sledeca.....jadno........ljubav ,nije bajna,sjajna.........uvek moze bolje,i naravno da se nikad ne iskoriscava maximum,nego potrebni minimum.....i jeste zavaravanje......i ne postoje veze gde je sve 100% savrseno,osim ako se ne kloniras u zenskom rodu.....ti si neki zadrti fatalista,picajzla,koja dzaba trosi ovaj kiseonik........:sad2::manikir:
:roll:
Svaki komentar je suvišan.
 
Ok moze i to al nisam to mislio..nego varijacije u 4 navedena stadijuma..dakle promene u tim situacijama kako gledamo tu osobu..aj polako..pod 1 izgled je full..prevari nas nije nesto u sexu..2..dobra je dusa..prevari nas i raskidamo..znaci menjamo misljenje..i na kraju kad imamo nekog novog kako sad posmatramo prethodne kvalitete bivse ljubavi..prosto je:lol:

Pa tako reci :lol:

Ne dam se prevariti :lol:
Mislim da je bezveze uporedjivati prethodno i sadasnje, svako drugi ima to nesto sto nas je privuklo, a i zavisi sta trazimo u tom trenutku, neam pojma, nemam to iskustvo poredjivanja!
 
Pa tako reci :lol:

Ne dam se prevariti :lol:
Mislim da je bezveze uporedjivati prethodno i sadasnje, svako drugi ima to nesto sto nas je privuklo, a i zavisi sta trazimo u tom trenutku, neam pojma, nemam to iskustvo poredjivanja!

:dash:ali nije poenta u uporedjivanju nego sagledanju osobe koja se menja u tvojim ocima kroz date primere :besna::lol:
 
:dash:ali nije poenta u uporedjivanju nego sagledanju osobe koja se menja u tvojim ocima kroz date primere :besna::lol:

Aman :besna:
Dobre ti te kikice :lol:
Ne uporedjujem bre, razliciti muskarci, razlicite rpivlacnosti, razumes?
Sustina kakav je neko, ostaje, ne menjam misljenje, karakter, navike etc su drugo, a i nije bilo nekih situacija da je neko bas ispao toliko los, a i da jeste, ne dotice me kad emocije prodju :think:
 
Aman :besna:
Dobre ti te kikice :lol:
Ne uporedjujem bre, razliciti muskarci, razlicite rpivlacnosti, razumes?
Sustina kakav je neko, ostaje, ne menjam misljenje, karakter, navike etc su drugo, a i nije bilo nekih situacija da je neko bas ispao toliko los, a i da jeste, ne dotice me kad emocije prodju :think:

Opet uporedjenje..aman nije rec o tome podebljo sam gore samo se radi o jednoj osobi kad ga sagledas svojim nepretkom:lol:
 
U kom smislu napredovanje, ima ih raznih!

Pa ne mislim u skoli sigurno:lol:u zrelosti i iskustvu..mislim ok mozda vi ne menjate misljenje ja menjam iz dana u dan u raznim situacijama sagledam i sebe i partnera..a ti mi kazes iz mog primera ako te prevario da ne menjas o njemu misljenje..mislim stvarno:lol:
 
Nije to džorži napredovanje o čemu pričaš, no trip, posle ove mogu još bolju, pa posle nje opet :)
A prva, druga.. kapiram, smatraš da nas ranije ljubavi nisu vredne jer smo bili downgradeovane verzije nas samih
a sadaaa sada smo moćni picolovci koji ebu samo vrhunske žene, i svakog dana u svakom hebbenom pogledu sve bolje pitjke hebbemo.
 
Nije to džorži napredovanje o čemu pričaš, no trip, posle ove mogu još bolju, pa posle nje opet :)
A prva, druga.. kapiram, smatraš da nas ranije ljubavi nisu vredne jer smo bili downgradeovane verzije nas samih
a sadaaa sada smo moćni picolovci koji ebu samo vrhunske žene, i svakog dana u svakom hebbenom pogledu sve bolje pitjke hebbemo.

Ma brate nije rec o nama nego kako posmatramo osobu s kojom smo a svakako pre za vreme i posle nije isto
 
Pa naravno je da sazrevas, da jacas na neki nacin, iskustvo te cini da mozes da predvidis situaciju, upoznajes ljude sa te strane pa si i sposoban da naucis nesto, logicno, ne?
Sagledavam jedino sa te strane da ako ima nekih emocija i zelis sa nekim da budes, ako je do tebe bices, ako nema te neke ljubavi, nazovi je tako, onda nikoga ne mozes kriviti, jer je sve ostalo sujeta, neam pojma
Sad sam u nekoj fazi kada se sabirm, posto sam poprilicno oduzeta :lol:
A ja sam mazohista, nisam bas neko ko moze da odg na temu :lol:
 
Pa naravno je da sazrevas, da jacas na neki nacin, iskustvo te cini da mozes da predvidis situaciju, upoznajes ljude sa te strane pa si i sposoban da naucis nesto, logicno, ne?
Sagledavam jedino sa te strane da ako ima nekih emocija i zelis sa nekim da budes, ako je do tebe bices, ako nema te neke ljubavi, nazovi je tako, onda nikoga ne mozes kriviti, jer je sve ostalo sujeta, neam pojma
Sad sam u nekoj fazi kada se sabirm, posto sam poprilicno oduzeta :lol:
A ja sam mazohista, nisam bas neko ko moze da odg na temu :lol:

:lol:e dobro posto opet nisi shvatila:zag:
 
Нема савршенства.

Тако да....
ДЕО БРОЈ 1 - ДАКЛЕ ИЗГЛЕД, јесте да прво видим али док та особа отвори уста почне ДЕО БРОЈ 2 - ДАКЛЕ ДУША, и ако ме ту особа не заинтересује у неких 15 минута, дође ДЕО 3 - ДАКЛЕ РАСТАНАК :mrgreen:

Ајде сада поново, али без тог ДЕЛА 3 ту где је био...
Дакле, ако сам са неким, трудим се да не размишљам о РАСТАНКУ.
Али чињеница је да у већини случајева, приликом растанка ми видимо другачије ту особу. Зависи од разлога раскида.
Оно по чему ја никада не оцењујем особу је по ДЕЛУ 4. Уопште ме не занима с ким је након мене. :manikir:

А то о искоришћавању потенцијала...
Када бих размишљала о томе да МОГУ БОЉЕ, онда би могла и ОН МОЖЕ БОЉЕ. Јер, има бољих од њега и од мене..
Тако да, уживајмо док је лепо и док вреди. То је битно :heart:

Ај доста од мене, сморила сам се :hvala::brus:
 
Pa naravno je da sazrevas, da jacas na neki nacin, iskustvo te cini da mozes da predvidis situaciju, upoznajes ljude sa te strane pa si i sposoban da naucis nesto, logicno, ne?
Sagledavam jedino sa te strane da ako ima nekih emocija i zelis sa nekim da budes, ako je do tebe bices, ako nema te neke ljubavi, nazovi je tako, onda nikoga ne mozes kriviti, jer je sve ostalo sujeta, neam pojma
Sad sam u nekoj fazi kada se sabirm, posto sam poprilicno oduzeta :lol:
A ja sam mazohista, nisam bas neko ko moze da odg na temu :lol:

ja sam mazohiist :rumenko:
 

Back
Top