Varijacije

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.996
Ovako..imamo recimo 4 nivoa na osnovu kojih procenjujemo partnera..prvo je na osnovu izgleda..drugo kad ga bolje upoznamo sto bi rekli dusa ono iznutra jel..3 kad se rastajemo..i 4 u odnosu na novog partnera..e sad me te varijacije zanimaju..podstaknuto bajkama da je ljubav bajna sjajna..zapravo jedno slepilo i neiskustvo u proceni..da li ce neko priznati da je svesno sa nekim iako zna da moze bolje i da ne iskoriscava maximum svoj potencijal i osobe s kojom je..i da li mislite da je to zavaravanje i da ne treba niko biti u vezi ako nije 100% sve savrseno..sto je po meni nemoguce jel..pa nekako pokusajte navesti razlike u ova 4 slucaja..ne zurite da se upisete vec se neko u medjuvremenu zapljunuo dok ovo citate
 
da li ti je nekad neko rekao da si nepismen?
mislim
jesi džordže, jesi

il' pričaš na nekom stranom jeziku
razumevanje.. skromno, skoro nikakvo
 
Ovako..imamo recimo 4 nivoa na osnovu kojih procenjujemo partnera..prvo je na osnovu izgleda..drugo kad ga bolje upoznamo sto bi rekli dusa ono iznutra jel..3 kad se rastajemo..i 4 u odnosu na novog partnera..e sad me te varijacije zanimaju..podstaknuto bajkama da je ljubav bajna sjajna..zapravo jedno slepilo i neiskustvo u proceni..da li ce neko priznati da je svesno sa nekim iako zna da moze bolje i da ne iskoriscava maximum svoj potencijal i osobe s kojom je..i da li mislite da je to zavaravanje i da ne treba niko biti u vezi ako nije 100% sve savrseno..sto je po meni nemoguce jel..pa nekako pokusajte navesti razlike u ova 4 slucaja..ne zurite da se upisete vec se neko u medjuvremenu zapljunuo dok ovo citate

Malopre nije bio niko, al' nisam hteo da ti kontriram, pa sam otišao dalje:lol:
 
Ovako..imamo recimo 4 nivoa na osnovu kojih procenjujemo partnera..prvo je na osnovu izgleda..drugo kad ga bolje upoznamo sto bi rekli dusa ono iznutra jel..3 kad se rastajemo..i 4 u odnosu na novog partnera..e sad me te varijacije zanimaju..podstaknuto bajkama da je ljubav bajna sjajna..zapravo jedno slepilo i neiskustvo u proceni..da li ce neko priznati da je svesno sa nekim iako zna da moze bolje i da ne iskoriscava maximum svoj potencijal i osobe s kojom je..i da li mislite da je to zavaravanje i da ne treba niko biti u vezi ako nije 100% sve savrseno..sto je po meni nemoguce jel..pa nekako pokusajte navesti razlike u ova 4 slucaja..ne zurite da se upisete vec se neko u medjuvremenu zapljunuo dok ovo citate

Prvo gledam ono prvo i drugo, a treće i četvrto me ne interesuju, uopšte. Nikad'.
A jesi malo konfuzan, mora da ti fali pitjke :D
 
mislim, čuj, ne iskorišćava svoj potencijal maksimalno,
pa nema svako iste parametre. možda prema parametrima posmatrača On zaslužuje bolje od onog što je Ona, ali to ne funkcioniše tako. Može bolje? po kom principu se tu razmišlja, kakav je to robotički sistem, kad se vežeš za nekoga, tu već više ne kalkulišeš da li možeš bolje ili šta koj ku rac?
 
mislim, čuj, ne iskorišćava svoj potencijal maksimalno,
pa nema svako iste parametre. možda prema parametrima posmatrača On zaslužuje bolje od onog što je Ona, ali to ne funkcioniše tako. Može bolje? po kom principu se tu razmišlja, kakav je to robotički sistem, kad se vežeš za nekoga, tu već više ne kalkulišeš da li možeš bolje ili šta koj ku rac?

Gresis..ajde probaj ponovo nije tesko ima samo da se sabere do 4
 
Ovako..imamo recimo 4 nivoa na osnovu kojih procenjujemo partnera..prvo je na osnovu izgleda..drugo kad ga bolje upoznamo sto bi rekli dusa ono iznutra jel..3 kad se rastajemo..i 4 u odnosu na novog partnera..e sad me te varijacije zanimaju..podstaknuto bajkama da je ljubav bajna sjajna..zapravo jedno slepilo i neiskustvo u proceni..da li ce neko priznati da je svesno sa nekim iako zna da moze bolje i da ne iskoriscava maximum svoj potencijal i osobe s kojom je..i da li mislite da je to zavaravanje i da ne treba niko biti u vezi ako nije 100% sve savrseno..sto je po meni nemoguce jel..pa nekako pokusajte navesti razlike u ova 4 slucaja..ne zurite da se upisete vec se neko u medjuvremenu zapljunuo dok ovo citate

to i jeste neko posebno stanje svesti, ja bih rekla
i mislim da se sve cini svesno-nesvesno, svesno svega a nesvesno naspram mozda nekih osecanja, zavisno kako se postavis, sta ocekujes
od kud znam
 
pa j.bg izvin'te
nemamo svi "4 nivoa na osnovu kojih procenjujemo partnera"

ne znam na šta misliš, al' zaista
kao imaš model, pa sad koliko partner odgovara tom modelu
izgled 78%
duh 45%
itd
jesi li na to mislio?
 
pa j.bg izvin'te
nemamo svi "4 nivoa na osnovu kojih procenjujemo partnera"

ne znam na šta misliš, al' zaista
kao imaš model, pa sad koliko partner odgovara tom modelu
izgled 78%
duh 45%
itd
jesi li na to mislio?

A sta kao to nije osnovno konkretno sagledanje po nivoima?mislim ok dodaj ti sad jos 20 ako ti se pise..al mi se ne cini tako:lol:
 
izvini
ja nekako to drugačije
ne procenjujem partnera, nego svoja osećanja
no
vi ste, džordže, mož' bit'
mnogo napredniji od mene

čak nisam ni cinična
 
Ok ali mi treba sagledan partner od 1 do 4..mislim da nije tesko..moze i u %:lol:

Pa nemam pojma, manje vise fizicki izgled nek bude 30% :lol:, duhovnost :mrgreen: 50 % , rastanak 10 % i karakter 10 % mada to spada duhovnost, a uporedjivanja nema. Ako sam dobro razumela sta oces da kazes :lol:

Mislim da u stvari i nemam odg na pitanje jer je sva ta privlacnost, strast bla bla samo zelja da nekog imas pored sebe, da uzivas
Ljubav je stvar sebicnosti, ne volis, uslovno receno ti nekog zbog tog nekog, vec zbog sebe, a tu je svesno i podsvesno 100% :lol:
 

Back
Top