Van Gogh

pura moca

Starosedelac
Poruka
151.096
1712768669331.jpeg

:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
-------------------------------------------------------------------------------
2022-06-06_002018.png

Pogledajte prilog 1528774

:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
-------------------------------------------------------------------------------
Pogledajte prilog 1528775

Fantastičan, harizmatičan oduvek, tekstovi pesama su višeslojni, duboki i atraktivni. Đule i prateći bend godinama, bolje reći, decenijama, prave sjajne žurke na svojim gostovanjima po svim gradovima u Srbiji, toliko znam.
Ako bih morala da biram ko je veći dasa, Đule ili Petar Jelić... uvek bih odabrala Đuleta.
Ima to nešto zvezdano, i da je bio, npr. neko u Americi ili Britaniji, njegovo ime bi znala cela planeta, nebitno da li pojedinci slušaju tu vrstu muzike ili ne.
Divna je, bar meni, grupa Van Gogh.

Redak sklop ljudi koji se u javnosti nikad nije odao, prodao, izdao, zvučao poltronski ili ikako.
Znamo njihovu muziku, ali ne i njihove stavove.
Poštujem ih i volim za taj kvalitet. Jedna Samsonight može da laprda, ali oni su idealni kao slika i primer omladini kako se treba nositi sa javnošću i javnim životom.
Bravo, Van Gogh!
Jednom senioru elitne estrade, Bori Đorđeviću, ipak imam što-šta da zamerim iako neću, ali Van Gogh... to su ljudi koji muziku i uticaj koriste na najbolji mogući način.

išo bi na koncert van gogha da mi obezbede limuzinu tamo i nazad i 1000 evra za minut slušanja
Zašto?
Ja ne mogu da idem na koncerte, ali slušam pozitivne reakcije i raduju me. Meni niko ne može da plati da idem na koncert, osim ako je to BTS u Srbiji, ali za to se spremam dugo fizički i psihički.
Da je sve OK, na trgu bih uvek slušala i YU grupu, i Van Gogh, i Riblju Čorbu.
Čemu omraženost ka grupi Van Gogh?

Back