Uzroci smrti u svetu

skura58

Stara legenda
Poruka
99.778
___Uzroci smrti u svetu.jpg


Nešto se setih serije "Ljud, zbunjen, normalan"
Inače je idealan:
Može da se koristi oko izbora
zabrane litija (izgleda virus napada samo prvoslavne)
ostale ne dira (koncerti, dženaze, svadbe političareve dece...)
 
Poslednja izmena:
na respirator idu pacijenti koji bukvalno ne mogu da dišu sami jer su pluća oštećena... alternativa je da ih pušte da se uguše.
ali dobro,ti ako budeš imao probleme sa disanjem tzraži da te priključe na pumpu za gume,al onu ručnu pa unajmi nekog da ti pumpa
Respirator im dodatno jos vise osteti pluca ,upumpavanjem vazduha i zato ljudi i umiru.
 
Najcudnije st taj hlorokvin za koji je stvarno potvrdjeno da leci covid upale pluca je prvenstveno lek protiv malarije , reume i ameba. A sve te druge navedene bolesti danas haraju svetom i malarija za koju ima taj lek . Meni je to nepojmljivo.
...............................................................................................................................................................................................
Mada vidim ljudi sve vise piju sweps on ima kinina.
 
Propratite koliko ljudi umre od bolesnih od Kovida
- na aparatima za disanje
- bez njih

Mislim da nije teorija zavere da respiratori
ustvari "sprže" pluća sa previše kiseonika.

Dobro bi bilo da se i raspravi uključe lekari.
Ali ne, npr, dr.Kon i ostali promoteri i reklameri.

PS:
Čekamo lek od onih koji su i izazvali Kovid19
preko novog glasnogovornika Bila Gejtsa.

PPS.
Moamer el Gadafi:
Izazivaće zaraze za koje već imaju lek.
Ali će ga prodavati tek kada stanovništvo svedu na planiranu cifru.

DA NE PONALJAM PAPAGAJSKI:
ZARAZA BUKTI SAMO TAMO GDE SU 5G ANTENE.

Od Vuhana do Italije.
Neke zemlje shvatile pa ih demontiraju.
Ali u potpunoj tišini.
Znaju kakva sila je iza svega.

Apropo maski:
Ljudi su kreteni,
Na upitstvu piše da NE ŠTITE OD VIRUSA
ALI DA IH TREBA NOSITI DA NE BI MI NEKOGA ZARAZILI.
??????????????????????????????????????????????

INAČE, IMAM PROBLEMA SA PLUĆIMA (i STARIH i NOVIH)
I DANAS SAM SE TESTIRAO.

Srećom, dobro je
 
Poslednja izmena:
Maska ogranicava izbacivanje virusa iz tela osobe koja nosi masku.

Ako u autobus udje 50 ljudi, a 49 nose masku, oni stite ostale putnike tako sto sprecavaju moguce sirenje virusa, ako ga imaju.
Onaj jedan koji nije stavio masku, slobodno siri virus, ako ga ima i pretnja je za ostale putnike.
 
Respiratori su zadnja mera, kada je skoro izvesno da ce pacijent umreti bez njega.

Rasprava se vrsila kada je taj trenutak, jer su neki lekari smatrali da se pacijenti prerano stavljaju na raspirator, ali osnovna pretpostavka ostaje, pacijent bi skoro sigurno umro, ako se ne stavi na raspirator.
 
Respiratori su zadnja mera, kada je skoro izvesno da ce pacijent umreti bez njega.

Rasprava se vrsila kada je taj trenutak, jer su neki lekari smatrali da se pacijenti prerano stavljaju na raspirator, ali osnovna pretpostavka ostaje, pacijent bi skoro sigurno umro, ako se ne stavi na raspirator.

Danas je situacija sa respiratorima mnogo bolja, prva dva meseca ziv covek
( tu mislim na lekare) nije znao sta i kako pa je umiralo i 50% ljudi na respiratorima,
danas umire ca 15%, ali je to verovatno tako bilo i pre korone.
 

Back
Top