Ужасан призор на Вождовцу: Нађена тела супружника, сумња се да су умрли од глади

Samareli

Aktivan član
Poruka
1.043
Два тела у поодмаклој фази распадања нађена су у београдској општини Вождовац у стану стамбене зграде у Гостиварској улици.


У питању су супружници Г. М. и Ј. М. А, а препознао их је њихов син. Муж је пронађен на кревету док је жена била на поду поред њега.

Како незванично сазнајемо, нема индиција насилне смрти, док полиција не искључује могућност да су супружници преминули од глади.
https://www.novosti.rs/вести/наслов...upruznika-sumnja-se-da-su-umrli-od-gladi-FOTO

Zar je dotle doslo?
 
Два тела у поодмаклој фази распадања нађена су у београдској општини Вождовац у стану стамбене зграде у Гостиварској улици.


У питању су супружници Г. М. и Ј. М. А, а препознао их је њихов син. Муж је пронађен на кревету док је жена била на поду поред њега.

Како незванично сазнајемо, нема индиција насилне смрти, док полиција не искључује могућност да су супружници преминули од глади.
https://www.novosti.rs/вести/насловна/хроника.405.html:849627-Uzasan-prizor-na-Vozdovcu-Nadjena-tela-supruznika-sumnja-se-da-su-umrli-od-gladi-FOTO

Zar je dotle doslo?
Pa forumasi blage veze nemaju sta je pravo stanje po Srbiji , nego se ovde zeza i pricaju gluposti...
 
bitno je onoga sto ide na nacionalnu frenkvenciju
Tu ja ne znam sta tamo ima ne koristim medije...
Kad bas zatreba zbog necega, muka mi, posto covek sa iq 90 bi odmah uocio da su sve to nebuloze....ali javni iq je mnogo manji od 90, cak i od 80....
Nahuskani seljoberi , napaljeni glupanderi, medijska sugestija kad se sve to izmesa imas iq od 71, mozda i malo manje...
 
Mozda u Srbiji nije idealno stanje ali za hleb uvek moze da se zaradi....
Mora malo kicma da se savije ali posla ima...
Ja se bas i ne slazem sa tim...
Ta prica mozda vazi za BGD , ali onda treba negde smestaj imati...
A za unutrasnjost ne vazi sigurno...I dan danas zena mog drugara radi za 6000 dinara, u prodavnici , dvokratno ali to je 7h ukupnog radnog vremena..
 
Tu ja ne znam sta tamo ima ne koristim medije...
Kad bas zatreba zbog necega, muka mi, posto covek sa iq 90 bi odmah uocio da su sve to nebuloze....ali javni iq je mnogo manji od 90, cak i od 80....
Nahuskani seljoberi , napaljeni glupanderi, medijska sugestija kad se sve to izmesa imas iq od 71, mozda i malo manje...
pa za sto bi ti ustrebalo svaki podatak imas na gugl upalit TV-a i saltat kanali ti je avangardom bar iz moj ugao gledista
 
Ja se bas i ne slazem sa tim...
Ta prica mozda vazi za BGD , ali onda treba negde smestaj imati...
A za unutrasnjost ne vazi sigurno...I dan danas zena mog drugara radi za 6000 dinara, u prodavnici , dvokratno ali to je 7h ukupnog radnog vremena..
Pogledaj oglase ima posla koliko hoces i po manjim gradovima a pogotovo bg,ns...
Dok po selima uvek je aktivna nadnica,samo ko hoce da radi...
 
pa za sto bi ti ustrebalo svaki podatak imas na gugl upalit TV-a i saltat kanali ti je avangardom bar iz moj ugao gledista
Pitas me za recept kako izbeci medijsko trovanje?
Pa u Srbiji tesko....
Npr, objave u vestima da je zasedala skupstina i donela neke odluke...
Prilicno je tesko doci do spiska , laiku , koje su sve odluke donesene i tek onda nastupa cupanje kose, tj vesti su prenele nesto sto je totalno beznacajno kao odluka, a ono sto ebe narod nisu ni pomenuli...

Npr Dacic trazi u svom govoru u skupstini da se uvede mogucnost formiranja privatne policije....meni oci ispadaju od cuda...to je uzasan predlog, a niko oko mene ne vidi nista zabrinjavajuce, a fora je kad se to dozvoli , nema vise nazad, shebo si se bar za deset godina , cak i da traje par meseci takav zakon...
Postavim temu ovde, naravno zakljucana i izbrisana...
Nema nigde na netu, nema snimka nigde...nadjem snimak preko poznanika, (relejna sluzba) dobijem snimak isecem deo koji je konrektno bas to ....napravim video , postavim, ljudi kazu montaza...dobro nije dobro dobro jeste dobro...
Pravnici se smeju, kazu ma nisu svi u Srbiji toliko poludeli da se slusa boranija i sta neki novopeceni politicar napise Dacicu u govoru...

Zakljucak , svi laju karavani prolaze...
 
Pitas me za recept kako izbeci medijsko trovanje?
Pa u Srbiji tesko....
Npr, objave u vestima da je zasedala skupstina i donela neke odluke...
Prilicno je tesko doci do spiska , laiku , koje su sve odluke donesene i tek onda nastupa cupanje kose, tj vesti su prenele nesto sto je totalno beznacajno kao odluka, a ono sto ebe narod nisu ni pomenuli...

Npr Dacic trazi u svom govoru u skupstini da se uvede mogucnost formiranja privatne policije....meni oci ispadaju od cuda...to je uzasan predlog, a niko oko mene ne vidi nista zabrinjavajuce, a fora je kad se to dozvoli , nema vise nazad, shebo si se bar za deset godina , cak i da traje par meseci takav zakon...
Postavim temu ovde, naravno zakljucana i izbrisana...
Nema nigde na netu, nema snimka nigde...nadjem snimak preko poznanika, (relejna sluzba) dobijem snimak isecem deo koji je konrektno bas to ....napravim video , postavim, ljudi kazu montaza...dobro nije dobro dobro jeste dobro...
Pravnici se smeju, kazu ma nisu svi u Srbiji toliko poludeli da se slusa boranija i sta neki novopeceni politicar napise Dacicu u govoru...

Zakljucak , svi laju karavani prolaze...
pa kad je moglo proci privatizacije hiljadama firmi i nebrojeno tendera i stecaja sto ne bi moglo ta neka trica od privatnu policiju
manje je to malverzacija od cjelokupnu tranziciju koja btw jos nije ni dovrsena
 

Back
Top