Uvukla mi se u kucu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Momak smuva neku mladu studentkinju iz provincije od 21 godine i ona vidi da momak ima stan u BG u kome sam zivi i "resi":roll: dа se useli i sebi smanji troskove.
Kul je mala, ali treba meni prostora, a kad vidim onu njenu hrpu garderobe i zamislim to u mom utocistu pripadne mi muka.:bljak::bljak::bljak:

Mislim da ce prvo da mi kaze da ce da bude kod mene dok ne nadje stan.:roll:
A posle ce da se umiljava i mazulja dok ne pristanem.:roll:

Nece moci ove noci!:twisted::twisted::twisted:

Sta mislite o ovome? Imate li vi neka iskustva poput ovog?:think:


Ne..mi ovde na Ljisu nemamo takvo iskustvo...i koristimo kondom sa nekim sa kim nismo dugo u vezi
i ne hvalimo se da imamo gajbu u koju moze neko da nam se uvuce samo ako mu mi to sami dozvolimo...


danas mi je vise muka od katancenja nebuloza...i ovih smajlija koji povracaju...na same sebe..i ono sto pisu
 
Ne..mi ovde na Ljisu nemamo takvo iskustvo...i koristimo kondom sa nekim sa kim nismo dugo u vezi
i ne hvalimo se da imamo gajbu u koju moze neko da nam se uvuce samo ako mu mi to sami dozvolimo...


danas mi je vise muka od katancenja nebuloza...i ovih smajlija koji povracaju...na same sebe..i ono sto pisu
Ja ovo nisam izmislio, a ti misli sta god hoces.

A ovo nije nerealno, zar ne?
 
On nema ni svoj stan, ni seljanku koja hoće da mu se uvali na gajbu već zasita živi sa kevom a matorci mu imaju verovatno neku garsonjeru koju iznajmljuju a on se okolo urči kako ima svoju gajbu.

Klasični edipovac od cirka 120 kila koji leči svoje komplekse ovakvim maštanjima.
Hvala na komplimentima.
Imam 27 godina i ne mislim da je imati mesto gde ces da spavas, da jedes, i da seresh, u mojim godinama, nesto cime covek treba da se kurci.
A narocito ne na jebbenom forumu na kome uzgred receno nikad i nisam.
Pozdrav i nemam 120 nego 220 kilograma.:roll:
 
Poslednja izmena:
Necu..samo nastavite..iako je tema bahata vec u samom naslovu
jako poucna..posebno onaj deo u kome se bunis sto hoce da ti se uvali u gajbu
a ne koristis kondom..pri tom se kratko zabavljate...
 
Poslednja izmena:
Necu..samo nastavite..tema je jako poucna
posebno onaj deo u kome se bunis sto hoce da ti se uvali u gajbu
a ne koristis kondom..pri tom se kratko zabavljate...
Pa nije bas ni kratko, 3 meseca.

A sto se naslova tice, cini mi se da je ovo neka fraza, fora sa Fejsa.
Valjda je to dosta kruzilo i bilo popularno o tome kako su pisali peticiju da dodaju jos opcija za status veze.
Bilo je "uvukla/o mi se u kucu", "izasli smo dva-tri puta, ali nista" i jos nekoliko takvih fora.
 
Poslednja izmena:
Momak smuva neku mladu studentkinju iz provincije od 21 godine i ona vidi da momak ima stan u BG u kome sam zivi i "resi":roll: dа se useli i sebi smanji troskove.
Kul je mala, ali treba meni prostora, a kad vidim onu njenu hrpu garderobe i zamislim to u mom utocistu pripadne mi muka.:bljak::bljak::bljak:

Mislim da ce prvo da mi kaze da ce da bude kod mene dok ne nadje stan.:roll:
A posle ce da se umiljava i mazulja dok ne pristanem.:roll:

Nece moci ove noci!:twisted::twisted::twisted:

Sta mislite o ovome? Imate li vi neka iskustva poput ovog?:think:

Cista korist :kafa:

Znam takve ..daju ti dok im trebash za nesto pa posle ce otici kod drugog cim ga nadje u medjuvremenu = Preletacice :malav:
 
On nema ni svoj stan, ni seljanku koja hoće da mu se uvali na gajbu već zasita živi sa kevom a matorci mu imaju verovatno neku garsonjeru koju iznajmljuju a on se okolo urči kako ima svoju gajbu.

Klasični edipovac od cirka 120 kila koji leči svoje komplekse ovakvim maštanjima.
Samo jedan stvar seLjacku. Vec sam napisao da mi roditelji ne zive u BG vec u "provinciji" dok ja zivim u Beogradu pa bi mogao malo da promenis moju dijagnozu.:roll:
 
Ne..mi ovde na Ljisu nemamo takvo iskustvo...i koristimo kondom sa nekim sa kim nismo dugo u vezi
i ne hvalimo se da imamo gajbu u koju moze neko da nam se uvuce samo ako mu mi to sami dozvolimo...


danas mi je vise muka od katancenja nebuloza...i ovih smajlija koji povracaju...na same sebe..i ono sto pisu
Zasto imam utisak da te je ovo licno pogodilo?
Verovatno postoji neko iskustvo koje sada negiras.:roll:
Sada cu i ja da postavljam dijagnoze.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top