Uvoz automobila, pomoć i saveti

@kajbloni
Izvini, nikako da ti odgovorim dva dana. Tog auta nema u katalozima koje ja imam, tako da bi mu se carinska osnovica određivala malo drugačije nego što je to uobičajeno. Uglavnom, u najgoroj varijanti, carina i PDV bi bili oko 380 EUR-a, ukoliko središ kilometražu i izvadiš eur. Budući da je Don mnogo iskusniji špediter od mene, verovatno će ta cifra biti još niža kod njega.
 
pozdrav svima...nov sam na forumu ali vec neko vreme listam ovu temu i slobodno mogu reci da je ovo jedan od najkorisnijih foruma...s'tim u vezi bih imao pitanje za Don-a ako ti nije cimanje da mi izracunas troskove za
-ALFA 156 1.9JTD
-2002 god.
-170000
-103 KW
-digitalna klima
-koza
-siva met.
-zemlja porekla: Austrija

to bih odradio za burazera posto sam ja vlasnik pa me zanima kioliko bi me to kod tebe kostalo.ako imas neki kontakt tel. ili mejl pusti mi na PP (ako to uopste funkcionise kod mene).

Unapred hvala i pozz


DON-e moze li odgovor na za mene?
 
pozdrav svima...nov sam na forumu ali vec neko vreme listam ovu temu i slobodno mogu reci da je ovo jedan od najkorisnijih foruma...s'tim u vezi bih imao pitanje za Don-a ako ti nije cimanje da mi izracunas troskove za
-ALFA 156 1.9JTD
-2002 god.
-170000
-103 KW
-digitalna klima
-koza
-siva met.
-zemlja porekla: Austrija

to bih odradio za burazera posto sam ja vlasnik pa me zanima kioliko bi me to kod tebe kostalo.ako imas neki kontakt tel. ili mejl pusti mi na PP (ako to uopste funkcionise kod mene).

Unapred hvala i pozz

580 €

Za PP moraš napisati još jednu poruku ili uđi u podešavanja i uključi ih!
 
Prilikom pitanja za Dona i ostale molim da procitate nekoliko prethodnih stranica i sami cete shvatiti da uz model automobila ,snagu,opremu,kilometre morate obavezno navesti i drzavu iz koje se automobil uvozi jer nije ista carina za sve zemlje iz kojih se uvozi.
Takodje,homologacija se radi za vozila u cijoj godini proizvodnje drzava iz koje se uvozi auto nije bila clanica EU ili obavezno za vozila starija od 2002 godine.
 
Poslednja izmena:
Ljudi treba mi pomoc,da li mozda neko zna u pitanju je 1.9 tdi motor kod Audija kaze mi prodavac motor se malo trese na 1800 obrtaja pa prestane tipa kad ga vozi zatrese mu motor izmedju 30 i 40km/h pa nastavi dalje normalno a u leru uopste ne trese.Sta bi to moglo da bude,nisu u pitanju nosaci motora.
 
Ljudi treba mi pomoc,da li mozda neko zna u pitanju je 1.9 tdi motor kod Audija kaze mi prodavac motor se malo trese na 1800 obrtaja pa prestane tipa kad ga vozi zatrese mu motor izmedju 30 i 40km/h pa nastavi dalje normalno a u leru uopste ne trese.Sta bi to moglo da bude,nisu u pitanju nosaci motora.

Moze svasta da bude, verovatno plivajuci zamajac, verovatno trese i u leru. Vlasnik (prodavac) 100% zna o cemu se radi i zato ga i prodaje, jer bi da izbegne, verovatno, velike troskove popravke.
 
Poslednja izmena:

Back
Top