Utopili se prelazeći granicu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Atreides

Ističe se
Banovan
Poruka
2.736
Priština -- Grupa od 15 kosovskih Albanaca nestala prilikom pokušaja ilegealnog prelaska iz Srbije u Mađarsku. Sumnja se da su se utopili u Tisi, prenose mediji u Prištini.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=10&dd=22&nav_category=16&nav_id=388043


Zanimljivi mi komentari na B92 sajtu. Ovo je jedan od vrhunskih.

Tragicno, nesrecni ljudi i njihove porodice. takodje je interesantno da Kosovski Albanci preko Srbije(!) beze iz Kosova?! Zao mi je sto se nisu zadrzali u Subotici, mozda bi na nekom napustenom salasu mogli srecno da zive do kraja svog veka umesto da tako nesrecno okoncaju zivot. :eek::roll:
 
Priština -- Grupa od 15 kosovskih Albanaca nestala prilikom pokušaja ilegealnog prelaska iz Srbije u Mađarsku. Sumnja se da su se utopili u Tisi, prenose mediji u Prištini.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=10&dd=22&nav_category=16&nav_id=388043


Zanimljivi mi komentari na B92 sajtu. Ovo je jedan od vrhunskih.

Tragicno, nesrecni ljudi i njihove porodice. takodje je interesantno da Kosovski Albanci preko Srbije(!) beze iz Kosova?! Zao mi je sto se nisu zadrzali u Subotici, mozda bi na nekom napustenom salasu mogli srecno da zive do kraja svog veka umesto da tako nesrecno okoncaju zivot. :eek::roll:
jes bas ce sipci na salasu da zive :roll:, al mogli su bas simpaticnu pekaru ili semenkarnicu 00-24 da otvore :sad2:
 
Svi izveštaji iz Brisela i Nujorka govore od demokratiji na Kosovu, o pozitivnim dostignučima. A ljudi sa Kosova beže i ilegalno prlaze granice.
Tragično za porodice nastradalih ali i za one koji dostavljaju našminkane izveštaje Briselu i Njujorku.
Da je se ovo dogodilo u vremenu kada je Srbija bila stavljena na stub srama kao diktatorska zemlja, zemlja policijske represije itd, ova vesti bi uz pomoć CCN-a obišla ceo svet i punila uši i bila sastavni deo medijskog linča protiv Srbije.

dobar komentar sa b92

a 80% siptara na kosovu su suva beda....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top