Utisak.........

Devilishgirl:
yebote citam i ne verujem..na sta se sveo sex..na timsku igru...sta kosarka..ne bih...bolje biti sam u tom slucaju..ebes partnera koji ti nije dovoljan..ili onog koji ne moze da zadovolji bolesni mozak...istruleli mozak, punjen svakakvim sra.njima..podlozan uticajima..to samo treba pobiti i olaksati im muke...lece se bezuspesno...pokusavaju jadni..ali ne pomaze tu..ni ceta muskaraca, ni harem zena..
ocajno...ne, naravno da nikad nije dosta...ali cega? zar sex nije nesto mnogo drugacije..slag na torti..izmedju dve osobe...ahhhhh pacenici..shoot yourself...mada bih ja takve mucila najstasnijim metodama..ili koji k. da se mlatim oko gnjida...samo jedna velika gasna komora..

kako si ti uspela da ostanes "normalna".
 
Kiss_me:
Ma meni je u celoj prici lave sve ok, ali mi je jedna sitnica zasmetala... to snimanje. Mislim, jel ona znala da je snimaju i jel svrha tog snimanja samo bila da bi se frajeri dalje dicili... e pa to mi je stvarno BLJAK.

Nikad muskarci nece sazreti i zato vecina ni ne zasluzuje orgije!

Znala je......... :roll:
 
lav607:
Ma mozda ovo i nije za ovde ali posto ima veze sa seksom a nije bas svakodnevna pojava.......reko da vam prepricam utisak...............


Prica ide sledecim tokom...........Sinoc jave se meni neki drugari ono kao sta ima gde si sta si klasika i tu krene neobavezna prica........


I u jednoj od mnogih tema kao novost udala se nasa stara drugarica Tamara........i sve to kao super.....ja nisam ni znao posto realno je nisam video jedno 6 meseci...........


E sad dolazi do zapleta.......neposredno par dana pre udaje onako spontano ona svrati kod tih istih drugara kao i ranije do sada [kafica trac,u sustini blejanje].....i tako oni zaseli......malo alhohol uradio svoje i tako ti njih petoro.......[dvojicu licno poznajem].......krenu da se zezaju na temu prevare.....i slicne gluposti........da bi se posle jedno sat vremena nasa drugarica Tamarica[inace vrlo mirna i povucena devojka]......predlozila da se kresne sa svom cetvoricom.......e sad tu ide malo detalja koji nisu za forum........he,he zbog dece koja ovde vise :wink: ..........


E sad vrhunac........posto sam u startu pomislio EVO JOS JEDNE LOVACKE PRICE......ne zbog toga sto mislim da doticni laze........nema obicaj.........nego nisam mogao da zamislim doticnu u toj situaciji.....


Sledeca njegova recenica je potvrdila upravo ispricanu pricu......kaze ajde vidi mail sto sam ti poslao........kad ono jedan mali odlomak nje sa njih cetvoricom...... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: nisam mogao da verujem...........mislim sta reci...........to bi bilo ukratko..........


Znaci sta .........ma nemam pojma jednostavno mi je to od sinoc ostalo u glavi...........


Aj da ne bude bez pitanja........DA LI STE IMALI SLICNA ISKUSTVA ILI ZNATE ZA NEKE VASE PRIJATELJE KOJI SU BILI U SLICNIM SITUACIJAMA.......[/color] :?:


He, he ,Lave.......ti bi verovatno i njihov telefon ako moze......
provaljen si...... :wink:
 
Suzy:
lav607:
Ma mozda ovo i nije za ovde ali posto ima veze sa seksom a nije bas svakodnevna pojava.......reko da vam prepricam utisak...............


Prica ide sledecim tokom...........Sinoc jave se meni neki drugari ono kao sta ima gde si sta si klasika i tu krene neobavezna prica........


I u jednoj od mnogih tema kao novost udala se nasa stara drugarica Tamara........i sve to kao super.....ja nisam ni znao posto realno je nisam video jedno 6 meseci...........


E sad dolazi do zapleta.......neposredno par dana pre udaje onako spontano ona svrati kod tih istih drugara kao i ranije do sada [kafica trac,u sustini blejanje].....i tako oni zaseli......malo alhohol uradio svoje i tako ti njih petoro.......[dvojicu licno poznajem].......krenu da se zezaju na temu prevare.....i slicne gluposti........da bi se posle jedno sat vremena nasa drugarica Tamarica[inace vrlo mirna i povucena devojka]......predlozila da se kresne sa svom cetvoricom.......e sad tu ide malo detalja koji nisu za forum........he,he zbog dece koja ovde vise :wink: ..........


E sad vrhunac........posto sam u startu pomislio EVO JOS JEDNE LOVACKE PRICE......ne zbog toga sto mislim da doticni laze........nema obicaj.........nego nisam mogao da zamislim doticnu u toj situaciji.....


Sledeca njegova recenica je potvrdila upravo ispricanu pricu......kaze ajde vidi mail sto sam ti poslao........kad ono jedan mali odlomak nje sa njih cetvoricom...... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: nisam mogao da verujem...........mislim sta reci...........to bi bilo ukratko..........


Znaci sta .........ma nemam pojma jednostavno mi je to od sinoc ostalo u glavi...........


Aj da ne bude bez pitanja........DA LI STE IMALI SLICNA ISKUSTVA ILI ZNATE ZA NEKE VASE PRIJATELJE KOJI SU BILI U SLICNIM SITUACIJAMA.......[/color] :?:


He, he ,Lave.......ti bi verovatno i njihov telefon ako moze......
provaljen si...... :wink:



Jel to ono kao swing,swing......pa sta bude.....kiss :wink:
 
kao sto moj bubi rece ne sudi dok ne cujes i drugu stranu, ne donosi brebrzo zakljucke..
posto gazda pomenu...jeste...a da li je lav bio iskren ..sada twilight zone music..
kao sto su ljudi stoka, djubrad, a retko ko covek..isto tako mislim da su momci nesto sipali u pice..nadrogirali je..izalkoholisali..iskoristili protiv njene volje, da ne kazem silovali..verovatno cica nije bila svesna sta se desava...a lav kao i svaki nezreli muskarac..wow cetvorke..that's interesting isn't it...
test yourself... http://www.queendom.com/tests/minitests/fx/snob.html

me...
'Way to go! You don't appear to have a snobby bone in your body. Your answers on the test show that you are generally laidback, open-minded and down-to-earth. You try not to judge others based on superficial outer qualities like their car, clothes or bank account. Either you are the type of person who likes EVERYONE, or you have your own measures of whether someone is worthy of your respect; chances are you look beyond the surface and judge people on their character and inner worth. This attitude surely brings a lot of interesting people and experiences into your life and allows you to develop real, quality relationships. The world needs more people with this perspective!'

:P
 
Izvini molim te, al' koja je to droga ili sta vec kojom mozes 'iskoristiti' neku osobu?

Sve i da uspes na neki nacin da joj gurnes nesto u pice (tipa znas kelnera, ili je dosla kod tebe, ili sta vec), sta mislis - koliko ce joj vremena trebati da provali da nesto nije u redu s' tim sto je popila... I koliko bi joj trebalo vremena sutradan da skokne do policije i prijavi kretene?

Sad cemo pravdati zenu koja je pristala na grupnjak nekim drogama i sta vec... Sve je bre to u glavi, pitanje je samo ko je koliko daleko spreman da ide... I naravno, snosi posledice svojih 'rusenja granica'... Meni recimo uopste ne bi cudilo da je doticna osoba, ako je prica uopste istinita, pristala na tako sta... Pa imas bre ljudi koji su u stanju hladnokrvno da pobiju ko-zna-koliko-ljudi naspram kojih oni koji bi da probaju nesto u seksualnom zivotu deluju kao prava nevinasca... Pa jesu li i ubice (vecina) na drogama?
 
Po mom misljenju mislim da bi volele i devojke da probaju sa dva tipa, a muskarci sa dve devojke e sad sto doticna ima malo vece apetite to je licna stvar. Jedino sto mi nestima to je sto je sa ortacima i jos snimanje, ja bas mislim da se devojke toga plase pa bi zato pre probale sa strane gde ih manje znaju i samim tim manje i pricaju.Ali opet ima i onog daj sta das, pa sta bude.
 
ja bih volela s dva tipa, isto kao sto bi on hteo s dva tipa i sa mnom..no way..
a jos jedna zenska u krevetu sa mnom i s njim...sta ce ona tu da radi..smesno..suvisna je..osecam da bih joj noktima slucajno iskopala oko..
ne delim..
 
Devilishgirl:
kao sto moj bubi rece ne sudi dok ne cujes i drugu stranu, ne donosi brebrzo zakljucke..
posto gazda pomenu...jeste...a da li je lav bio iskren ..sada twilight zone music..
kao sto su ljudi stoka, djubrad, a retko ko covek..isto tako mislim da su momci nesto sipali u pice..nadrogirali je..izalkoholisali..iskoristili protiv njene volje, da ne kazem silovali..verovatno cica nije bila svesna sta se desava...a lav kao i svaki nezreli muskarac..wow cetvorke..that's interesting isn't it...
test yourself... http://www.queendom.com/tests/minitests/fx/snob.html

me...
'Way to go! You don't appear to have a snobby bone in your body. Your answers on the test show that you are generally laidback, open-minded and down-to-earth. You try not to judge others based on superficial outer qualities like their car, clothes or bank account. Either you are the type of person who likes EVERYONE, or you have your own measures of whether someone is worthy of your respect; chances are you look beyond the surface and judge people on their character and inner worth. This attitude surely brings a lot of interesting people and experiences into your life and allows you to develop real, quality relationships. The world needs more people with this perspective!'

:P




Your score = 0
Your score
Ruler


What does your score mean?

Way to go! You don't appear to have a snobby bone in your body. Your answers on the test show that you are generally laidback, open-minded and down-to-earth. You try not to judge others based on superficial outer qualities like their car, clothes or bank account. Either you are the type of person who likes EVERYONE, or you have your own measures of whether someone is worthy of your respect; chances are you look beyond the surface and judge people on their character and inner worth. This attitude surely brings a lot of interesting people and experiences into your life and allows you to develop real, quality relationships. The world needs more people with this perspective!



To bi bilo to..........ebi ga....... :roll:
 
Ljuba82:
Шта???:shock: :shock: :shock:

Сексала се са 4 типа у 7. месецу трудноће. Ебт...на то не би пристала ни једна девојка...поготово она пред удају. Која лудача...

P.S. Мада...морам да признам да има нешто јако секси у трудницама...


Aj na burek pa se javi kad zavrsis..........
 
lav607:
Aj na burek pa se javi kad zavrsis..........

...'ало пекар...немој да ме љутиш. Прочитах део уводног поста који је постављен пре 2 месеца...и твој последњи пост. Објасни ми...пошто ми се напрасно спустио IQ на 120.:roll:
 
Ljuba82:
...'ало пекар...немој да ме љутиш. Прочитах део уводног поста који је постављен пре 2 месеца...и твој последњи пост. Објасни ми...пошто ми се напрасно спустио IQ на 120.:roll:


Ja se izvinjavam greska..........Tamarica CEKA blizance...........desava se da i ja permutujem............ok..........poz
 
ja imam jednog prijatelja koji je imao slicha isqstva...zove se ron dzeremi...ne shalu na stranu...chuo sam za neke najcrnje profuknjache i radaljke po vikendicama...al neka kao fina i povuchena da kazhe aj me kreshete vas chetvorica....i to pred udaju....i to josh da snime....e to nisam chuo
 
Ne verujem da bi izmisljao...

Takve su zene u svakoj cuci kurvetina, ja bih da to saznam da mi je zena pred udaju uradila... Ne znam sta bih joj uradi1

Mislim da bih je mozda i prebio!

Procitao sam pricu kad je lav napisao, i sad sam je procitao, i tacno sdam se opet iznervirao!
 
Ova mi se tema bas svidja i voleo bih da bude jos ovakvih tema... Ili temi, kako god.

:arrow: shalu na stranu, ova tema je bas interesantna, i zasluzuje da se opet popne na vrh!
 
Aleksej_BASO:
Ne verujem da bi izmisljao...

Takve su zene u svakoj cuci kurvetina, ja bih da to saznam da mi je zena pred udaju uradila... Ne znam sta bih joj uradi1

Mislim da bih je mozda i prebio!

Procitao sam pricu kad je lav napisao, i sad sam je procitao, i tacno sdam se opet iznervirao!

Izjava ti je stvarno:evil:
Sad si ti mene iznervirao!:evil:
 

Back
Top