Utisak.........

jagodica:
Gazdarica:
Shuti Jagodice, sta ti znas od toga... :D

valjda te je frka da ne polude pa da te ne siluju...pa kazem valjda imas neke pouzdane drugare? kazes nisi se usudila?
ili da te ne snimaju.....opet vazi prethodno
Joj, jagodice da si ozbiljan sagovornik, mozda bih se i potrudila da ti objasnim... Ovako da ti pricam o psihi, granicama, tripovima, nosenjem sa posljedicama neke odluke, itd., itd., izvini ali ne mogu...
 
pa to i kazem, nadjes nekog pouzdanog ko nece da prica..najbolje da platis! mislim da su oni najvise ok! popijes pilule, kondomi i nema problema
pa to, lomis se, ali kad ti se vec toliko svidja
uostalom sta pa stalno pricas ebala si se ovde onde ovoliko njih...pa dodas i tu stavku nece mnogo da sthrci...ne moras u rodnom gradu
 
jagodica:
pa to i kazem, nadjes nekog pouzdanog ko nece da prica..najbolje da platis! mislim da su oni najvise ok! popijes pilule, kondomi i nema problema
pa to, lomis se, ali kad ti se vec toliko svidja
uostalom sta pa stalno pricas ebala si se ovde onde ovoliko njih...pa dodas i tu stavku nece mnogo da sthrci...ne moras u rodnom gradu
Eto, sve si ti to meni lijepo rekla, ali ne mogu... Lose bih se poslije osjecala...
 
e sad ste naucili sa mnom je lako. pravite se da sam glupa i malo ste snishodljivi i odma se smorim. odlicno jednu lekciju ste naucili.

e gazd. te situacije su verovatno ok kad se ne planiraju kad dodju impulsivno pa mozak nema vremena da se umesa.....a ti si u fazonu da si dominantna pa ne mozes da izgubis kontrolu kao ne mozes to sebi da dozvolis. mada to je mozda samo iluzija imas i drugi deo sebe
 
yebote citam i ne verujem..na sta se sveo sex..na timsku igru...sta kosarka..ne bih...bolje biti sam u tom slucaju..ebes partnera koji ti nije dovoljan..ili onog koji ne moze da zadovolji bolesni mozak...istruleli mozak, punjen svakakvim sra.njima..podlozan uticajima..to samo treba pobiti i olaksati im muke...lece se bezuspesno...pokusavaju jadni..ali ne pomaze tu..ni ceta muskaraca, ni harem zena..
ocajno...ne, naravno da nikad nije dosta...ali cega? zar sex nije nesto mnogo drugacije..slag na torti..izmedju dve osobe...ahhhhh pacenici..shoot yourself...mada bih ja takve mucila najstasnijim metodama..ili koji k. da se mlatim oko gnjida...samo jedna velika gasna komora..
 
Ma meni je u celoj prici lave sve ok, ali mi je jedna sitnica zasmetala... to snimanje. Mislim, jel ona znala da je snimaju i jel svrha tog snimanja samo bila da bi se frajeri dalje dicili... e pa to mi je stvarno BLJAK.

Nikad muskarci nece sazreti i zato vecina ni ne zasluzuje orgije!
 
cini mi se da provejava ton osude one cupi sto je bila sa cetvoricom, barem sa strane muskog dela publike.A da sam ja bio sa 4 ribe, onda bih bio frajer, a ne *****.Eh sta ti je pravda dvostrukog morala!
Moto-kros je nesto drugo, tu nije ok sa stanovista zdravog razuma, po mom misljenju, iz cisto higijenskih razloga.
 
sve je vec zauzeto:
Uf!
Naravno, sve zene pre udaje idu na jedan dobar gang bang. I muskarci naravno. Pre toga su se isto varali medjusobno, onako usput...
Onda kad zatrudni, ona vara njega, on vara nju.
Posle porodjaja, ne mogu vise da se gledaju pa svrljaju stalno. Onda razvod (opcionalno) pa u krug!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Brate,... nemam reci, ti si ovde napisao filozofiju braka!

Nemoj da mislis da te zezam, ozbiljan sam.
 
Nisam brat, nego sestra ako je to uopste bitno...

To sto sam napisala je mesavina besa ironije i cinizma i nisam se nikako nadala da je to istina. Ti iz Mordora imas drugaciji pogled na svet . Mozda realniji...
Ali izgleda da svet jeste takav: besan, ironican i nadasve cinican...
 
mshone:
cini mi se da provejava ton osude one cupi sto je bila sa cetvoricom, barem sa strane muskog dela publike.A da sam ja bio sa 4 ribe, onda bih bio frajer, a ne *****.Eh sta ti je pravda dvostrukog morala!
Moto-kros je nesto drugo, tu nije ok sa stanovista zdravog razuma, po mom misljenju, iz cisto higijenskih razloga.
Naravno da provejava ton osude i to, podrazumijeva se, samo jedne strane... Nikome, ocito, nije bilo ni na kraj pameti da se, ako vec osudjuje, pozabavi malo i drugom stranom...
Ili se nije usudio da to pomene, bojeci se da i sam ne bude osudjen, zbog takvog stava...
 

Back
Top