Utisak dana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nestalo struje... :x :evil:
Popiz*deo sam! :x :evil:
Rodbina me je smorila... :x :evil:
I sve je isgledalo kao neka komemoracija or somethin' samo sto se jelo i pilo...
U krajnjem slucaju: nisam se osecao prijatno na sopstvenom rodjendanu i to je dovoljno!

to ti je kad co'ek nema srece! :cry:
 
ej bre dushice... nemo' tako! :D to samo znachi da tje neki drugi dan biti savrsheno fenomenalan... nemoj se nervirash... ni da piydish, nema potrebe... pazi akd ti ja kazem... ja tju sutra leteti i bacitju ti jednu zvezdu, a ti hvataj, pa tje sve da bude u redu... :wink:
 
Xixixixi hvaaaaaaalaaaa bas si srce!!! :D :D :D
Podigla si mi raspolozenje! :D
Srecan put i lepo se provedi preko bare, bio sam i ja tamo, nadam se da ces se provesti upola dobro kao ja,ma i bolje nego ja! :wink:
 
Veceras su me u diskoteci pravo okupali..Ako nista, super sam se rashladila posto je prije toga znoj curio s mene... Bilo neko ludo drustvo, pa smo kao djecurlija svaki cas jurili u WC da punimo case i flase da se polivamo :lol:
Posle su mi i hlace i majica i kosa bili mokri, napolju sam se smrrzla, ,tj. otpali mi bubrezi zbog mokre majice, al bar sam iskulirala jednog zenskarosa, i razgovarala sa bivsim, i sredila mogucnost da bude i buduci(jesssssssss 8) )
 
Utisak meseca: Pariz! Lep, predivan grad, odusevljena sam! :D Ipak, ne bih zivela tamo :?. Ali cu se zato vrlo rado vratiti u ponovnu posetu kao turista :D
A sad u nove radne pobede. :?
 
posle Pariza, tema Bgd autobusa. Lik oko 25 godina gde je stigao tu se iscrtao, a na desnom malom prstu nokat na kome bi mu sve nadogradnje pozavidele! s tim sto je umesto french manikira, primenjen seoski manikir, dakle malo braon malo zeleno ispod. katastrofa!
 
Heheh, mi smo sinoc u grad ishli mini-busom, i tamo negdje na pola puta ulaze otac i sin, i otac sluchajno prikljeshti sinu prste vratima. Sin urla li urla, duhsu da ispusti, a otac ni da ga pogleda, nego mrtav-'ladan pita: ''Koliko?'' i placa karte... :lol:

Zashto li se ja uvijek smijem u takvim ne-bash-veselim situacijama... :roll:
Jedan drug mi uvijek na to kaze: ''Kako je tebi dobrooo...''
 
majcheki:
opet pantalone - imam 27 ujeda komaraca po telu i jako sam nervozna i :cry:

Ali dobro, to se dalo ignorisati s obzirom da su testovi prošli baš kako treba :wink:

Ti kao da si Zagorova kom$inica iz Darkwood mochvare. Gde nadje 27 komaraca?! Mene je sinoc ujelo 5-6 ili je to samo jedan koji se ba$ napalio.. majQ mu vampirsQ :)
 
cLick - OR - Die:
majcheki:
opet pantalone - imam 27 ujeda komaraca po telu i jako sam nervozna i :cry:

Ali dobro, to se dalo ignorisati s obzirom da su testovi prošli baš kako treba :wink:

Ti kao da si Zagorova kom$inica iz Darkwood mochvare. Gde nadje 27 komaraca?! Mene je sinoc ujelo 5-6 ili je to samo jedan koji se ba$ napalio.. majQ mu vampirsQ :)

Ma ne znam šta im je - izujedali su me za vikend. Nikog oko mene ni jedan jedini nije ujeo a mene 27.

Bila sam toliko besna i ljuta i svrbelo me je i joooj celu kuću sam prevrnula, sredila, oprala - nisam znala šta da radim.

Pitala sam ćaleta na kraju jel neko poludeo od ujeda komaraca a on se smejao kao blesav. Niko ne može da veruje :cry:

A znam da ih je 27 jer sam svaku crvenu fleku koja svrbi brisala alkoholom, od malog prsta na nozi (tu je najgroznije do iza uveta)

Jel znaš neku foru od koje prestaje da svrbi?
I zašto uopšte svrbi kad te ujede komarac bre?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top