Usvojena sramna rezolucija Evropskog parlamenta o Srbiji

Очекивано да ће бјелосвјетска олош, сједила у ЕП или не, подржати своје миљенике и антисрпски блок опозиције у Србији и да ће се укључити у ову постизборну гротеску. Са том сврхом је и ова резолуција, ако то додатно загади и тако загађен амбијент у Србији па и ако изазове неке немире и крвопролиће гратис те бјелосвјетске протуве биће задовољније.

Но избори су, колико год они вриштали, њиштали и рикали, ствар Србије, они нека брину бригу о изборима у својим земљама.А колико је јадан и слугерањски овај другорбијански блок опозиције, укључујући на жалост и ДСС и Милоша Јовановића који су за мене лично велико разочарење, говори чињеница да се нико од те дружине није усудио упутити макар честитку поводом рођендана Српске 9.јануара. Нико. Разумијем да се морају шлихтати и увлачити у **** својим менторима, али колико год налазуили мана владајућој дружини у Србији, ово су једноставно прејадни створови.
 
У документу се позива на независну међународну истрагу о неправилностима на изборима који су одржани 17. децембра 2023. у Србији.

Такође, у документу се наводи да би ЕУ могла да обустави финансирање Србији уколико власти у Београду не буду спремне да спроведу кључне изборне препоруке, или ако истрага покаже да су српске власти биле директно умешане у изборну крађу.

Резолуција Европског парламента није обавезујућа, али представља политичку поруку Београду.

t.me/istocni_front

Па чему то служи у ЕУ ако није обавезујуће.. Корупцион оне?!
 
Rezolucija je doneta zbog izbora, a RS i Rusija se uopšte ne pominju.
Jedino što nema veze je Vučić sa poštenim izborima.
Jeste a ovi odmah potezu ugrozeno pravoslavlje,Rusiju,.. mislim dal su normalni,medjutim isprani mozgovi decenijama ponavljanim narativima. I sam sebe sam uhvatio u steretipu o nekim zemljama,tako su me ucili u skoli. Npr. Amerikanci su zli kad ono narod ljubazan,cestit.Ili Bosanci dobrodusni...
 
Очекивано да ће бјелосвјетска олош, сједила у ЕП или не, подржати своје миљенике и антисрпски блок опозиције у Србији и да ће се укључити у ову постизборну гротеску. Са том сврхом је и ова резолуција, ако то додатно загади и тако загађен амбијент у Србији па и ако изазове неке немире и крвопролиће гратис те бјерлосвјетске протуве биће задовољније.

Но избори су, колико год они вриштали, њиштали и рикали, ствар Србије, они нека брину бригу о изборима у својим земљама.А колико је јадан и слугерањски овај другорбуијански блок опозиције, укључујући на жалост и ДСС и Милоша Јовановића који су за мене лично велико разочарење, говори чињеница да се нико од те дружине није усудио упутити макар честитку поводом рођендана Српске 9.јануара. Нико. Разумијем да се морају шлихтати и увлачити у **** својим менторима, али колико год налазуили мана владајућој дружини у Србији, ово су једноставно прејадни створови.
Тачно. Европа је у пламену сељачке буне, нека брину о томе а не о Србији и нашим изборима.
 
Samo bahato, baš kako oni to znaju ;)

Sad je prilika za opoziciju da predstavi alternativu građanima, da se manu onog cirkusa u skupštini i da pokažu ozbiljnost i poštovanje institucija. Očigledno je da je Vučić dobio žuti karton i verovatno ga puštaju niz vodu uskoro. Pa mislim, bilo je i vreme, za 12 godina je toliko štete napravljeno da je pitanje kako sad sve to vratiti u normalu.

Па једино да се појаве на демонстрацијама против ове резолуције. То им је једина прилика. (Озбиљно мислим)
 
Па једино да се појаве на демонстрацијама против ове резолуције. То им је једина прилика. (Озбиљно мислим)

Vidiš, to ti je dobra ideja. Treba organizovati jedan svesrbski napredni miting protiv tiranije međunarodne zajednice. Milion ljudi, 3 miliona sendviča i 10 hiljada autobusa. Da svet vidi silu.
 
Apsolutno razumem stavove opozicije i zahtev da se izvrši provera regularnosti izbora ali, ako se utvrde neregularnosti, organizuju novi izbori i opet pobedi aktuelna vlast, čime će onda da pravdaju sopstveni fjasko? Mnogi ljudi koje znam i koji su protiv aktuelne vlasti su komentarisali da jednostavno nemaju za koga da glasaju. One parole, glasaj za bilo koga, samo ne za njih (SNS) mi je tek neozbiljna. Šta time dobijamo, opet nekvalitetne i nekompetente vladare? Ali zaista je nešto jako trulo u državi našoj..Meni je zaista veći problem što moja zemlja nema kvalitetan mlad kadar koji bi se izdvojio i nešto promenio. Razlozi zašto je to tako su malo kompleksni, čini mi se.
 
Poslednja izmena:
Apsolutno razumem stavove opozicije i zahtev da se izvrši provera regularnosti izbora ali, ako se utvrde neregularnosti, organizuju novi izbori i opet pobedi aktuelna vlast, čime će onda da pravdaju sopstveni fjasko? Mnogi ljudi koje znam i koji su protiv aktuelne vlasti su komentarisali da jednostavno nemaju za koga da glasaju. One parole, glasaj za bilo koga, samo ne za njih (SNS) mi je tek neozbiljna. Šta time dobijamo, opet nekvalitetne i nekompetente vladare? Ali zaista je nešto jako trulo u državi našoj..
Mister Savršeni se verovatno nikada neće pojaviti. Kod nas i u većini država sveta ljudi glasaju na osnovu percepcije ko je manje loš. Apstinenata u Srbiji ima svega nešto malo preko milion ljudi.
 

Back
Top