Ustase u srbiji jaci od zakona

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
igycg:
Takodje pametnjakovicu,trebao bi znati da danas ni u samoj Hrvatskoj ne postoji nijedna ustaska organizacija...Ustase su ostvarile svoj cilj (Nezavisna drzava Hrvatska) i nema razloga vise da postoje!
Crveni ustaso,prodacu svoju kucu na vasem"primorju'Siptarima,pa cu pitati crveno-ustaski komsiluk sta ce posle a tako ce da urade i svi drugi iz Srbije,sako govana,pojesce vas za dorucak.
 
Sarge:
Crveni ustaso,prodacu svoju kucu na vasem"primorju'Siptarima,pa cu pitati crveno-ustaski komsiluk sta ce posle a tako ce da urade i svi drugi iz Srbije,sako govana,pojesce vas za dorucak.

То је трагедија, док се Хришћани кољу, Кина, Индија и муслимани напредују и економски и популационо. Пројекат 3000 који сам чуо од Дрецуна има да се оствари.
 
LIBERTY 3.1:
То је трагедија, док се Хришћани кољу, Кина, Индија и муслимани напредују и економски и популационо. Пројекат 3000 који сам чуо од Дрецуна има да се оствари.
ukoliko se azijati pre toga ne pokolju izmedju sebe...sto nije nimalo nemoguce...a prva zrtva ce biti rusija,koja samu sebe gura u konfrontaciju sa svojim prirodnim zapadnim partnerima,dok su istocnim regijama rusije vec zavladali azijati...
 
serb_pagan:
ukoliko se azijati pre toga ne pokolju izmedju sebe...sto nije nimalo nemoguce...a prva zrtva ce biti rusija,koja samu sebe gura u konfrontaciju sa svojim prirodnim zapadnim partnerima,dok su istocnim regijama rusije vec zavladali azijati...

Русија и ЕУ једно без другог не може. Економија их приморава да се удруже.
Русија се конфронтира искључиво са САД, о Немачкој, Француској Путин никад ништа лоше није рекао.
 
Sorab1:
Ако радикали су једини који хоће да ојачају војску и да не шиканирају србе, онда су сви срби радикали. Стормфронт сигурно нема симпатије за радикалне симпатије за цигане.
Znači, razlika između radikala i Stormfronta je u tome što prvi vole Rome, a drugi ne. Ima li još nešto?
 
Tema bas i nije na mestu.
Istina je da ustastvo postoji i da je cilj te genocidne, oloske ideologije ostvaren.
Zatvarajuci oci pred istinom se ne postize nista.
Sa ove tacke gledista vise bih voleo da radikali budu na vlasti nego BUDALE koje ne smeju da pomenu tako nesto i za koje je "Ustasa" uvreda na nacionalnoj osnovi za Hrvata, kao u slucaju Ivane Dulic-Markovic.
DSS je dobro postupio sto nije glasao protiv Zorana Krasica koji je inace najvredniji poslanik.
 
Dokle više da se politički neistomišljenici krste sa terminom ustaša...pa od kad su te bajne patriote uvele taj termin, to je tako svakodnevno, obično....izgubilo je na snazi i odvratnosti Pa kao da niko ovde ne zna šta su, ko su i šta su radile ustaše, pa su sad pod time i Dulićka i Svilanović i svi oni koji se ne dopadaju određenoj sorti likova iz javnog, političkog i forumskog miljea.
Tako nakaradno i prostački. Niti su svi Hrvati ustaše, niti su ustaše bile samo Hrvati.
 
Istina, ali politicari tu temu itekako izbegavaju osim radikala, razumem da postoje razlozi za tako nesto, ali time se cini nepravda prema srpskom narodu...
Ustase postoje i dan danas, a Hrvati su Ustase, pa Mesicu je posle onih izjava naglo skocio rejting...
Tacno je da ustase nisu bili samo Hrvati, ali nisu ni nacisti bili samo Nemci.
 
eremita:
То је толико јефтино што причаш да немам речи... такво непознавање фашизма је више него трагично. А она матора лопата Латинка стварно заслужује да је неко спали на ломачи као вештицу - и то због "мањка доказаЉ" у одбрани...... :lol:
ko u stara dobra hriscanska vremena
ne slaze se s maloumnikom - spalite je na lomachi
ili kamen oko vrata...
kako sme da se ne slaze s maloumnikom??? :twisted: :twisted: :twisted:
 
nesha taxista:
Pazi, ustašom možeš zvati samo onog ko i sam želi da ga tako zoveš. Isto važi i za četnike. A i jedni i drugi su ubedljiva manjina u svojim narodima.
Ne mogu da se slozim sa tobom- istorijski Hrvati su zeleli svoju drzavu, ali su smatrali da je njihov geografski polozaj nepovoljan i da su Srbi remetilacki, politicki faktor u samoj drzavi, verovali su da im je potrebna jedinstvena drzava, mrznja se akumulirala vremenom- postoje dokumenta, spisi, o svemu tome, mi jesmo gresili i vodili uzasnu politiku, ali ono sto su oni radili NIKADA NE SME BITI OPROSTENO NI ZABORAVLJENO.
U sustini nisu to bas normalni ljudi- to je ocigledno, SVAKI PUT KADA JE STVARANA HRVATSKA DRZAVA- TO JE BILO POGUBNO ZA SRPSKI NAROD.
MOZE SE CAK I RECI DA SU SVI HRVATI USTASE.
To ti je isto kao kad mafijas koji se obogati odjednom pocne da radi po zakonu, s tim sto neko drugi preuzme njegov posao. Bar ja to tako vidim.
 
nesha taxista:
Pazi, ustašom možeš zvati samo onog ko i sam želi da ga tako zoveš. Isto važi i za četnike. A i jedni i drugi su ubedljiva manjina u svojim narodima.
..pozdrav Nesiiiiiii!!!!!..kak si Care..??...u pravu si ...hvala bogu da se evolucija pobrinila da takvi organizmi sami odumiru....nemaju pogodnog tla za svoje razmnozavanje...a sto se vise pare medjusobno...sve veci degenerici..kuzis..priroda...
 
Cossack:
Ne mogu da se slozim sa tobom- istorijski Hrvati su zeleli svoju drzavu, ali su smatrali da je njihov geografski polozaj nepovoljan i da su Srbi remetilacki, politicki faktor u samoj drzavi, verovali su da im je potrebna jedinstvena drzava, mrznja se akumulirala vremenom- postoje dokumenta, spisi, o svemu tome, mi jesmo gresili i vodili uzasnu politiku, ali ono sto su oni radili NIKADA NE SME BITI OPROSTENO NI ZABORAVLJENO.
U sustini nisu to bas normalni ljudi- to je ocigledno, SVAKI PUT KADA JE STVARANA HRVATSKA DRZAVA- TO JE BILO POGUBNO ZA SRPSKI NAROD.
MOZE SE CAK I RECI DA SU SVI HRVATI USTASE.
To ti je isto kao kad mafijas koji se obogati odjednom pocne da radi po zakonu, s tim sto neko drugi preuzme njegov posao. Bar ja to tako vidim.
......kupi si nove naocale....ova ti dioptrija ne valja...lega ...grijesis u samom startu...
 
JEL? Bas me zanima u cemu gresim?
Kako je moguce da se tokom II sv> rata pobije, pokolje preko 1 000 000 Srba samo zbog toga sto su Srbi (ali ni prema Italijanima niste imali milosti)- kome su oni sta smetali?
Zasto je ustasko sveto trojstvo: trecinu Srba pobiti, trecinu pokrstiti, a trecinu proterati?
Sta je uzrok takvog maloumnog ludila i nemoj da mi pricas da nije tacno, da je u Jasenovcu stradalo 20 000 ili 100 000- PA VIDI SE KOLIKO HRVATI MRZE SRBE sada i ODAVNO.
Postoje istorijska dokumenta, pisma o zelji mnogih Hrvata, ucenih, cak akademika, pa i nekog hrvatskog bana cini mi se da iskorene Pravoslavni Srpski narod sa teritorije koju su smatrali svojom.
Objasni mi to molim te. Bas me zanima sta je uzrok tako necega. Sta ti mislis?
Sta je uzrok te ludosti i STRAVICNOG GENOCIDA?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top