uspon i pad

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
34.691
1669372485219.png


to je bila priča o uspehu kao u 1001 noći brza

transformacija iz debele u mršavu ili iz nelepe u praznik za oči

Dijeta bez šećera i brašna, imala je i odlične recepte, bila na TV-u, i sada? sve se vrati na početak Međutim, sada se bavi tarot kartama.

1669374093866.png

Weniger anzeigen


a sad je ovo, i sad je na udaru to jeste sama sebe izlaze omalozavanju, ismijavanju , vredjanju

sta mislite? Zasto je nekim osobama tesko priznati da su ukakali motku i da se sa javnosti povuku i bave se necim sasvim drugim?

meni je ovo mnogo tuzno :(



 
Nekako iz svega prosto izbija primitivizam,...eto na to sliči. Ne radi se uopšte o tome da ova devojka ili žena ima višak kilograma, već pomama za kojekavim trikovima i dijetama. Svako je danas na net-u, "life couch" i pala.udi o kojekavim notornim glupostima.
Doba dekadencije,...u kome nažalost živimo. Ništa produhovljeno!
Takvi danas " podučavaju "današnju omladinu.
 
Poslednja izmena:
Ljudima je generalno teško da priznaju svoju grešku.
Za ovu djevojku mislim da je našla način da zaradi a da se ne oznoji. Što grdji komentari to više priliva, da joj smeta odustala bi.
Ništa meni tu nije tužno. Sama gradi svoj život. Ljeba bez motike.

Pratim je na facebooku još od kako je bila debela ali normalna
Pripremala je tako razne recepte u to posle toga krenula sa tom ishranom brz šećera i brašna a valjda sve pocelo sa jednom knjigom koju je ona tad procitala

I najvatalo se tu veliki broj žena koji su krenuli sa tim programom i dosta je tu kilograma padalo u neka doba odpratim jer mi je na fejsu samo još to izlazilo

I skora negde vidim da su svi em vratili kilograme a prva i ona kao ajmo opet startovati i jutros vidim da je objavila taj snimak sa tarot kartama i mislim se bože koja tuga

Web stranicu nije pogasila i dalje nudi program za mršavljenje za 300 eura

Nevjerovatno
 
Pratim je na facebooku još od kako je bila debela ali normalna
Pripremala je tako razne recepte u to posle toga krenula sa tom ishranom brz šećera i brašna a valjda sve pocelo sa jednom knjigom koju je ona tad procitala

I najvatalo se tu veliki broj žena koji su krenuli sa tim programom i dosta je tu kilograma padalo u neka doba odpratim jer mi je na fejsu samo još to izlazilo

I skora negde vidim da su svi em vratili kilograme a prva i ona kao ajmo opet startovati i jutros vidim da je objavila taj snimak sa tarot kartama i mislim se bože koja tuga

Web stranicu nije pogasila i dalje nudi program za mršavljenje za 300 eura

Nevjerovatno
Svoje kilograme je iskoristila da skupi pratioce, a sad pokušava da im uzme pare na gatanje.
 
Nisam otvarala klipove, videla sam sliku.
Znam ženu iz medija, mislim da je Milica Mihajlović.
Znam da je bila jako krupna, bila na UN dijeti, oslabila dosta ali se i osilila.
Kada je dovela liniju u red, tražila je uplatu, ne mali iznos, za savete i navodne kurseve.
Iznenadila sam se kada sam videla da je vratila kilograme i promenila zanimanje.
 
Pa vidiš po YouTube videu da jeste

Sve njene koji su smrsali takodje opet krofnice, vratili izgubljeno sa +

🤷🏻‍♀️
dokaz da kad ti je samopouzdanje NULA i nemas dugogodisnji cilj
instant resenje unutrasnjeg nemira nije trajno odrziv.
Ja i da sam kao Apolon, sto mogu da izvedem za npr 9 meseci realno
opet bih bio ista budala.
Samo bi me proganjale raznorazne :D
 

Back
Top