uslovi

Sto? Sto me nisu primili na hiljadu kastinga na kojima sam bila za razne poslove i kvizove? O tome samo seljaci razmisljaju koji nikad nisu bili ni na jednom kastingu.Svugde im treba 10 a javi se 1000, eto zato me nisu primili. Seljaka Boze.
Auu, devojčice, kakve su ovo teške reči ... ? :lol:
Ja sam te pitala nešto iz čega se nazirao kompliment. I na kraju ga ja dobijem ... sa sve etiketom seljančice. :D

Opusti se.
 
Auu, devojčice, kakve su ovo teške reči ... ? :lol:
Ja sam te pitala nešto iz čega se nazirao kompliment. I na kraju ga ja dobijem ... sa sve etiketom seljančice. :D

Opusti se.

Mislis onako kao Zorica iz Velikog brata da se opustim, da budem mrtva i nepokretna kao da me je pregazio tramvaj, tako da se opustim? :D
 
Sto? Sto me nisu primili na hiljadu kastinga na kojima sam bila za razne poslove i kvizove? O tome samo seljaci razmisljaju koji nikad nisu bili ni na jednom kastingu.Svugde im treba 10 a javi se 1000, eto zato me nisu primili. Seljaka Boze.

naprotiv, o tome ne odlucuju seljaci i cobani vec ljudi koji traze tacno odredjenu grupu ljudi...
 
Ako tako nalaziš za shodno. :D

Vidim da imate lepa poređenja za ex (i sadašnje) učesnike VB-a. Kao betonska ploča, kao pregažena tramvajem ...
8-)
 
Jeste betonska ploca interesantna, ima unutra jedna mreza od armature, koja nije toliko jednostavno sastavljena kao sto izgleda, a ni betonska ploca nije toliko jednostavno sastavljena koliko izgleda.
 
Jeste betonska ploca interesantna, ima unutra jedna mreza od armature, koja nije toliko jednostavno sastavljena kao sto izgleda, a ni betonska ploca nije toliko jednostavno sastavljena koliko izgleda.

to je armirani beton, koji je glup k'o asfalt....jeste zanimljiviji od obicnog betona, ali je ipak glup i tvrdoglav....

i vrlo je jednostavna, jednostavnija nego sto izgleda....
 
to je armirani beton, koji je glup k'o asfalt....jeste zanimljiviji od obicnog betona, ali je ipak glup i tvrdoglav....

i vrlo je jednostavna, jednostavnija nego sto izgleda....

To je sve relativno. Stvar ukusa. Meni se svidelo kad sam letos videla kako se asfalt topi od sunca, tako da je meni sad gotivniji asfalt od betona i jednog i drugog, armiranog i obicnog.
 
Topmodelsica je u pravu :lol: za ono sa armaturama i sl.

Ali ... taj VB se sada blago rečeno ne može gledati. Kad je bio prethodni, VIP, bar si gledao papuče za 300 evrića i pokoje lepo muško telo (... ne mislim na bosanca :roll:) , a ovo ... :-?
 
Topmodelsica je u pravu :lol: za ono sa armaturama i sl.

Ali ... taj VB se sada blago rečeno ne može gledati. Kad je bio prethodni, VIP, bar si gledao papuče za 300 evrića i pokoje lepo muško telo (... ne mislim na bosanca :roll:) , a ovo ... :-?

ja se pitam zasto gledam ovaj....svaki put kad gledam....
al sam provalio da cesto gledam da bi me iznervirao miki :):) tj da vidim sta da somina ima da kaze......
i da, ponekad me je sramota da priznam da gledam to sranje,....ali tako je.....
 
Ja sam gledala prethodne serijale. Ovaj, sve zajedno nisam gledala 5 minuta jer se ne da gledati.

Ti Oberu treba da ideš na terapiju za kontrolu besa (prema Mikiju), kao ono što je praktikovala Naomi Kempbel :wink: :lol:
 
a Miki se ne kruni, on je sve jaci, polako napreduje od seljaka, preko asfalta, do urbanog seljaka.

E!
upravo to!
mislim da je on klasican primer nekoga ko je dosao u veliki grad iz neke selendare, pa jos bio na radiju, i na tv, i pomislio da je povukao boga za muda...to su oni seljaci koje ne podnosim i koje bi proterao do Sibira.....

Elle:
Ti Oberu treba da ideš na terapiju za kontrolu besa (prema Mikiju),
pa sad....ici cu.... :D:D
 
jbt, tek sad vidim da sam presao 16 000 postova i to za 83 posta.....
ajd, koja ce od vas dve na pivo samnom, mislim da je vreme da smanjim boravak na krstarici :):)
 

Back
Top