USB port (USB device is not recognized).

laf u crcu

Obećava
Poruka
51
Pomazite!:!:
-AMD Barton 2600+
-RAM DDR400 512MB
-RADEON 9600XT
-PIONEER 112D
-WD 80GB
-Modem 56K
-LEADTEK TVcard
-DTK 500W

-Imam plocu GIGABYTE GA-7N400s
Sta god da prikacim na USB pise "USB device is not recognized" a drajveri nisu u pitanju,svasta sam probao sto se tice softwera,ranije se USB sta god da prikacim cas se iskljuci pa ponovo ukljuci dok nije totalno stao.
Sad kad ukljucim neki uredjaj ne prepoznaje i u device manageru pise kao nepoznati device.
Opet navodim da sam sve moguce uradio sto se tice softwera!
Sta da radim,a pare za nov komp bas mi se i ne daju samo zbog toga? :?:
 
Pa ako ima XP kako da ih reinstalira kad se nalaze u samom OS-u :confused:
????

Isto kako ih i instalira, tj bar bi trebao da instalira USB patch, ne znam jesam li se dobro odrazio pa me nisi shvatio?



Ne znam kako misliš dođu u samom OS, ja sam jedno vreme imao 3 kompa i instalacijom VIAUSB patch-a (koji mi je na disku sa drajverima od kompa) mi se nikada nije dogodio problem sa USB-om, osim kada sam priključivao sa "trane" dodatna dva USB porta, pa mi je neko već pomogao sa šablonom kačenja pinova, ti ili dr_bora ne sećam se....
 
????

Isto kako ih i instalira, tj bar bi trebao da instalira USB patch, ne znam jesam li se dobro odrazio pa me nisi shvatio?



Ne znam kako misliš dođu u samom OS, ja sam jedno vreme imao 3 kompa i instalacijom VIAUSB patch-a (koji mi je na disku sa drajverima od kompa) mi se nikada nije dogodio problem sa USB-om, osim kada sam priključivao sa "trane" dodatna dva USB porta, pa mi je neko već pomogao sa šablonom kačenja pinova, ti ili dr_bora ne sećam se....

To sam i ja cuo da ima neka fora sa pinovim na ploci,kako to da izvedem? :confused:
 

Back
Top