us5

katy

Domaćin
Banovan
Poruka
4.765
Sve mi je jasno, samo ne razumem zasto ih vecito porede sa tokio hotelovcima, kada im slepi misevi iz US? nisu ni do kolena.Mislim, necu sad da ih prozivam, ali gde se oni trpaju kad im je mesto u dusevnoj bolnici.?
 
Svima njima je mesto u "Lazi", i tim tokio hotelima i tim us5.....
Ne vidim cemu otvaranje nove teme samo da bi se raspravljalo koja je najbolja ludara u koju treba poslati gorenavedene likove.........
 
Stvarno, pogrešila si forum. Trebalo je temu da otvoriš na nekom forumu:zdravlje, medicina, ...ludare,....:)
Šta kažeš za ludaru u Kovinu?:)
Otkud znaš imena tim "gorenavedenim likovima", svima redom? Slušaš to, priznaj!!!!! :)
 
ko bre slican sa kim......
us 5 nov bend sa ocajnim kao pop pesmama,pevaju ocajjjjjjjjjjjjjjjjjj,ma fuj
tokio,mali nalozeni tranvestiti.....
jedina slicnost im je sto su oba benda nalozena i misle da ce nesto uspeti
 
Lucky girl:
ko bre slican sa kim......
us 5 nov bend sa ocajnim kao pop pesmama,pevaju ocajjjjjjjjjjjjjjjjjj,ma fuj
tokio,mali nalozeni tranvestiti.....
jedina slicnost im je sto su oba benda nalozena i misle da ce nesto uspeti
Ziva istina.... prvi put da se ja slazhem s tobom :lol:
 
boze kad sam videla na vivi onaj neki spot kad su kao neki mrtvaci.....jao boze,kao kopiraju majkl dzeksonov spot....jadni.....a boze sto pevaju.....hehehe....
 
katy:
Sve mi je jasno, samo ne razumem zasto ih vecito porede sa tokio hotelovcima, kada im slepi misevi iz US? nisu ni do kolena.Mislim, necu sad da ih prozivam, ali gde se oni trpaju kad im je mesto u dusevnoj bolnici.?
Porede ih(nazalost) zato sto su skoro u isto vreme postali popularni.I postoje uglavnom devojke koje vole th, one koje vole us5 i one koje vole oba.A ima i onih koje vole nesto trece...
 
Lil_hel92
Upravu si da ih svi porede zato sto su postali polularni u isto vreme,al se oni(clanovi grupe TH i US5) mrze i nebi bas voleli ih poredimo jedni sa drugima.
Meni su oba benda dobra tako da necu vise nista da pisem... :)
P.S.Svako ima svoje misljenje.
 

Back
Top