Upoznala sam se sa Bogom

pa shta ja znam...rodila sam se mrtva,to je bilo prvo,
pa sam bila bolesna posle jako pa su rekli mojima da mi je preostalo jako malo vremena,samo neka mi daju ime bar da imam { kad umrem da ne budem bezimena }
pa treci put kad su me operisali,tj isla sam na operaciju za jednu stvar pa su otkrili josh neshto
nekad me je toliko bolelo da nisam mogla ni da plachem,samo sam cutala u svojoj kolevci i to im je bio znak da me neshto boli opet, pa da me vode kod doktora
onda je bilo kad nisam mogla da dishem,pa sam bila u bolnici,i u bolnici nisu imali to shto je meni trebalo pa bih i onda umrla,da nisu preko veze neshto sredili da mi nabave

i tako

:eek: ja bi tebi ceo zivot sve prastao :(
 
shto?

don't be sad :mazi:

znash kako sam ja to koristila poslez:mrgreen:
kad neshto uradim,pa me oni nikad ne tuku kao malu,jer sam ''slabashna '' bila z:mrgreen:
pa uvek jadan brat dobije batine za mene,za sve shto uradim,a ja sam bila ona koja se ne dira :lol:

eeee
kod mene sam ja bio taj brat koji uvek dobije batine z:((
al neka, sad mi je dada postala bankar pa cu to sve da naplatim :P

:lol:

Donekle te razumem Raisa, sam sam kao dete visio po bolnicama zbog raznih komplikacija, lomova, bruha, štitne žlezde ; do 7-me godine života, često sam bio po bolnicama

eeee
a ja dva dana posle operacije kolena dobijem batine :hahaha:
zapalio sam caletu prikolicu :rotf: a zbog gipsa nisam pobegao na vreme :hahaha:
 

Back
Top