Upoznala sam nekog sa foruma, sasvim neplanirano

Da li biste primili "forumskog putnika " ?


  • Ukupno glasova
    13
Ako skačeš tako s teme na temu, nikom ne nedostaješ. Kafana je mesto gde se rado vratiš i gde te "znaju". Ima li ti ovo smisla? 🤔
Ozbiljno.
I smanji one ironic zelene reakcije
Ovo sam pisala @4thman članu koji nije loš uopšte btw Pogledajte prilog 1483453
Ima
Kao i ironija života. Rodiš se da bi umro.
Ti živiš na forumu. Meni je igra.
Ja valjda još uvek ne.
Iako ako pogledam statistiku ekrana ah...joj...bolje mi da ćutim...

Ti bi da igram ovo ispod?
Haha...
Nažalost igram. Pored toga i radim na krstarici, pravoj, oko 8-9 sati...

Što te nervira zelenko?
Ja pitah @Admin Sredoje da dodaju još emocija/reputacija...
 

Prilozi

  • Screenshot_20240113_232426.jpg
    Screenshot_20240113_232426.jpg
    88,5 KB · Pregleda: 5
Možda na kraju kažem ko je,mada nije to najznačajnije, ali me interesuje da li biste vi kada čujete da je neko na proputovanju-zvali nju ili njega ili više njih ako su skupa da svrate kod vas ?
Pod kojim uslovima?
Šta bi za taj poziv bile eventualne prepreke?
Ne u vecini slucajeva,nego uvek.
 
Očigledno ga ni ne tražim.

Već da pročitam, napunim puškomitraljez u glavi, i posle ispucam po koji projektil iz javelina na prstić nesagorive vatre...
A čemu?
Ali zalutam.
Po meni samo inbox može donekle ostvariti ličniji odnos.
To ti je klizav teren, tu zezneš i imaš mahanje do kraja. To bi bio sprint.
Kafane su samo otvorenije i opuštenije od prepisivanja na temama koje su vođene duhom kafane...
Kafane su na duge staze, ali su pune važnih informacija o nekom, tu mislim da vidiš ko ti prija
Moja kafana bi brzo propala.
Ne bi.
 
... ali me interesuje da li biste vi kada čujete da je neko na proputovanju-zvali nju ili njega ili više njih ako su skupa da svrate kod vas ?
Pa neće taj neko da se useljava kod nas (ako svrati), a ako je na proputovanju dovoljno je i viđenje u nekom kafiću, ručku, nikakva frka. ( Ti bar ne treba posebno da se lickaš, ko bombonica si. Samo nabaciš osmeh , i restoran , napred, bez problema.)
Pod kojim uslovima?
Ako mora pod uslovima, ih , za to sam talenat, al nema tu šta da se uslovljava, ako nema vaške, može u kuću.
A jedino na rastanku , ako je bilo ok, može se dogovoriti kao uslov, " kad ja prolazim kroz tvoje mesto, vidimo se opet"
Šta bi za taj poziv bile eventualne prepreke?
Ako napišem da je prepreka ako je član/ica SNSa neće ni biti susreta sigurno :hahaha1:
O, bouže, šta pričam :roll:
 
Pa neće taj neko da se useljava kod nas (ako svrati), a ako je na proputovanju dovoljno je i viđenje u nekom kafiću, ručku, nikakva frka.
A šta ako mora, da odmori tj zaspi malo sat, dva
Ako mora pod uslovima, ih , za to sam talenat, al nema tu šta da se uslovljava, ako nema vaške, može u kuću.
Hahaha kraljice ❤️
A jedino na rastanku , ako je bilo ok, može se dogovoriti kao uslov, " kad ja prolazim kroz tvoje mesto, vidimo se opet"
E ti, to bi bilo ono pravo 👍
Ako napišem da je prepreka ako je član/ica SNSa neće ni biti susreta sigurno :hahaha1:
O, bouže, šta pričam :roll:
:D
 
Možda na kraju kažem ko je,mada nije to najznačajnije, ali me interesuje da li biste vi kada čujete da je neko na proputovanju-zvali nju ili njega ili više njih ako su skupa da svrate kod vas ?
Pod kojim uslovima?
Šta bi za taj poziv bile eventualne prepreke?
Хејл Денетор, сон оф Ехтелион! Желиш ли експлицитне детаље? :lol:
 
Да пређем на ћирилицу можда ме озбиљно схвате.
Писао сам озбиљно на ову тему пре.
Иако немам услова да угостим било кога...
ако некога пут нанесе у Бањалуку, а коректно се дружимо овде...
може да ме контактира...и кафа има да падне за слободу...
има 650 кафића и ресторана на територији града...
Наћи ће се нешто пристојно да се седне и размени која паметна реченица.
 
Да пређем на ћирилицу можда ме озбиљно схвате.
Писао сам озбиљно на ову тему пре.
Иако немам услова да угостим било кога...
ако некога пут нанесе у Бањалуку, а коректно се дружимо овде...
може да ме контактира...и кафа има да падне за слободу...
има 650 кафића и ресторана на територији града...
Наћи ће се нешто пристојно да се седне и размени која паметна реченица.
Ja to planiram,na leto (šab me gabri - samo banem)
 
Hm, možda nisam razumeo pitanje, ali evo... Ako bih naleteo na nekoga sa foruma ko je npr. ostavio sliku ovde, pa ga prepoznam, da li bih mu prišao?
Pa ne znam. Vrlo rado, voleo bih, čisto da se javim, u fazonu "zamisli, kako je mali svet, eto mi se i videsmo uživo..." i možda razmenkm koju reč. Ali razumem da je ovde jedan, a u stvarnosti drugi život, pa zbog toga je miguće da se ne bih javio.
 
Hm, možda nisam razumeo pitanje, ali evo... Ako bih naleteo na nekoga sa foruma ko je npr. ostavio sliku ovde, pa ga prepoznam, da li bih mu prišao?
Pa ne znam. Vrlo rado, voleo bih, čisto da se javim, u fazonu "zamisli, kako je mali svet, eto mi se i videsmo uživo..." i možda razmenkm koju reč. Ali razumem da je ovde jedan, a u stvarnosti drugi život, pa zbog toga je miguće da se ne bih javio.
U svakom slucaju bila bi vam cast da me upoznate
 
Pravilo svakog upoznavanja je da bi trebalo da bude na javnom mestu.

Forum je javno mesto ali nemaš isti okvir kao uz čaj ili kaficu...

Ali zavisi i od tebe. I od ostvarenog kontakta putem mreža ...

Ja se ne bojim stranaca.
Ugostih potpune strance par puta...
A srećem više stranaca nego znanaca...
Ti ljudi koji sa svima mogu instant i kojima je kuca uvek puna su mi oduvek bili super
 

Back
Top