Upoznala sam nekog sa foruma, sasvim neplanirano

Da li biste primili "forumskog putnika " ?


  • Ukupno glasova
    13
Bih
Prepreke eventualno ako je neko od onih forumaša koje ne volim
Prepreke u smislu tehničke, organizacione, a ako nekog ne voliš to se i negde podrazumeva, mada veruj mi i to može da te iznenadi itekako.
Za čoveka koji se čini ono šta znam - brzog jezika ili sl od kolege našeg saznah iz 1.ruke da je super čovek. Takođe na temi i u pp drugačije piše - stil neprepoznatljiv.
Neko može da se krije iza tog, ko zna koji su mu razlozi, neko voli da je drugi lik na forumu, da se odmori od sebe.. Znaš kao odušak.
 
Poslednja izmena:
Ja bih primio @
Prepreke u smislu tehničke, organizacione, a ako nekog ne voliš to se i negde podrazumeva, mada veruj mi i to može da te iznenadi itekako.
Za čoveka koji se čini ono šta znam - brzog jezika ili sl od kolege našeg saznah iz 1.ruke da je super čovek. Takođe na temi i u pp drugačije piše - stil neprepiznatljiv.
Neko može da se krije iza tog, ko zna koji su mu razlozi, neko voli da je drugi lik na forumu, da se odmori od sebe.. Znaš kao odušak.
Upravo to!!Evo recimo ja sam mnogo više krindz uživo nego ovdje
 
Постоје људи које бих радо упознао.
Неке већ јесам.
Сви које сам упознао су били баш онакви какви су на форуму.
Супер људи, опуштени и забавни.
То, наравно, не значи ништа, јер 100 људи, 100 ћуди.
Препрека за упознавање? Може само слободно време, којег немам кад ја хоћу...
и необичне смене на послу...
 
Iz mog iskustva kad su gosti u pitanju obično to bude baš u vreme kad ti nije najzgodnije, po nekom marfijevom zakonu, ali jako je bilo lepo što sam nekako pomogla ne samo pomogla nego eto našla se tu i nije da mi nije bila frka. Pre svega letela sam da kupim ovo, ono, a sve to nije bilo važno.
Uvek ima kafe u kući i vode i šta znam-hleba i sira- figurativno kažem.
 
Možda na kraju kažem ko je,mada nije to najznačajnije, ali me interesuje da li biste vi kada čujete da je neko na proputovanju-zvali nju ili njega ili više njih ako su skupa da svrate kod vas ?
Pod kojim uslovima?
Šta bi za taj poziv bile eventualne prepreke?
Upoznao se sa trojicom ljudi odavde. Slučajno ali eto.
 
Iz mog iskustva kad su gosti u pitanju obično to bude baš u vreme kad ti nije najzgodnije, po nekom marfijevom zakonu, ali jako je bilo lepo što sam nekako pomogla ne samo pomogla nego eto našla se tu i nije da mi nije bila frka. Pre svega letela sam da kupim ovo, ono, a sve to nije bilo važno.
Uvek ima kafe u kući i vode i šta znam-hleba i sira- figurativno kažem.
To je ok, ako nekome zatreba pomoc.
 
Šta sad to znači, šefe, što miniraš ostale znamo da si ti rado viđen gost, ne hvali se nije lepo.
e draga moja ti ne znas sta su formska okupljanja?
pola ljudi ovde zna pola ljudi licno.
sad tu i tamo uvek ima onih usamljenih ali svako ko zeli se i uzivo upoznao sa nekim
 
Ако смем да кажем...
једна форумашица је једном одвојила своје време за мене...
кад сам био послом у граду где живи.
Ето.
Свака јој част.
Znam, to sam čula i ljubomorna sam malo što nisam išla ja.
Imao si dobro iskustvo znači?
 

Back
Top