UPOMOC!!!

forgotten vampire

Primećen član
Poruka
558
Da li bi neko bio ljubazan da mi kaze da li je u redu to sto se u moju sestru zaljubio decko koji ima 21 god., a ona 15???? Uz to se i ona u njega zaljubila. Nemam ja nista protiv toga, ali ima nasa najstarija sestra. Sa pravom. I ona ima 21 god. i drugacije razmislja. Pa, sta ja da kazem mladjoj sestri? -slobodno, pusti druge-
ili
-nemoj da ti padne na pamet nesto s njim-
Uzgred, zna se da taj decko sa toliko godina ima odredjene sexualne potrebe, a moja seka je jos dete... mislim, od nje to ne moze da dobije..... nem pojma sta da joj kazem.............
 
Ne znam koliko ti imash godina. Ali sigurno da su se i tvojoj sestri svidjali momci od 20 ak godina kada je imala 15-16. Po mom misljenju to nije neka razlika, isao sam u zensku skolu i naslusao sam se svakakvih prica,cak je i jedna od mojih drugarica sa 16 imala "decka" ako tako moze i da se nazove, od 35 godina. Mislim da je najbitnije da ti ,tj. vi (porodica) upoznate tog decka i da sami zakljucite kakav je kao osoba. Ono shto se brani josh je sladje,protiv ljubavi se ne moze ( sam sebi zvucim pateticno ali tako je).
POZ
 
Da li bi neko bio ljubazan da mi kaze da li je u redu to sto se u moju sestru zaljubio decko koji ima 21 god., a ona 15???? Uz to se i ona u njega zaljubila. Nemam ja nista protiv toga, ali ima nasa najstarija sestra. Sa pravom. I ona ima 21 god. i drugacije razmislja. Pa, sta ja da kazem mladjoj sestri? -slobodno, pusti druge-
ili
-nemoj da ti padne na pamet nesto s njim-
Uzgred, zna se da taj decko sa toliko godina ima odredjene sexualne potrebe, a moja seka je jos dete... mislim, od nje to ne moze da dobije..... nem pojma sta da joj kazem.............

Srednja sestro.. najbolje ti nama po$alji sliku mladje sestre i njenog izabranika. U posedu sam specijalnog programa koji odredjuje mogucnost i buducnost veze na osnovu samo dve fotografije. U medjuvremenu daj sestri da prochita vazhnije teme sa Krstarice i tako stekne neophodna sexualna znanja (pod uslovom da je nevina).
 
Da li bi neko bio ljubazan da mi kaze da li je u redu to sto se u moju sestru zaljubio decko koji ima 21 god., a ona 15????

Mene su bash u tim, 15-tim, primecivali momci od 18 + .. i imala sam kao neke frajere, al` u moje vreme nije bilo sexa u tom uzrastu tako da je bilo svejedno da li se shetam sa nekim od 15, ili 20 godina.
 
pa i ja bih rekla da je to kljucno...jer se sto po znanjima,sto po stavovima,ma po svemu ljudi od 15 i 21 veoma razlikuju :? tako da mi nije bas jasan taj deo za zaljubljivanjem :neutral:
sise definitivno,mozda i dupe :)
 
Da li bi neko bio ljubazan da mi kaze da li je u redu to sto se u moju sestru zaljubio decko koji ima 21 god., a ona 15???? Uz to se i ona u njega zaljubila. Nemam ja nista protiv toga, ali ima nasa najstarija sestra. Sa pravom. I ona ima 21 god. i drugacije razmislja. Pa, sta ja da kazem mladjoj sestri? -slobodno, pusti druge-
ili
-nemoj da ti padne na pamet nesto s njim-
Uzgred, zna se da taj decko sa toliko godina ima odredjene sexualne potrebe, a moja seka je jos dete... mislim, od nje to ne moze da dobije..... nem pojma sta da joj kazem.............
Moja sestričina ima 16 godina i zabavlja se sa dečkom koji ima 23, eto, slična situacija.
I dečko je vrlo brižan, i pažljiv, ma znaš kako, meni je ovo i bolja varijanta nego da se zabavlja sa nekim klincem debilom. :-)
 
pa i ja bih rekla da je to kljucno...jer se sto po znanjima,sto po stavovima,ma po svemu ljudi od 15 i 21 veoma razlikuju :? tako da mi nije bas jasan taj deo za zaljubljivanjem :neutral:
sise definitivno,mozda i dupe :)

A onda je to sve ok. Pa kako se neko moze i zaljubit u zenu osim ako nema dobru guzu ili sise.
Ko jos voli druge zenske osobine kao sto su cangrljanje i zvocanje.:lol:
 

Back
Top