Quantcast

UPOMOC!!!

forgotten vampire

Primećen član
Poruka
559
Da li bi neko bio ljubazan da mi kaze da li je u redu to sto se u moju sestru zaljubio decko koji ima 21 god., a ona 15???? Uz to se i ona u njega zaljubila. Nemam ja nista protiv toga, ali ima nasa najstarija sestra. Sa pravom. I ona ima 21 god. i drugacije razmislja. Pa, sta ja da kazem mladjoj sestri? -slobodno, pusti druge-
ili
-nemoj da ti padne na pamet nesto s njim-
Uzgred, zna se da taj decko sa toliko godina ima odredjene sexualne potrebe, a moja seka je jos dete... mislim, od nje to ne moze da dobije..... nem pojma sta da joj kazem.............

bravo86

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
383
Ne znam koliko ti imash godina. Ali sigurno da su se i tvojoj sestri svidjali momci od 20 ak godina kada je imala 15-16. Po mom misljenju to nije neka razlika, isao sam u zensku skolu i naslusao sam se svakakvih prica,cak je i jedna od mojih drugarica sa 16 imala "decka" ako tako moze i da se nazove, od 35 godina. Mislim da je najbitnije da ti ,tj. vi (porodica) upoznate tog decka i da sami zakljucite kakav je kao osoba. Ono shto se brani josh je sladje,protiv ljubavi se ne moze ( sam sebi zvucim pateticno ali tako je).
POZ

Poruka
7.034
Da li bi neko bio ljubazan da mi kaze da li je u redu to sto se u moju sestru zaljubio decko koji ima 21 god., a ona 15???? Uz to se i ona u njega zaljubila. Nemam ja nista protiv toga, ali ima nasa najstarija sestra. Sa pravom. I ona ima 21 god. i drugacije razmislja. Pa, sta ja da kazem mladjoj sestri? -slobodno, pusti druge-
ili
Uzgred, zna se da taj decko sa toliko godina ima odredjene sexualne potrebe, a moja seka je jos dete... mislim, od nje to ne moze da dobije..... nem pojma sta da joj kazem.............
Srednja sestro.. najbolje ti nama po$alji sliku mladje sestre i njenog izabranika. U posedu sam specijalnog programa koji odredjuje mogucnost i buducnost veze na osnovu samo dve fotografije. U medjuvremenu daj sestri da prochita vazhnije teme sa Krstarice i tako stekne neophodna sexualna znanja (pod uslovom da je nevina).

Poruka
4.603
Da li bi neko bio ljubazan da mi kaze da li je u redu to sto se u moju sestru zaljubio decko koji ima 21 god., a ona 15????
Mene su bash u tim, 15-tim, primecivali momci od 18 + .. i imala sam kao neke frajere, al` u moje vreme nije bilo sexa u tom uzrastu tako da je bilo svejedno da li se shetam sa nekim od 15, ili 20 godina.

Banshee

Buduća legenda
Poruka
25.614
pa i ja bih rekla da je to kljucno...jer se sto po znanjima,sto po stavovima,ma po svemu ljudi od 15 i 21 veoma razlikuju :? tako da mi nije bas jasan taj deo za zaljubljivanjem :neutral:
sise definitivno,mozda i dupe :)

zelenooka

Domaćin
Poruka
3.948
ili
Moja sestričina ima 16 godina i zabavlja se sa dečkom koji ima 23, eto, slična situacija.
I dečko je vrlo brižan, i pažljiv, ma znaš kako, meni je ovo i bolja varijanta nego da se zabavlja sa nekim klincem debilom. :-)

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.713
pa i ja bih rekla da je to kljucno...jer se sto po znanjima,sto po stavovima,ma po svemu ljudi od 15 i 21 veoma razlikuju :? tako da mi nije bas jasan taj deo za zaljubljivanjem :neutral:
sise definitivno,mozda i dupe :)
A onda je to sve ok. Pa kako se neko moze i zaljubit u zenu osim ako nema dobru guzu ili sise.
Ko jos voli druge zenske osobine kao sto su cangrljanje i zvocanje.:lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.