UN usvojile rezoluciju da Savet bezbednosti ponovo razmotri i podrži članstvo Palestine

Jevrejski ambasador u UN doziveo nervni slom nakon prijema Palestine u Ujedinjene Nacije

узвраћа им се њиховим начином - оружјем!
у следећем је ''кључ'' свега :

SAD su stavile veto na rezoluciju Saveta bezbednosti 18. aprila koja bi utrla put punom članstvu Palestine u UN, čemu Palestinci dugo teže, a Izrael nastoji da spreči.

Подсетимо се да је резолуцију о сребреници 2015те предложила енглеска у савету безбедности УН - али је Русија ставила вето на ту резолуцију и то није прошло. Сада су кренули опет са резолуцијом али прескачући савет безбедности УН и потурајући је на скупштину УН ... Где лобирају и уцењују пртискају...


Тиме су отворили пандорину кутију.

видимо да је уса ставила вето на ову резолуцију у савету безбедности као некада русија на резолуцију о сребреници.
ок. како уса и енглеска сада на други начин преко немачке и руанде протурају резолуцију преко скупштине УН на исти начин им се као бумеранг из пандорине кутије у скупштину УН враћа резолуција о Палестини :mrgreen:

Ако ако, сами сте то тражили па сте и добили.

И шта сад кажу господа @Sizif @Dе Sisti ?

Оно са сребреницом је ок а ово са палестином није ок јел ''господо'' ? :mazi::mrgreen:

Ово је тек почетак пандорине кутије, реѕолуција преко скупштине ун ...палестина за почетак, па јасеновац и геноцид у нацистичкој творевини ндх ...
па јермени...

лицемерство уса и енглеске се обија о главу, само полако ...
 
Predsednik Bugarske Rumen Radev na drzavnoj poseti Palestini
Bravo za Bugarskog predsednika .

Palestina u UN!

hrvati sa krste u nokdaunu

rezolucija o srebrenici preko skupstine UN im se vraca ko bumerang.

samo polako gospodo...


tek ce se cesete pogotovo ovi iz hrvatske.
 
Ceprkao sam ja

Ima tamo nekih Jevrejskih Hramova starih par hiljada godina

Nema Saudijskih nijedan


Ima i srpskih starih stotinama godina a siptarski nijedan. Pa vi AmeriKENJCI opet vam to nije smetalo da napadnete nasu zemlju , da nas bombardujete, okupirate, i proterate nas srpski narod sa nase vekovne teritorije.
 

недопустиво понасанје ционистицких војника. прекорачење овлашћења, дрипачко и улично понашање војника, спровођење силе и малтретирање цивила који их ничим не нападају.

ово је ужас шта проживљавају цивили од ционистичких силеџија - војника.
 

ово се допуста јеврејима јер су амери са њима. сила. чиста сила.
да ми тако поступимо са шифтарима ? опет бомбе ?

ово је недопустива сила. и сигурно је да свет се мора издићи изнад америчке силе.
улазак палестине у ун и шамарчина овом резолуцијом је само део пандорине кутије коју су отворили наметањем резолуције о жемосајду.

невиђени терор спроводе ционисти.
 
Ima i srpskih starih stotinama godina a siptarski nijedan. Pa vi AmeriKENJCI opet vam to nije smetalo da napadnete nasu zemlju , da nas bombardujete, okupirate, i proterate nas srpski narod sa nase vekovne teritorije.
Pa i MI Srbi i vi Poturceni Srbi smo proterali nekoga tamo koncem sedmog veka kada su nasi stari naseljavali Balkan

Razlika je samo sto su moji ubijali Turke a tvoji se poturcili u Janicare
 
Наравно да су Хамасслије.
Шта ти није јасно? Волиш џихад у туђем дворишту?
зашто онда УН траже истрагу, и одговорност ?

него јел се смеју ликвидирати сви хамасовци тек тако ?

мислим , у сребреници су убијени искључиво војноспсобни мушкарци војници крволока насера орића који су клали ок 3000 српских цивила...па сад уса каже то је ђемосајд...

а кад се хамасовци истребе то није ђемсоајд ? с тим што срби нису убили ни једно дете тада ни жену ни старце. :per:

УН говори да тамо нису само хамасовци већ десетине њиљада недужних цивила , жена дјеце ?

лажу УН ?
 
А Мањи Ентитет у БиХ
тај за 2 % мањи ентитет и јесте у бих.

турци и хрвати деле онај за 2 % већи ентитет.

у овом за 2 % мањем ентитету власт полицију и судтсво по дејтону припада искључиво српском народу. јер се и ентитет назива српским.

у бих , ок .

Палестина у УН :heart:

Прва шамарчина око резолуције за палестину вам је одваљена. Следи тога још не се бринеш ... :mazi:
 

Back
Top