UN pozvale na primirje i mir u Gazi - Hrvatska glasala protiv mira, Srbija suzdrzana...

I jedni i drugi su duboko u zločinima. Hamas je silom pokazivao pucajući na onom koncertu i otimajući decu i žene.
Ne postoji niko ko može da dokaže kako je jedna strana u pravu a druga nije. Da je jedna strana doba, druga loša.
Nisam na utakmici. Ne "navijam". Ali ovo što se radi je gore od.
Ma bolje da šutim.
 
Austrija je rodno mesto Hitlera
Kao sto je Paragvaj emigracija ustasa i nacista
A Hrvatska postojbina istih...

Sve tri su glasale PROTIV mira...

Ovih par kupljenih ostrvaca sa po 5 ljudi da ne spominjem...Hrvatska se eto nasla medju njima...


...
Madjarska je glasala protiv mira ali joj opraštamo zbog brata Orbana.
 
Al da ste ispali šupci, ispali ste
Uvlačiguzi vazda, jbg, takva vam sudbina ;)
HDZ od Sanadera naovamo kud Jamerika okom, tud oni skokom.
Ma oduvijek u biti, još i od Tuđmana.
Ništa mene ovo nije iznenadilo, bio bi iznenađen da su glasali suzdržano ili protiv.
Meni ni iz džepa ni u džep, ako će se tamo oko onih par sprčenih maslina međusobno potraćati, neka se pomlate, za mene je to popcorn time, žao bi mi od svih tamo bilo jedino Irana da im se nešto dogodi.
 
Zločini su samo pokrivalica, koska oko koje se glože mase i mi koji navijamo

Pitanje je čiji je interes da se zapali Bliski Istok ?
Čiji je interes da Balkan ostane miran

Ko koga otvoreno podržava a ko ispod stola?
Ko kome zavrće ruku?

Ko sve gleda šta bi mogao ugrabiti a ko bi mogao izgubiti

Izrael i Hamas igraju igru na pozornici gde su umesto "dasaka koje život znače" u stvari život pojedinca kao takav
Ja ne navijam, uopšte nisam od onih koji su izbrali stranu kao ne nekoj utakmici.
 
HDZ od Sanadera naovamo kud Jamerika okom, tud oni skokom.
Ma oduvijek u biti, još i od Tuđmana.
Ništa mene ovo nije iznenadilo, bio bi iznenađen da su glasali suzdržano ili protiv.
Meni ni iz džepa ni u džep, ako će se tamo oko onih par sprčenih maslina međusobno potraćati, neka se pomlate, za mene je to popcorn time, žao bi mi od svih tamo bilo jedino Irana da im se nešto dogodi.
Ma jes, svi ćete tako reći. Nego, mene živcira tvoje i pljuvanje drugih po Arapima, a gujuce vam zinuše kad vam je pomoć dolazila, avioni i avioni, te korona te potresi. Đe vam bi ponos i nezainteresiranost tada? :)
 
Ma jes, svi ćete tako reći. Nego, mene živcira tvoje i pljuvanje drugih po Arapima, a gujuce vam zinuše kad vam je pomoć dolazila, avioni i avioni, te korona te potresi. Đe vam bi ponos i nezainteresiranost tada? :)
Da se mene pita, svaka jahta bliskoistočnih šeika koja bi ušla u Jadran, ekspresno bi bila potopljena.
Nisam jedan od onih kojem novac igra bitnu ulogu u životu, više bi na obali volio gledati bijele, europske pašteta turiste, nego saudijske šakale.
Tako da je mene deplasirano trpati u isti koš s ovima kojima guz*ica zijeva na tuđe pare, više volim čestitog, siromašnog bijelca i bijelkinju, nego najbogatijeg Židova ili Arapa.
Ta slijepa jurnjava za parama i šurovanje s Arapima i Židovima je Europu i dovela do toga da je sada tu gdje jeste, puca po svim šavovima, na ulicama velikih gradova imamo svakodnevne nemire, a o etničkoj i rasnoj nepopravljivoj frakturi da i ne govorimo.
 
Da se mene pita, svaka jahta bliskoistočnih šeika koja bi ušla u Jadran, ekspresno bi bila potopljena.
Nisam jedan od onih kojem novac igra bitnu ulogu u životu, više bi na obali volio gledati bijele, europske pašteta turiste, nego saudijske šakale.
Tako da je mene deplasirano trpati u isti koš s ovima kojima guz*ica zijeva na tuđe pare, više volim čestitog, siromašnog bijelca i bijelkinju, nego najbogatijeg Židova ili Arapa.
Ta slijepa jurnjava za parama i šurovanje s Arapima i Židovima je Europu i dovela do toga da je sada tu gdje jeste, puca po svim šavovima, na ulicama velikih gradova imamo svakodnevne nemire, a o etničkoj i rasnoj nepopravljivoj frakturi da i ne govorimo.
Razumijem te, upravo zbog takvih ja i ne idem u Hr više ni na more, radije plivam i sunčam se kod tamnopute braće, slušam zvuk ezana :D evo, upravo otkazah i putovanje tradicionalno na Advent, nisam tinte pila vama pare ostavljati :manikir:
 
Razumijem te, upravo zbog takvih ja i ne idem u Hr više ni na more, radije plivam i sunčam se kod tamnopute braće, slušam zvuk ezana :D evo, upravo otkazah i putovanje tradicionalno na Advent, nisam tinte pila vama pare ostavljati :manikir:
Ne moraš.
Eno se druži sa svojim prijateljima tamnije boje kože.

😡

Ja sada idem u Lidl po pizza burek, na akciji je, a ti jedi afričke "specijalitete".

😡
 
Ne moraš.
Eno se druži sa svojim prijateljima tamnije boje kože.

😡

Ja sada idem u Lidl po pizza burek, na akciji je, a ti jedi afričke "specijalitete".

😡
Dabogda ti došla tetka i ostala 15 dana!
A za vrijeđanje bureka ide prijava, da znaš!

the perfect date wow GIF by Netflix Philippines
 

Хрватска и још 13 земаља гласале су против резолуције којом се позива на прекид ватре у Гази​


Хрватска је једна од 14 земаља, заједно са Израелом и САД, које су гласале против јорданске резолуције којом се позива на „тренутни, трајни и одрживи хуманитарни прекид ватре, који би довео до прекида непријатељстава“.
1698494032354.png


Генерална скупштина Уједињених нација усвојила је вечерас великом већином резолуцију којом се позива на хитан хуманитарни прекид ватре у Гази.

За ову резолуцију гласале су из региона Босна и Херцеговина, Словенија и Црна Гора, док су Србија и Северна Македонија биле уздржане.

Погледајте како су земље гласале у УН.

https://n1info.ba/regija/hrvatska-i...olucije-u-kojoj-se-poziva-na-primirje-u-gazi/

У исто време, исламски део Мостара, босански Хамас, шире палестинске заставе и мржњу према Јеврејима ... ништа ново.
Мислим да је Србија правилно гласала, паметно је што нисмо гласали за исламску резолуцију, мада ја мислим да је наш став негде између уздржаности и гласа против. Било шта да је Србија изабрала, не би била грешка, осим ЗА.
Јевреји су нас издали, али не можемо побећи од чињенице да су исламисти на КиМ, као и исламисти из Федерације, наши непријатељи и окупатори.
 

Мостаром одјекнуло 'Палестина, Палестина'​


Упркос забрани градоначелнице Мостара Марије Кордић, у овом граду је одржан велики протестни скуп подршке народу Палестине.


Како смо раније најављивали, грађани су се прво окупили на тргу Мусала. Велики број грађана и деце носио је транспаренте са речима подршке народу Палестине.

„Ћути док деца спавају, а не када умиру“, писало је на једном од транспарента.

Н1 БиХ
1698490967-370235037_998543321407472_5881709338069804679_n-750x563.jpg





Након тога грађани су кренули у протестну шетњу, ка Старом мосту у Фејићевој улици, а градом је одјекнуло 'Палестина, Палестина'. Као и „Слободна Палестина, слободна Газа“.




Поред протестног скупа, одржава се и хуманитарни базар. Сав приход иде за помоћ Палестини.

https://n1info.ba/vijesti/foto-vide...na-suti-se-dok-djeca-spavaju-a-ne-kada-umiru/
 

(ВИДЕО) Пазарци отишли по младу са палестинским заставама, зауставила их је косовска полиција​

РЕГИОН Аутор: Н1 Србија 26. октобар 2023. 22:36 0 коментара

Објави :​

Схуттерстоцк/ Рв202
Колона сватова кренула је из Новог Пазара преко прелаза Брњак по младу на Косову, носећи палестинске заставе, због чега је интервенисала косовска полиција.

Како се види на снимку објављеном на друштвеним мрежама, палестинске заставе вијориле су се са неколико украшених аутомобила новопазарских регистарских ознака.
Како преносе приштински медији, конвој је кренуо у Пећ по младу.


Портпарол полиције за регион Пећ рекао је за Коха да је застава одузета, а особа која ју је носила испитана је у полицији и касније пуштена.
Приведени сватови су, према речима портпарола, рекли да је палестинска застава узета грешком јер су је сватови помешали са заставом Санџака.
 

(ВИДЕО) Пазарци отишли по младу са палестинским заставама, зауставила их је косовска полиција​

РЕГИОН Аутор: Н1 Србија 26. октобар 2023. 22:36 0 коментара

Објави :​

Схуттерстоцк/ Рв202
Колона сватова кренула је из Новог Пазара преко прелаза Брњак по младу на Косову, носећи палестинске заставе, због чега је интервенисала косовска полиција.

Како се види на снимку објављеном на друштвеним мрежама, палестинске заставе вијориле су се са неколико украшених аутомобила новопазарских регистарских ознака.
Како преносе приштински медији, конвој је кренуо у Пећ по младу.


Портпарол полиције за регион Пећ рекао је за Коха да је застава одузета, а особа која ју је носила испитана је у полицији и касније пуштена.
Приведени сватови су, према речима портпарола, рекли да је палестинска застава узета грешком јер су је сватови помешали са заставом Санџака.
izjava Ramusa Haradinaja, Mi nemamo nikakvu politiku, vec radimo kako nam Amerikanci kazu...zastava Sandzaka ili zastava Sumadije
 
Razumijem te, upravo zbog takvih ja i ne idem u Hr više ni na more, radije plivam i sunčam se kod tamnopute braće, slušam zvuk ezana :D evo, upravo otkazah i putovanje tradicionalno na Advent, nisam tinte pila vama pare ostavljati :manikir:
Super. Svaka ptica svome jatu leti, svako ide tamo gdje želi i gdje misli da mu/joj je bolje. Nećemo plakati za tobom niti biti ucviljeni što nećeš doći na more i na Advent! Sretan put!
 
HRVATSKA PROTIV PREKIDA VATRE U GAZI / Milanović: 'Vlada nas je obilježila kao protivnika mira i izložila potencijalnoj ugrozi'; Vlada objasnila zašto je glasala protiv

Oglasilo se ministarstvo​

Rezolucija UN-a kojom se traži humanitarno primirje u Gazi ne spominje da je Hamas izvršio "teroristički napad" na Izrael te da je odgovoran za "pokolj civila" u Izraelu zbog čega je Hrvatska bila protiv takve rezolucije, priopćilo je u subotu hrvatsko ministarstvo vanjskih poslova.
"U tekstu predmetne rezolucije ne spominje se da je Hamas izvršio teroristički napad 7. listopada ove godine, kao što se ni ne zahtjeva bezuvjetno puštanje talaca. Ovakav izričaj ide i protiv zaključaka Europskog vijeća u kojima je Hamas jasno imenovan. Većina država članica EU-a glasovala je protiv ili bila suzdržana vezano za ovako predstavljenu rezoluciju", stoji u priopćenju MVEP-a.
...
https://net.hr/danas/hrvatska/milan...j-ugrozi-9a709e6a-7586-11ee-8287-0ee8f36581c7
 

(ВИДЕО) Пазарци отишли по младу са палестинским заставама, зауставила их је косовска полиција​

РЕГИОН Аутор: Н1 Србија 26. октобар 2023. 22:36 0 коментара

Објави :​

Схуттерстоцк/ Рв202
Колона сватова кренула је из Новог Пазара преко прелаза Брњак по младу на Косову, носећи палестинске заставе, због чега је интервенисала косовска полиција.

Како се види на снимку објављеном на друштвеним мрежама, палестинске заставе вијориле су се са неколико украшених аутомобила новопазарских регистарских ознака.
Како преносе приштински медији, конвој је кренуо у Пећ по младу.


Портпарол полиције за регион Пећ рекао је за Коха да је застава одузета, а особа која ју је носила испитана је у полицији и касније пуштена.
Приведени сватови су, према речима портпарола, рекли да је палестинска застава узета грешком јер су је сватови помешали са заставом Санџака.

Kosovo proxy CIA MOSSAD protektorat...


...
 

Back
Top