UN pozvale na primirje i mir u Gazi - Hrvatska glasala protiv mira, Srbija suzdrzana...

Poruka
23.790
...

Jos jedna neviđena moralna bruka EX Yu regije...

U rezulociji UN koja je btw prošla sa:

= 120 glasova ZA,
= 45 suzdrana i
= 14 PROTIV (ej...protiv mira...:eek: )

- Hrvatska je glasala PROTIV mira...skupa sa jos par Amero-Izraelskih satelit zemalja klijenata

(Fiđi, Nauru, Papu Nova Gvineja, Tonga, Maršalska Ostrva, Mikronezija, Paragvaj, Austrija (rodno mesto Hitlera), Ceska, Mađarska, Izrael, USA)

- Ni Srbija kao drugi ešalon Amero-Izraelskih satelit zemalja klijenata nije se bas proslavila jer je bila suzdrzana...
Dok je recimo za slucaj rata Ukro-Rusija glasala protiv Rusije...a ovde nijensmela protiv Amero-Izraela...

https://n1info.ba/regija/hrvatska-i-jos-13-zemalja-glasalo-protiv-rezolucije-u-kojoj-se-poziva-na-primirje-u-gazi/

Bruka EX YU kolonija...i banana republika...:rtfm:

...

Poslednja izmena od moderatora:
...

Jos jedna neviđena moralna bruka EX Yu regije...

U rezulociji UN koja je btw prošla sa:

= 120 glasova ZA,
= 45 suzdrana i
= 14 PROTIV (ej...protiv mira...:eek: )

- Hrvatska je glasala PROTIV mira...skupa sa jos par Amero-Izraelskih satelit zemalja klijenata

(Fiđi, Nauru, Papu Nova Gvineja, Tonga, Maršalska Ostrva, Mikronezija, Paragvaj, Austrija (rodno mesto Hitlera), Ceska, Mađarska, Izrael, USA)

- Ni Srbija kao drugi ešalon Amero-Izraelskih satelit zemalja klijenata nije se bas proslavila jer je bila suzdrzana...
Dok je recimo za slucaj rata Ukro-Rusija glasala protiv Rusije...a ovde nijensmela protiv Amero-Izraela...

UN pozvao Izrael i Hamas na hitno primirje. Hrvatska glasala protiv toga​

https://www.index.hr/mobile/vijesti...rje-hrvatska-glasala-protiv-toga/2507788.aspx

Bruka EX YU kolonija...i banana republika...:rtfm:

...
muslimanske drzave cine vecinu u generalnoj skupstini, i uobicajeno predlazu rezolucije koje odgovaraju malim,i nevinim palestincima. Hitno primirje bi bilo odlicno za Hamas :)

Ne vidim nikakav genocid, a "prekomerno upotrebljena sila" bi bila sta? ....ako napadac ima pistolj kalibra 7.65, a ja imam kalibar 9, onda ja ne smem da pucam jer je moj kalibar jaci :)

Ovo ti je genocid druze...
Tamanjenje citave populacije bez selekcije i pomilovanja bilo koga...

NATO je osudio Generala Mladica za genocid, a koji je izvukao fakticki gotovo sve civile, a stradali su uglavnom vojno sposobni muskarci

Dakle za genocid optuzeni Mladic je postupio humanije od ovih koji ravnaju sa zemljom SVE...

A i Mladic je isto akciju radio iz osvete...pa je opet humanije postupio

...

Poslednja izmena:
Ovo ti je genocid druze...
Tamanjenje citave populacije bez selekcije i pomilovanja bilo koga...

NATO je osudio Generala Maldica za genocid, a koji je izvukao fakticki gotovo sve civile, a stradali su uglavnom vojno sposobni muskarci

Dakle za genocid optuzeni Mladic je postupio humanije od ovih koji ravnaju sa zemljom SVE...

A i Mladic je isto akciju radio iz osvete...pa je opet humanije postupio

...
Za koji će racku nekoj ženi život ako joj ubiju muža i 4 sina, od 13 do 19 godina?
Sinovi bi se oženili, imali djecu, recimo po dvoje. To više nije 5 žrtava nego 20-ak. Kontaš?

Za koji će racku nekoj ženi život ako joj ubiju muža i 4 sina, od 13 do 19 godina?
Sinovi bi se oženili, imali djecu, recimo po dvoje. To više nije 5 žrtava nego 20-ak. Kontaš?

Hoces da kazes da je Izrael onda humaniji jer pobije sve pa i zenu i malu decu i bebe i starce i SVE ?

...

Silu pokazivati pucajući po djeci, civilima, bolnicama?
Ispod bolnice "Shifa" je Hamasov centralni bunker.Civili, i bolnoca su zastitni stit.Inace , izraelci nisu pogodili nikakvu bolnicu, sto je potvrdjeno, nekoliko puta, ali to nije vazno...Vazno je da se mantra ponovi; genocid, sitna djecica, bolnica.....

...

Inace...

- Slovenija, BiH i CG su glasale ZA mir
- Srbija i Makedonija su SUZDRZANE po pitanju mira
- Hrvatska je PROTIV mira :eek:

Od cele EU samo su Austrija, Ceska i Mađarska glasale PROTIV mira, ostale su mahom suzdrazne sem Frauncuske, Irske koje su ZA mir...

Rusija i Kina naravno ZA mir

...

Ostale EU države su suzdržane, s obzirom da su sada aktuelne pretenje EU oko KiM logično je da im se "pridružimo" , izvesno je da nečiji plan dve nedelje pre početka "Gaze" bio da slično napravi i na KiM
Verujem da su i Kina i Rusija dale znak odobravanja

Meni je zanimljivija uzdržanost EU.. da nije zbog muslimana u svojim zemljama?
Sumnjam jer Austrija je deo tog sveta.

Pitanje je koji su i čiji su sve interesi u pitanju oko ove nesreće naroda Palestine.

Ostale EU države su suzdržane, s obzirom da su sada aktuelne pretenje EU oko KiM logično je da im se "pridružimo" , izvesno je da nečiji plan dve nedelje pre početka "Gaze" bio da slično napravi i na KiM

Pitanje je koji su i čiji su sve interesi u pitanju oko ove nesreće naroda Palestine.

Austrija je rodno mesto Hitlera
Kao sto je Paragvaj emigracija ustasa i nacista
A Hrvatska postojbina istih...

Sve tri su glasale PROTIV mira...

Ovih par kupljenih ostrvaca sa po 5 ljudi da ne spominjem...Hrvatska se eto nasla medju njima...

...

Sto se tice EU i Evrope generalno:

- Hrvatska, Austrija, Ceska, Mađarska su PROTIV mira

- Francuska, Irska, Belgija, Andora, Luxemburg, Lihtenstajn su ZA mir

- Ostatak EU SUZDRŽAN

Dakle po pitanju ovog glasanja podeljeni i EU i YUGA...

...

ne preteruj, kako su postupali naser oric i ti jadnici iz Srebrenice...upadnu u srpsko selo i pobiju sve sto mogu,,,ides u neku krajnost, koja je besmislena

ne preteruj, kako su postupali naser oric i ti jadnici iz Srebrenice...upadnu u srpsko selo i pobiju sve sto mogu,,,ides u neku krajnost, koja je besmislena
Ništa ni on nije bolji, hodajuće zlo.
Ja ne branim i ne veličam "svoje" samo jer su moji. Ali genocid se zna ko je izvršio, no to nije tema.

Ništa ni on nije bolji, hodajuće zlo.
Ja ne branim i ne veličam "svoje" samo jer su moji. Ali genocid se zna ko je izvršio, no to nije tema.
ides u krajnost...pravi genocid su vrsili ovi tvoji...prvi su napadali i ubijali koga nadju, to je trajalo tri godine...a onda je stigla kazna i jeftino su prosli...sta mislis, da su ovako naser oric i ti jadnici, upali u Bratunac, da li bi postupili kao Ratko Mladic ili bi pobili ssve sto mogu...ides u krajnost, kaoja je besmislena...ovi tvvoji su pravi genocidasi...srebrenicki muslimani su ti bili kao HAMAS, ulete i pobiju sve zivo...a da su imali ratnu tehniju, onda bi bili kao Izrael...Srbi su postupili drugacije i opet pljujete po njima

ides u krajnost...pravi genocid su vrsili ovi tvoji...prvi su napadali i ubijali koga nadju, to je trajalo tri godine...a onda je stigla kazna i jeftino su prosli...sta mislis, da su ovako naser oric i ti jadnici, upali u Bratunac, da li bi postupili kao Ratko Mladic ili bi pobili ssve sto mogu...ides u krajnost, kaoja je besmislena...ovi tvvoji su pravi genocidasi...srebrenicki muslimani su ti bili kao HAMAS, ulete i pobiju sve zivo...a da su imali ratnu tehniju, onda bi bili kao Izrael...Srbi su postupili drugacije i opet pljujete po njima
Jeftino, malo li je preko 8000 ubijenih. Aj razligu, ne citiraj me više, zlo si.

Sto se tice EU i Evrope generalno:

- Hrvatska, Austrija, Ceska, Mađarska su PROTIV mira

- Francuska, Irska, Belgija, Andora, Luxemburg, Lihtenstajn su ZA mir

- Ostatak EU SUZDRŽAN

Dakle po pitanju ovog glasanja podeljeni i EU i YUGA...

...

Možda i nije, već svako glasa po diktatu

EU ima isturenu ekipu koja glasa za ono što njima treba, jednu ekupi moćnih koja glumata neutralnost i jednu ekipu koja kao se zalaže za mir

Mi smo već rekoh tu jer moramo

Indija koja je na početku važila za nekoga ko podržava Izrael i to na nivou propagande ostala neutralna

Generalno šta nam kaže glasanje ZA da IV Rajh ima svoje eksponente .. i upitno je čije interese zastuoa USA u poslednjih 5 decenija.

I jedni i drugi su duboko u zločinima. Hamas je silom pokazivao pucajući na onom koncertu i otimajući decu i žene.
Ne postoji niko ko može da dokaže kako je jedna strana u pravu a druga nije. Da je jedna strana doba, druga loša.

Zločini su samo pokrivalica, koska oko koje se glože mase i mi koji navijamo

Pitanje je čiji je interes da se zapali Bliski Istok ?
Čiji je interes da Balkan ostane miran

Ko koga otvoreno podržava a ko ispod stola?
Ko kome zavrće ruku?

Ko sve gleda šta bi mogao ugrabiti a ko bi mogao izgubiti

Izrael i Hamas igraju igru na pozornici gde su umesto "dasaka koje život znače" u stvari život pojedinca kao takav

Hrvatska je glasala onako kako je rekla Jamerika, tako da me ovo nimalo ne čudi.

2952773520-main.jpg

download-overlay.jpeg.png

Uostalom, smatram da tu najbeskorisniju organizaciju na svijetu treba zaliti benzinom i zapaliti.

Poslednja izmena od moderatora:

Back