Umrla Mira Markovic!

monstum bolesni koji je zbog sizofrenije ubijao ljude nije covjek!

ni za hitlera neces jer je pokojan reci kako je covjek...

umobolna pi.zdurina koja je ubijala svakog ko bi bio opasnost za njenu gu.zicu i vlast...

srbe je odvela u propast...

za monstruma nema ljudske rjeci ...

seme joj se zatrlo i poserem joj se na grob!!!

Daj bre ne histerisi i ne konstruisi ono sto si citao iz novina...bas si je ti poznavao, 'ajde bezi tamo vise sa tim tvojim kricima.
 
Хвала Богу није ми брат погинуо у рату али је био у рату ..ЉУБАВ НИЈЕ ЗЛОЧИН другарице ..једна жена има право да буде сахрањена поред свог супруга ..то што ти не волиш свом мужа јер си се удала из користи за умпрофорца не значи да свака жена мисли као ти ..неке жене воле своје мужеве ..

ti definitivno nisi u vinklu...
 
Љубав увек на крају победи мржњу ..покојну председницу Миру Марковић памте и њени студенти као племениту и дивну жену и одличног професора ..и они изјављују саучешће породици Милошевић , Марковић ..памте је и колеге , пријатељи , они који су са њом остали до последњег дана ..није их било много али су најбољи остали до крају ..Покојну председницу треба да жали свако ко је волео и био вољен јер је њена љубав са покојном председником била јака и снажна ..то је била љубав супружника за пример ..као треба човек да воли жену и жена мужа .само нељуди могу да јој забране сахрану поред супруга ..
 
95 posto osoba je stradalo , na neki nacin 90-ih

ostalih 5 posto su ratni profiteri i politicki profiteri

Na zalost, preoptimistican si.

Ja pre mislim da je odnos za Srbiju 50-50 ili tu negde, kako god to neverovatno zvucalo. Pri ovom za Srbiju prvenstveno mislim stradanje u ekonomskom smislu.

Oni koji su stradali u ogromnoj meri i fizicki i ekonomski i u svakom smislu su Srbi iz BiH i Krajine, kao i sirom Hrvatske, kojima se ponovila NDH-azija, opet - kako god to neverovatno zvucalo.
 
Љубав увек на крају победи мржњу ..покојну председницу Миру Марковић памте и њени студенти као племениту и дивну жену и одличног професора ..и они изјављују саучешће породици Милошевић , Марковић ..памте је и колеге , пријатељи , они који су са њом остали до последњег дана ..није их било много али су најбољи остали до крају ..Покојну председницу треба да жали свако ко је волео и био вољен јер је њена љубав са покојном председником била јака и снажна ..то је била љубав супружника за пример ..као треба човек да воли жену и жена мужа .само нељуди могу да јој забране сахрану поред супруга ..

Pa normalno...kad su mogli Jovanku pored Tita, ne vidim razlog da Miru ne sahrane pored Milosevica.

Cak i da je osudjena i kriva za sve sto joj se pripisuje.
 
ti definitivno nisi u vinklu...
Знам ја да теби није јасно како једна жена може да тражи да се сахрани поред супруга , обзиром да си се удала из користи за умпрофорца ..ниси срећна ..људи који су доживели праву љубав могу да схвате жељу жене да је сахране поред супруга ..
 
Она никога није убила ..све лажи о њој су исписали досовци и Зпада у страху да она не би ушла у полиитку и да се не би кандидовала на изборима за председницу ..исто су урадили и Јованки , потпуно исто ..постоји та нека одвратна традиција да жена увек мора да страда на крају због тога јер воли , колико дубоко воли , толико и страда ..имамо више примера у историји Царица Милица, Драга Машин , Јовнака Броз и на крају и покојна председница Мира Макровић ...има ту још жена војсковођа , кнежева и осталих које су страдале јер су волеле .. само у Србији међу либералном багром ЗЛОЧИН је ЉУБАВ !

Jovanku su u kucnom pritvoru drzali, izmedju ostalih, i ti isti Mira i Sloba. Zasto je nisu pustili da zivi normalno? Imas jedan pokusaj...

Da budemo iskreni, nisu je pustili iz pritvora ni ovi posle Markovic/Milosevic ere, sto pametnom samo govori da su svo to vreme na vlasti ista komunisticka G.V.N@.

Sto, na kraju krajeva, sada sasvim lepo vidimo. Jer...

TAKO NAM DOBRO IDE DA NAS JE PROSTO SRAMOTA! I tako vec 30 godina... A i pre toga su cvetale ruze, ali samo nekima, kao i danas, i kao i 90-tih.
 

Back
Top