Umrla Mira Markovic!

Djindjic nikoga NIJE UBIO a nije ni Ruzica. To je ta razlika ako umes da razmisljas i imas cime.

Ubio je drzavu i narod, malo li je.

Ubio je buducnost i nadu.

Ubio je svakog onog ocajnika, oca porodice kojeg su isterali sa posla, oteo mu koru hleba i buducnost dece te samim tim naterao da skonca skokom sa mosta il konopcem oko vrata i jos uvek ih svakodnevno ubija.

Oh, ubio je on licno toliko toga da deset knjiga njegovih ubistava ne bi pokrilo sve o tome.
 
Ubio je drzavu i narod, malo li je.

Ubio je buducnost i nadu.

Ubio je svakog onog ocajnika, oca porodice kojeg su isterali sa posla, oteo mu koru hleba i buducnost dece te samim tim naterao da skonca skokom sa mosta il konopcem oko vrata i jos uvek ih svakodnevno ubija.

Oh, ubio je on licno toliko toga da deset knjiga njegovih ubistava ne bi pokrilo sve o tome.

Ti si bolesna... i treba da se lecis

O kakvoj kori hleba pricas bolesnice bolesns kad su nas tvoja smrdljiva vestica i njen degenerisani muz sveli na plate od 5 maraka. Ljudi su se za hleb tukli kad su tvoji golupcici vedrili i oblacili.

Ko ce nama te godine da vrati i plati. Ti si fakat bila neko mudho u Julu ili Spsu vama je fakat dobro bilo krali ste kao nenormalni. Ko si ti i sta si kad ronis suze za vesticom koja je direktno naredila smrt desetina ljudi od kojih su, doduse, neki bili njeni pajtosi ili cak intimusi ali bilo je i nevinih ljudi. Eto Mira ti je otisla kod Kundaka i Slobe sad ce konacno da rese taj trougao ko je koga j.. i ko je koga ubio
 
Hiper-inflacija-sankcije-Beograd-1994-godina-deljenje-hleba-siromastvo-830x553.jpg
 
Ubio je drzavu i narod, malo li je.

Ubio je buducnost i nadu.

Ubio je svakog onog ocajnika, oca porodice kojeg su isterali sa posla, oteo mu koru hleba i buducnost dece te samim tim naterao da skonca skokom sa mosta il konopcem oko vrata i jos uvek ih svakodnevno ubija.

Oh, ubio je on licno toliko toga da deset knjiga njegovih ubistava ne bi pokrilo sve o tome.

Džukela plaćenička
 
Protiv zakonito je sahranjivati mimo groblja
i on je sahranjen mimo zakona, samo jos ona fali tamo

Ништа Драга Нина није противзаконито као су ОНИ у питању,
Ова ближа историја нас томе већ научила :D

Ако треба се сарани и поред Победника на Калишу-
тамо ће обитава и крај приче .
 
Ti si bolesna... i treba da se lecis

O kakvoj kori hleba pricas bolesnice bolesns kad su nas tvoja smrdljiva vestica i njen degenerisani muz sveli na plate od 5 maraka. Ljudi su se za hleb tukli kad su tvoji golupcici vedrili i oblacili.

Ko ce nama te godine da vrati i plati. Ti si fakat bila neko mudho u Julu ili Spsu vama je fakat dobro bilo krali ste kao nenormalni. Ko si ti i sta si kad ronis suze za vesticom koja je direktno naredila smrt desetina ljudi od kojih su, doduse, neki bili njeni pajtosi ili cak intimusi ali bilo je i nevinih ljudi. Eto Mira ti je otisla kod Kundaka i Slobe sad ce konacno da rese taj trougao ko je koga j.. i ko je koga ubio

***** bosansko plaćeničko
 
Ko to mi, mislis oni.

i njega treba iskopati odande, pa na gradsko groblje
To su komunisticki fazoni da se sahranjuju gde im padne na pamet..tako je i Titova ljubavnica Davorijanka sahranjena u parku Belog dvora

Pravo na privatnost a ne da ti na groblju ukradu zlatan zub ili popisavaju kerovi grob ...

Ovi danasnji ni ne znaju groblja da cuvaju ...

Losa napredna usluga a kosta ...
 
Ti si bolesna... i treba da se lecis

O kakvoj kori hleba pricas bolesnice bolesns kad su nas tvoja smrdljiva vestica i njen degenerisani muz sveli na plate od 5 maraka. Ljudi su se za hleb tukli kad su tvoji golupcici vedrili i oblacili.

Ko ce nama te godine da vrati i plati. Ti si fakat bila neko mudho u Julu ili Spsu vama je fakat dobro bilo krali ste kao nenormalni. Ko si ti i sta si kad ronis suze za vesticom koja je direktno naredila smrt desetina ljudi od kojih su, doduse, neki bili njeni pajtosi ili cak intimusi ali bilo je i nevinih ljudi. Eto Mira ti je otisla kod Kundaka i Slobe sad ce konacno da rese taj trougao ko je koga j.. i ko je koga ubio

Zato si ti zdrav i znas sva slova sto te ne cini ni pismenim, a jos manje obrazovanim.

Samo vama takvima se i moze manipulisati jer ste podlozni, asocijalni i slabokapirajuci partijski potrosni materijal koji u svojoj usamljenosti jedva doceka da ga neka grupica prihvati makar to bilo samo online sto je ocigledno iz prilozenog.

Naravno da mi nisi nivo za ikakvu diskusiju, nemam volje da se spustam, a ni recnik i licna kultura mi ne dozvoljava da ti odgovorim kako si zasluzio.
Zivot te dovoljno kaznio i bez mene, ja ga imam kao i prijatelje i porodicu sa kojima provodim vreme za razliku od tebe koji posedujes samo tu jadnu, izlizanu tastaturu i nepoznate nikove sa kojima jedino komuniciras.
Tugica.
 

Back
Top