Umrla Mira Markovic!

1493579668_dean-winchester-crying.gif
 
Немаш ти појма која је то машинерија била и како су крили трагове и покривали једни друге.
Има их још живих, испливаће и докази, али касно.

Vidi, ja o tome na ovoj temi necu da raspravljam, niti me interesuje trenutno, niti znam. I sama kako rekoh znam za govorkanja i to jos u vreme njene vlasti ali dokaza tj. presude ni do dan danas nema.

I zato zalim jer niko nije zasluzio takvu sudbinu, da se makar u zemlju ne vrati da umre.
 
"Dođe vreme kad se čovek nađe pred mračnim, neprelaznim jazom koji je godinama, polagano i nesvesno, sam sebi kopao. Napred ne može, natrag nema kud. Reči nestalo, suze ne pomažu; sramota ga da jaukne; a i koga da zove? Ne seća se pravo ni svoga imena. Tada vidi čovek da na zemlji postoji samo jedno istinsko stradanje, to je: muka nemirne savesti"

Ivo Andrić

- sve je receno, ko ume da cita
 
Vidi, ja o tome na ovoj temi necu da raspravljam, niti me interesuje trenutno, niti znam. I sama kako rekoh znam za govorkanja i to jos u vreme njene vlasti ali dokaza tj. presude ni do dan danas nema.

I zato zalim jer niko nije zasluzio takvu sudbinu, da se makar u zemlju ne vrati da umre.

Много наших људи су умрли или ће умрети исто у туђини, због политике коју су водили њих двоје.
А нису волели Србију ништа мање.
 
Свима нам следује 2 метра, само она и њен муж то нису знали, крали су као да ће живети милион година.

Neka vam je djindjuva i klika primitivaca koje je okupio oko sebe dok im je djuture udeljivano da rasprodaju i cukununuke zemlje Srbije (namerno nisam napisala drzave jer je djindjuva dao na dobos) posten i nelopov, za ove pokojnike cete lako.

Bitno da je djindjuvina prepodobna udova milijarde posteno nasledila sa sve dedinjskom vilom uz sve drzavne podobnosti koje joj sleduju.

Kad se pustaju baloni, je l organizovano u stabovima? :)
 
Много наших људи су умрли или ће умрети исто у туђини, због политике коју су водили њих двоје.
А нису волели Србију ништа мање.

Pa mogli su da se vrate, njih odavno nema ovde.

Ako je neko propatio pod tim rezimom medju takvima sam i ja, ali mi je ipak zao jer vidim da su im prikacili vise nego sto ocigledno jeste.
 
Neka vam je djindjuva i klika primitivaca koje je okupio oko sebe dok im je djuture udeljivano da rasprodaju i cukununuke zemlje Srbije (namerno nisam napisala drzave jer je djindjuva dao na dobos) posten i nelopov, za ove pokojnike cete lako.

Bitno da je djindjuvina prepodobna udova milijarde posteno nasledila sa sve dedinjskom vilom uz sve drzavne podobnosti koje joj sleduju.

Kad se pustaju baloni, je l organizovano u stabovima? :)

Доћи ће и њено на наплату, и они меру нису имали, други их плаћали, одавде сами отимали...
 
Pa mogli su da se vrate, njih odavno nema ovde.

Ako je neko propatio pod tim rezimom medju takvima sam i ja, ali mi je ipak zao jer vidim da su im prikacili vise nego sto ocigledno jeste.

Што се ти не вратиш?

Где да се вратиш?

Сваки следећи је био све гори, као скакавци су.
 
Neka vam je djindjuva i klika primitivaca koje je okupio oko sebe dok im je djuture udeljivano da rasprodaju i cukununuke zemlje Srbije (namerno nisam napisala drzave jer je djindjuva dao na dobos) posten i nelopov, za ove pokojnike cete lako.

Bitno da je djindjuvina prepodobna udova milijarde posteno nasledila sa sve dedinjskom vilom uz sve drzavne podobnosti koje joj sleduju.

Kad se pustaju baloni, je l organizovano u stabovima? :)

Djindjic nikoga NIJE UBIO a nije ni Ruzica. To je ta razlika ako umes da razmisljas i imas cime.
 
Лака јој земља!​
sadnice_ruza_nina_vajbul.jpg


Неки, назовимо Срби, ће је носити на души! Мислим да су понеки сада одахнули, јер су је се ПЛАШИЛИ!
А МНОГИ, многи су се ОГРЕШИЛИ о породицу Милошевић, јер су веровали лажима о њима! Мислим да због тога неће мирно спавати док год су живи.





А ја додајем, да су их мрзели само НЕЉУДИ и они који нису видели даље од свог носа!

.

Pokoj joj dusi napacenoj.

Neka pociva u miru uz svoje najdraze.
 
Ja zivim u Srbiji od rodjenja.

Е, онда си све осетила, и 6наш да у нашој држави докази нестају на магичан начин.
Нема за њих, нема за Ђинђића, нема за Динкића, неће бити ни за ове.
Врана врани очи не вади
 

Back
Top