UKLETA MESTA U SRBIJI

ne mislim da ima neke veze sa sugestijom nego je
nasa planeta jos uvek neistrazena potpuno
a kamoli kosmos ,tako da verujem da postoje jaki realni razlozi
u fazonu kod groblja vide kako se odbija svetlost
sto zovu "aveti" ,ali to je zbog sjaja mesecine
 
Vi klinci sto istrazujete te kuce i palite dokone ljude na ovom forumu pazite da vas ne uhvate neki narkomani u tim oronulim rusevinama pa da vas sodomiziraju...To ce biti vase prvo pravo nadprirodno iskustvo
 
OGLAS

Tražim ukletu kuću, stan ili stepenik u Beogradu
Uplata po dogovoru
Naznaka: hitno

Jel odgovara? :lol:

news_1801.jpg
 
Ako ima gravitacionu anomaliju, vremensku kapiju ili makar zutu "Bubu" - odgovara! Pozeljno je da ulaz bude pod vecim nagibom od onog, na delu puta, na Radan planini (da bi se iskljucila opticka varka). Vampiri se podrazumevaju!

Garaža ima veliki energecki vorteks, tako da gravitacija može da deluje u bilo kom pravcu u koji usmeriš flluks. Možeš recimo da stojiš naopako, na plafonu, ili ako si slepi miš - da visiš vertikalno, sa patosa ka plafonu. Kao na Radan planini.

Mnogo dobra fora.
 
Kako da ne... evo u prilogu. Na vrata smo stavili veliki znak jarke crveno plave boje sa krstom, da skrene pažnju neopreznima.

..imam vorteks antenu..:mrgreen:
- za blokadu stetnih geomagnetskih zracenja
- za prevladavanje teskih zivotnih situacija na mentalnoj razini :mrgreen:
.. pijem vodu oslobodjenu stetnih vibracija te mi je drasticno skocila energija u akupunkturnim meridijanima..
..mozes da sklonis znak..:mrgreen:
 
pre dve godine u jednom selu kraj Beograda se bila seoska slava i odrzava se turnir u fudbalu
decko koji je igrao fudbal je u sred utakmice pao i umro na mestu
sledece godine se na istom mestu povodom iste organizacije desilo da sudija umre u sred utakmice
za ovu godinu se jos ne zna da li ce biti fudbalska utakmica

ne znam da li je ukleto mesto ali je malo cudno kako se na isti dan povodom istog dogadjaja na istom mestu desilo ovo
 

Back
Top